Dodaj do ulubionych

Możemy pojeździć razem !

23.03.04, 11:09
Witam
Kocham rower, jeżdżę w ciągu roku głownie po mieście (Warszawa). Fajnie
jeździ się samemu - nic tak nie relaksuje jak przejażdżka w zależności od
potrzeb - dłuższa, krótsza, spacerkiem czy sprintem. Czasami myślę jednak że
fajnie było by spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, dzielić tą
pasję, pogadać, pojechać gdzieś wieczorkiem, może w weekend. Może nawet
zaplanować jakąś wakacyjną wyprawę. Co o tym myślicie?
Obserwuj wątek
    • gosiag38 Re: Możemy pojeździć razem ! 28.12.04, 20:24
      Cześć.Jesteśmy z Zielonej Góry, na poczatku sierpnia jedziemy w Bieszczady
      pojezdzic rowerem a pod koniec czerwca jedziemy nad morze, jakbyś chcial jechac
      z nami zapraszamy:).W tym roku tez bylismy rowerem nad morzem, było EKSTRA stąd
      nastepne wyprawy.kontakt najlepiej na gg 5240025
      • lubcjusz Re: Możemy pojeździć razem ! 07.01.05, 12:00
        Cześć
        Jestem z Biłgoraja i uwielbiam jeździć na rowerku.Mocno eksploatuję moje
        kochane Roztocze.Pod koniec wiosny-początek lata planuję wyjazd na Mazury
        (rowerem oczywiście).Myślałem też o Bieszczadach, to chyba sierpień by mi
        pasował.Jak wrócę z polskich jezior w jednym kawałku i będę miał ochotę
        na "jeszcze" to dam znać.
        Pozdrawiam i zapraszam na Roztocze
        • gobelin10 Re: Możemy pojeździć razem ! 30.03.06, 15:08
          wybieram się w weekend majowy z narzeczoną rowerować po Roztoczu. masz jakieś
          sugestie gdzie powinniśmy być. Wyjazd ok 4-5 dni. Może masz też jakieś
          propozycje jeśli chodzi o bardzo dokładne mapy tych terenów ?

Pozdrawiam
    • kamel0t Re: Możemy pojeździć razem ! 09.05.05, 23:22
      cześć, też szukam towarzystwa na rower :)
      jak będziesz gdzieś pedałował - daj znac, chętnie dołączę
      Kamila

expresior napisał:

> Witam
      > Kocham rower, jeżdżę w ciągu roku głownie po mieście (Warszawa). Fajnie
      > jeździ się samemu - nic tak nie relaksuje jak przejażdżka w zależności od
      > potrzeb - dłuższa, krótsza, spacerkiem czy sprintem. Czasami myślę jednak że
      > fajnie było by spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, dzielić tą
      > pasję, pogadać, pojechać gdzieś wieczorkiem, może w weekend. Może nawet
      > zaplanować jakąś wakacyjną wyprawę. Co o tym myślicie?
    • junkoh Re: Możemy pojeździć razem ! 19.05.05, 16:16

ja tez chetnie sie zalapie
      w-wa, kontakt-mail pls.

expresior napisał:

> Witam
      > Kocham rower, jeżdżę w ciągu roku głownie po mieście (Warszawa). Fajnie
      > jeździ się samemu - nic tak nie relaksuje jak przejażdżka w zależności od
      > potrzeb - dłuższa, krótsza, spacerkiem czy sprintem. Czasami myślę jednak że
      > fajnie było by spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, dzielić tą
      > pasję, pogadać, pojechać gdzieś wieczorkiem, może w weekend. Może nawet
      > zaplanować jakąś wakacyjną wyprawę. Co o tym myślicie?
    • klosek98 Re: Możemy pojeździć razem ! 09.11.05, 10:39
      Głównie jeżdżę po Warszawie i okolicach. Chciałbym pojechać na dalszą wyprawę
      na południe Europy - oczywiście w 2006 roku. Jak pisałem jestem z W-wy, nie mam
      doświadczenia w dłuższych wypadach rowerowych, lecz chęć takiej wyprawy z
      wiekiem we mnie narasta, a mam już 38 lat. Może skręcimy taką wyprawę razem, w
      grupie i innymi osobami, będzie łatwiej i bezpieczniej - przecież prawie każdy
      coś może wnieść od siebie. Pozdrawiam
      • ilunia Re: Możemy pojeździć razem ! 12.11.05, 17:17
        Też lubię jeździć rowerem. Marzy mi sie również dalsza wyprawa, moze być po
        Polsce, moze być też po Europie. Mieszkam niedaleko Poznania. Fajnie byłoby coś
        takiego zorganizować, ale w grę wchodzą tylko wakacje, ze względu na pracę.
        • robertrobert1 Re: Możemy pojeździć razem ! 13.11.05, 17:45
          A interesuje was Rumunia? Planuje zorganizowac w sierpniu 2006 wyprawe po tym
          kraju. Dzienne dystanse nie beda wielkie ( gdzies od 50 do 100 km) gdyz przy
          grupce kilkunastoosobowej wiecej sie nie da.
          2 lata temu zoorganizowalem 2 tygodniowa wyprawe przez Ukraine i Moldawie nad
          Morze Czarne.

www.bike.pl/fotogaleria/duze.php?idu=1247&id=604&offset=12
          Wiec kto sie pisze?
            • cis-moll Re: Możemy pojeździć razem ! 25.11.05, 03:16
              Jest bezpieczniej niż w Polsce. Powiedziałbym więcej: bepieczniej niż w Paryżu,
              Wenecji czy Londynie ;-) Do tego stosunkowo tanio (w porównaniu z Norwegią czy
              Szwajcarią). Ale ciężko (nie ma kempingów itp.) Jednak absolutnie polecam! :D

www.wyprawy.boo.pl
            • robertrobert1 Re: Możemy pojeździć razem ! 29.01.06, 06:53
              Zachod Europy jest ...taki uporzadkowany a przez to bardzo nudny. Wschod Europy
              to zupelnie inna bajka. Tam wszystko jest inne, prymitywne i przez to ciekawe.
              Mnie najbardziej pociaga przyroda a wlasnie na wschodzie mozna jeszcze znalesc
              daleki horyzont nieskarzony cywilizacja. A bezpieczenstwo? Jest bezpiecznie ale
              z innego punktu widzenia. Na zachodzie bezpieczenstwo jest wymuszone przez
              prawo a na wschodzie czlowiek szanuje drugiego czlowieka wsposob naturalny.
              Wlasnie na wschodzie w biednej wsi zostaniesz szybciej nakarmiony niz w jakiejs
              fermie w zachodniej czesci Europy.

Tak wiec puki wschodnia czesc Europy jest jeszcze w jakims stopniu dzika to
              bede tam jezdzil a zachod zostawiam sobie na emeryture.
              • huann Re: Możemy pojeździć razem ! 30.01.06, 00:54
                chciałbym się kiedyś wybrać rowerem do czarnobylskiej zony...
                rzecz jasna - z licznikiem geigera:)
                i tak sobie myślę, że jest to b. proste do zrealizowania (pociąg do Kijowa,
                stamtąd w 1 dzień - ok. 100km na dojazd do ogrodzenia strefy) pod warunkiem
                wszakże przezwyciężenia dwóch podstawowych trudności:
                1. kwestii legalności wstępu do strefy i poruszania się wewnątrz niej
                2. wody zdatnej do picia i mycia na terenach skażonych
                a może ktoś z Was też o czymś takim kiedyś myślał?
      • ewcyna Re: Możemy pojeździć razem ! 19.12.05, 16:25
        Jesli masz ochotę na dłuższa 9długą!) wyprawę to zapraszam na www.bicycle.pl -
        organizujemy wyprawy roweowe dla wszystkich. Ja tez jezdzilam (i jezdze) sama,
        ale ra zd oroku w towarzystwie roweromaniakow gdizes dalej. W przyszłym roku -
        dookola Bałtyku. A w weekendy w rozne miejsca Polski, rowniez okolice Wwy. Pisz
        na ewa@bicycle.pl. Pozdraiwam, e
          • robertrobert1 Re: Możemy pojeździć razem ! 30.03.06, 20:13
            Wyprawa odbedzie sie w pierwszej polowie sierpnia i potrwa 2 tygodnie.
            Oto orientacyjny plan:
            1. Wyruszamy z miejsca zamieszkania dowolnym srodkiem transportu i spotykamy
            sie w Przemyslu.
            2. W przemyslu wsiadamy do rejsowego autokaru i przez Ukraine docieramy do pn
            Rumunii.
            3. Blisko 2 tygodnie jedziemy na rowerach po tym pieknym i dzikim kraju od
            czasu do czasu posilkujac sie tamtejszymi pociagami na nudnych 100-200 km
            trasach .
            4. Powrot do Polski planuje przez Wegry lub Slowacje pociagiem.

Wiecej szczegolow w osobnym watku.

• rbpol Re: Możemy pojeździć razem ! 20.04.06, 10:12
                szukam chętnych do wspólnego rowerowania w słoneczne dni powszednie raczej rano
                w okolicach W-wy lub po samej Warszawie. Preferuję spokojne tempo raczej
                turystyczne, dystanse około 30 - 60 km dziennie z przerwami na odpoczynek i
                rozmowy. Moje gg 5784648 Pzdr. Robert
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka