Dodaj do ulubionych

Mieszkanie Lokatorskie

IP: 217.8.191.* 13.10.03, 10:20
Czy ktos z was zalatwiam sobie tego typu mieszkanie, bardzo prosze o
informacje.
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom 2000 Ursynów
Obserwuj wątek
    • ja20034 Re: Mieszkanie Lokatorskie 06.11.03, 09:08
      Tez kiedys mialam ochote mieszkac w mieszkaniu lokatorskim: wplacasz niewiele a masz wlasny kat. Wplacilam, nasluchalam sie obietnic i.... mialam zamieszkac w
      polowie 2002. Mamy koniec 2003 a tam nadal dziura w ziemi. Mieszkania nie ma i nie bedzie. Te mieszkania (takze budowane przez DOM 2000) sa to mieszkania
      dofinansowywane przez KFM (tak jak TBS-y). Firma zbiera ekipe na mieszkania a wcale nie ma ZADNYCH gwarancji ze bedzie miala z czego finansowac budowe
      takich mieszkan. Z tego co wiem to obecnie sa takie zasady ze nie powinni zbierac kasy od ludzi poki nie dostana kredytu. A robia dokladnie odwrotnie. Moze cos
      slyszeliscie o SM Jednosc z Piaseczna. To ta sama bajka.
    • Gość: Kasia Re: Mieszkanie Lokatorskie IP: 195.245.217.* 06.11.03, 15:40
      Witam serdecznie,

Kupiłam kawalerkę w spółdzielni Pax. Jak wiadomo spółdzielnia miała przez
      jakiś czas problemy finansowe więc budowa "stała" w miejscu.
      Ponieważ już długo wynajmuję mieszkania w Warszawie nie mogłam dłużej czekać
      i kupiłam sobie drugie mieszkanie.
      Wpłaciłam do spółdzielni potrzebne 30% (zgodnie z prawem lokatorskim) na
      mieszkanie, tj. ok. 40 000 zł.
      Teraz muszę je sprzedać, ponieważ nie mogę przy dużym kredycie i małej pensji
      utrzymywać dwóch mieszkań.
      Oczywiście mogę odstąpić od umowy w spółdzielni (pieniądze miałabym zwrócone
      w paru ratach) ale postanowiłam dać ogłoszenie tu na forum, ponieważ jest to
      ostatnia inwestycja w Warszawie, dzięki której mieszkanie można mieć za 30%
      wartości.
      Podaję adres strony spółdzielni: www.pax.com.pl

W tej chwili nie można już kupić tam mieszkania lokatorskiego tylko
      własnościowe.
      Otworzyli na Wiatracznej (to jest przy Uniwersamie Grochów) biuro sprzedaży
      mieszkań. Tam się można wszystkiego dowiedzieć.

W razie czego poproszę o kontakt.
      Pozdrawiam serdecznie
    • Gość: ja20034 Re: Mieszkanie Lokatorskie IP: *.igik.edu.pl 07.11.03, 17:00
      Kochani. Zadnych pieniedzy przed kredytem z KFM-u. Onie nie maja prawa brac od Was zadnych pieniedzy.
      Pakujecie sie w niezle bagno. Ludzie z mojej inwestycji w KFM-ie sciezki wydeptali, wiec znamy to od podszewki.
      Wyciagaja pieniadze nie majac zadnych gwarancji na wybudowanie mieszkan. Potem ciezko rozwiazac umowe nie z
      Waszej winy bo ich obietnice trwaja w nieskonczonosc.
      Rozmawialam tez w DOM 2000 na jakis targach. Dokladnie to samo robia w co ja sie wpakowalam !!!!
      Pozostaje wierzyc ze Was to ominie. Czego goraco zycze, ale przestrzegam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka