Dodaj do ulubionych

Mój blor z zakesru turystyki rowerowej i nie tylko

01.01.15, 09:40
Witam,
Po wielu latach pisania na różnego rodzaju forach rowerowych, turystycznych i podróżniczych postanowiłem sklecić własny blog aby wszystko trzymać w jednym miejscu. Zabrałem się do roboty i stworzyłem blog turystyczny przedstawiający moje podróże rowerowe, piesze i kajakowe. Również jest znalazł się tam kącik porad turystycznych.

Zapraszam do przeczytania

podlaskisprint.blogspot.com/
Kilka artykułów jest w trakcie tworzenia więc proszę na nie przymknąć oko.

ps. Mam nadzieję, że umieszczając linki do mojego bloga nie naruszam regulaminu gdyż w znacznej części artykuły w moim blogu są wyszukane z przepastnego archiwum niniejszego forum.
Obserwuj wątek
    • ojczymc Re: Mój blor z zakesru turystyki rowerowej i nie 01.01.15, 13:20
      Na swoim blogu podajesz prędkość max. np 47km,56km.Dotyczy ona tylko Ciebie czy też Twoich dziec,które jadą z Tobąi?
      • robertrobert1 Re: Mój blor z zakesru turystyki rowerowej i nie 02.01.15, 13:26
        Dane są zawsze z mojego licznika.

Ja zawsze robię nieco więcej km gdyż jako przewodnik czasami muszę sprawdzać trasę, wycofywać się, szukać nowej, pomagać w jeżdzie. Jednak te dodatkowe km nie powinny być większe od kilku procent.
    • macturr Re: Mój blor z zakesru turystyki rowerowej i nie 26.04.15, 21:49
      ciekawe informacje na blogu.
    • hamburger77 Re: Mój blor z zakesru turystyki rowerowej i nie 29.06.15, 14:39
      cześć!
      ja też czasem pakuję dobytek w sakwy i wsiadam na moje dwa kółka..nie tak często co prawda jak ty :)
      fajnie, że jeździsz z całą rodzinką, wszyscy połknęli rowerowego bakcyla! (nie mieli wyjścia)
      życzę Wam wielu ciekawych tras i zachęcam do przeczytania artykułu, może będzie inspiracją ;)

turystycznyblog.pl/turystyka-rowerowa-zagraniczne-wycieczki-rowerowe/
    • adusia97 Re: Mój blor z zakesru turystyki rowerowej i nie 17.10.16, 10:00
      Ciekawy blog - tak trzymaj!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka