Dodaj do ulubionych

Optyk Okulista PISZ

12.05.14, 17:47
OPTYK VISION
pisz@optyczny.pl
tel.(087)423-23-97
ul.Dworcowa 4d
12-200 Pisz

Witaj,
Z chęcią w skrócie przedstawię Państwu naszą firmę w kilku słowach.
Od 1999r do teraz Optyk Vision prezentuje najwyższy możliwy poziom usług optycznych i okulistycznych . Bazujemy na nowych, zaawansowanych technicznie urządzeniach gdyż to pozwala na bardzo precyzyjną pracę. Daje to całkiem konkretne rezultaty dla klienta. Wysoki poziom usług jest kluczem do nawiązania naprawdę przyjacielskich relacji z naszymi klientami, pacjentami .
Gabinet Okulistyczny
Pełne badanie okulistyczne rozszerzamy o diagnostykę, okulistykę dziecięcą, optometrię, dobieramy okulary i soczewki kontaktowe.
Wykonujemy badania : OCT, GDX, Pole Widzenia, Pachymetria, Keratometria, Kąt Przesączania Rogówki, Pomiar Ciśnienia. Badamy wadę wzroku
Pracownia Optyczna
Okulary wykonujemy w naszym laboratorium ponieważ nawet najlepsza pracownia przy zakładzie optycznym nie będzie wyposażona w tak dobrze jak profesjonalne laboratorium optyczne. W praktyce nie wpływa to na termin odbioru okularów, wpływa na znakomitą jakość produktu. Z całą konsekwencją nie proponujemy klientom "okularów w godzinę" ponieważ stawiamy na wysoką jakość wykonania. Gwarantem jakości usług optycznych jest nasze laboratorium optyczne Vision Lab zlokalizowane w Warszawie, gdzie pracownia optyczna jest jedną z najbardziej nowoczesnych w Europie. Okulary wykonywane są na obecnie najbardziej zaawansowanym automacie Mr Blue firmy Essilor.
W nasz egzemplarz był jednym z pierwszych w Europie.

Każdy optyk oraz okulista kilka razy w roku przechodzi dodatkowe szkolenia które pozwalają zdobywać aktualną wiedzę z zakresu okulistyka, optometria oraz optyka. Na szkoleniach, jako specjaliści czasem możemy uzyskać kolejny certyfikat - oczywiście po zaliczonym egzaminie !
Poza aktualną wiedzą i nowoczesnym sprzętem oczywiście mamy wszystko co ma być w salonie optycznym czy w gabinecie okulistycznym.
Duży wybór markowych opraw i katalog dobrych soczewek = dobre okulary.
Zazwyczaj polecamy sprawdzone rozwiązania, są oczywiście nieco droższe. Zyskujemy w ten sposób klientów którzy wracają do nas od lat.
Jeżeli klient się uprze że chce najtaniej, ok. Okulary będą tańsze niż gdziekolwiek, ale gwarantuję że lepiej polegać na naszym doświadczeniu.

Polecam Wam naszych lekarzy, zapraszam po okulary i na kawę .
Monika.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka