Dodaj do ulubionych

Klan - pijana Zyta:)

28.08.11, 20:54
forum.gazeta.pl/forum/w,433,128202240,128280569,Odcinki_2118_2121.html?wv.x=1 już się nie mogę doczekać tej gry aktorskiejsmile ciekawe czy Kurde znajdzie Zyte na wycieraczce;?
Obserwuj wątek
      • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 03.09.11, 20:18
        KLAN (2113)

Po wakacjach spędzonych z dziadkami dzieci wracają do codziennych obowiązków. Bardzo tęsknią za Beatą. Renata przekonuje Jerzego, że Jaś i Małgosia powinni zamieszkać na Sadybie. Grażyna obawia się o oko Bożenki i zapisuje ją do okulisty. Lekarz stwierdza, że ze wzrokiem pacjentki wszystko w porządku. Alicja żali się Krystynie, że Andrzej po kolejnym rozstaniu znowu się do niej sprowadził. Marczyński prosi Pawła o pomoc przy powrocie do pracy w Elmedzie. Lubicz wykręca się. Jacek przyjeżdża na Sadybę z prośbą do Elżbiety i Jerzego. Chce, aby dzieci mogły tam częściej przebywać. Chojnicki wykorzystuje okazję i proponuje, żeby wnuki sprowadziły się do dziadków na stałe.
        • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 03.09.11, 20:20
          Ale naprawdę hardkorowo będzie w środę:

Paweł jest przeciwny wynajmowaniu mieszkania synowi Bolka. Innego zdania jest Pawełek, który cieszy się na myśl o przyszywanym starszym bracie. Jaś rozmawia z Rafalskim o propozycji dziadków. Przyznaje, że najchętniej przeprowadziłby się do niego. Kinga zaczyna podejrzewać, że Oskar ma kogoś w Niemczech. Prosi Elżbietę o pomoc. Alicja przychodzi do Elmedu prosić o pracę w imieniu Andrzeja. Paweł, po ostatniej rozmowie z Koziełło, zaczyna się zastanawiać. Agata spotyka się wieczorem z Jackiem w jego domu. W nocy odkrywa ich w łóżku Małgosia.
          • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 03.09.11, 20:28
            dymiacy_piecyk napisał:

> Ale naprawdę hardkorowo będzie w środę:
            >
            > Paweł jest przeciwny wynajmowaniu mieszkania synowi Bolka. Innego zdania jest P
            > awełek, który cieszy się na myśl o przyszywanym starszym bracie. Jaś rozmawia z
            > Rafalskim o propozycji dziadków. Przyznaje, że najchętniej przeprowadziłby się
            > do niego. Kinga zaczyna podejrzewać, że Oskar ma kogoś w Niemczech. Prosi Elżb
            > ietę o pomoc. Alicja przychodzi do Elmedu prosić o pracę w imieniu Andrzeja. Pa
            > weł, po ostatniej rozmowie z Koziełło, zaczyna się zastanawiać. Agata spotyka s
            > ię wieczorem z Jackiem w jego domu. W nocy odkrywa ich w łóżku Małgosia.
            >
            no to malgonia zalamanie nerwowe przezyje - moze nawet bedziie musiala na kozetce u taty piotra sie polozycwink
        • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 03.09.11, 20:25
          dymiacy_piecyk napisał:

> KLAN (2113)
          >
          > Po wakacjach spędzonych z dziadkami dzieci wracają do codziennych obowiązków. B
          > ardzo tęsknią za Beatą. Renata przekonuje Jerzego, że Jaś i Małgosia powinni za
          > mieszkać na Sadybie. Grażyna obawia się o oko Bożenki i zapisuje ją do okulisty
          > . Lekarz stwierdza, że ze wzrokiem pacjentki wszystko w porządku. Alicja żali s
          > ię Krystynie, że Andrzej po kolejnym rozstaniu znowu się do niej sprowadził. Ma
          > rczyński prosi Pawła o pomoc przy powrocie do pracy w Elmedzie. Lubicz wykręca
          > się. Jacek przyjeżdża na Sadybę z prośbą do Elżbiety i Jerzego. Chce, aby dziec
          > i mogły tam częściej przebywać. Chojnicki wykorzystuje okazję i proponuje, żeby
          > wnuki sprowadziły się do dziadków na stałe.

cwana bestia z taty jacka - eksmituje bachory, zeby w spokoju mogl stukac "kochanke_jacku"wink
      • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 06.09.11, 08:24
        anna_geras napisała:

> Widziała ktoś klan wczoraj? ja nie nagrałam nawetsad

co z Ciebie za fan gieras?pierwszego odcinka w nowym sezonie nie obejrzec, ogarnij siewink
        oćiwiscie ze ogladalam, klimat powakacyjny, bozenka miala loki na glowie i jeszcze wiekszy szczekoscisk, niz w poprzednim sezoniewinkz to renatka z koparkowej firmy zrovbila sie na czernwinka jasiu chiba na pograniczu anoreksji, strasznie wychudzony.
        • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 06.09.11, 20:29
          lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:
          >
          > > Widziała ktoś klan wczoraj? ja nie nagrałam nawetsad
          >
          > co z Ciebie za fan gieras?pierwszego odcinka w nowym sezonie nie obejrzec, ogar
          > nij siewink
          > oćiwiscie ze ogladalam, klimat powakacyjny, bozenka miala loki na glowie i jesz
          > cze wiekszy szczekoscisk, niz w poprzednim sezoniewinkz to renatka z koparkowej f
          > irmy zrovbila sie na czernwinka jasiu chiba na pograniczu anoreksji, strasznie wy
          > chudzony.

dzisiaj znowu zapomnialam nagrywarke nastawicsmile ale jutro na klan bede juz w domusmile
            • neufahrwasser_in Re: Klan - pijana Zyta:) 07.09.11, 19:47
              Tiaaa...gra Małgosi doprowadziła do tego, że mi Heineken nosem poszedł.

Słuchajcie, a co siem stanęło właściwie z Beti fejskrem? Bo przed wakacjami była zajawka, że jej nie ukatrupio i się okaże że dycha, ale że nie wróci. No i dzisiaj było hasło, że żyje. Oświećta mła.
              • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 07.09.11, 19:53
                beatka dala telefonixczny cynk "odpowiednim wladzom"(ciekwae skad wiedzieli, ze to prwdziwa beatka dzwoni), ze dycha, dobrze sie ma, ale famule to ma w zadzie, uklada sobie na nowo zycien i i powrotu nie bedziewink
                • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 07.09.11, 20:06
                  lezka_z_posen napisała:

> beatka dala telefonixczny cynk "odpowiednim wladzom"(ciekwae skad wiedzieli, ze
                  > to prwdziwa beatka dzwoni), ze dycha, dobrze sie ma, ale famule to ma w zadzie
                  > , uklada sobie na nowo zycien i i powrotu nie bedziewink

a mogli zwłoki z Wisły wyłowićsmile
                      • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 07.09.11, 21:00
                        jak beatka, a wlasciwie dorota naruszewicz skasa, ze kurek z hajsem zostal zakrecony i do gara co wlozyc nie ma, to wroci w podskokachwinkbo nie sadze, zeby po 14 latach w klanie mogla przebierac w propozycjach.deko sie udupila, ale jakby nie paczec-staly dochod byl.aga lubicz tez tylko w klanie sie wyciera (o teatrze nie mowie) i zadnych innych rol nie dostaje.nawet stockinger, aktor z jakims tam dorobkiem przed "klanem" tez juz do konca dni swoich bedzie robil za dr lubicz_wypicz", takie czasy.
                        • kred-ka Re: Klan - pijana Zyta:) 07.09.11, 21:29
                          Ubolewam nad tym niezmiennie, że z tyry wracam przed 19 i wszystko co dobre mnie omija. Nagrywanie notorycznie zapominam włączyć i zero zorientowania w temacie ulubionych serali wink. Żeby chociaż abonamentówa zechciała ripleje klanu w wersji maratonu na weekend puścić, no ale po co ? Raz w życiu wzieliby przykład z tvn i nauczyli się, że zacharowana wiara dopiero na weekend ma czas cokolwiek luknąć !
    • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 08.09.11, 19:36
      czy pam kazzol luka klan?bo jego ulubienica agnes lubicz wyglada bardzo ladnie - mocno zeszczuplala, ladnie sie ubiera, fryzura bez zarzutu, nie wiem, czy czegos z klukiem nie majstrowala, bo jakis mnie haczykowaty jestwinkale ogolnie- same pluy dodatniewink
        • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 08.09.11, 21:29
          zytka dzis trzezwa byla - zaliczyla wernisaz "wystawe plakatu w zachecie", bo "bardzo za kultura jest"winkwrocila na kwadrat, qrde czekal z kolacja przy swiecach (chyba nawet wino bylo przewidziane, bo kielony staly na stole), ale zytka stwierdzila, ze glodna nie jest, jebnela drzwiami i tyle ja qrde widzialwink
          malgonia po nieprzespanej "z nerw" nocy wygladala jak zombiwink
          • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 08.09.11, 21:47
            lezka_z_posen napisała:

> malgonia po nieprzespanej "z nerw" nocy wygladala jak zombiwink

gały podkrążone miała nieźlesmile Zyta chyba jutro sie najebie, w finalnej scenie pewnie kurde ją na wycieraczce znajdziesmile
      • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 09.09.11, 19:18
        anna_geras napisała:

> A Zyta sfochowana nieźle, chiba dotarło,ze za robola wyszłasmile Tata Jacku u taty
        > Piotra już prawie na kozetce wylądowałsmile

i jeszcze "chlopcy" wbili sie na kwadrat na czas jakis, ciekawe, kiedy zyta zacznie qrdego tlucwink
        • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 09.09.11, 19:22
          lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:
          >
          > > A Zyta sfochowana nieźle, chiba dotarło,ze za robola wyszłasmile Tata Jacku
          > u taty
          > > Piotra już prawie na kozetce wylądowałsmile
          >
          > i jeszcze "chlopcy" wbili sie na kwadrat na czas jakis, ciekawe, kiedy zyta zac
          > znie qrdego tlucwink

być może wyprowadzi się do rodziców a wtedy Kinia co szuka mieszkania nie wbije i bedzie parwie jak w modzie na sukcessmile
    • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 12.09.11, 19:47
      zyta to jest jednak zloty czlowiek - i okruchy od "chlopcow" na kwadracie zdzierzy, i gumy do zucia poprzyklejane do papci i stolowych blatow-ale mimo jej cierpliwosci, koparkowy_qrde chiba sobie jednak grabiwink
      • neufahrwasser_in Re: Klan - pijana Zyta:) 12.09.11, 22:04
        Oj grabi, grabi. Zytka pokaż kopytka na bank zaliczy jakiś bed romens - Nasza Klasa. Zresztą juz ostatnio paradowała z piersiom wypientom w krwiście czerwonej bluzce po parku wciskając kurdemu, że ciężko zapierdala w hucie.

Bajdełejem/ Nieustannie rozpierdala mnie lustro w kwadracie taty Jacka, przed którym stroszy piórka przed wyjściem. Tzn. wielkość tego lustra mnie rozpierdala.
        (Sorki za offtop, ale to skrzywienie zawodowe)
          • felek_flaszka Re: Klan - pijana Zyta:) 13.09.11, 15:06
            "Aktorka Anna Przybylska została twarzą ogólnopolskiej kampanii "Ciesz się smakiem i zdrowiem – wybieraj drób. Reklamy z udziałem Przybylskiej zamówiono w telewizji (15- i 30-sek. spoty w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, product placement w serialu TVP 1 ”Klan“)
            Info z Pressa Kampania kurczakowa

To Przybylska będzie w Klanie tymi kurczakami częstować?!? Nie rozumiem
              • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 13.09.11, 17:06
                lezka_z_posen napisała:

> moze wpadnie z bieniukiem
                to sie może zgadzaćsmile ten spod Turku co drobiem handluje ma coś wspolnego z piłka chyba? slabo ten watek kasam.
                --
                a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
                --
                • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 13.09.11, 17:53
                  anna_geras napisała:

> lezka_z_posen napisała:
                  >
                  > > moze wpadnie z bieniukiem
                  > to sie może zgadzaćsmile ten spod Turku co drobiem handluje ma coś wspolnego z pił
                  > ka chyba? slabo ten watek kasam.

chiba nie - od kurakow jest bolek z turku i on chiba tylko na drobiu koncentracje ma, nie na pilce. dzialaczem sportowym jest igor rutka, ktory niebawem zbalamuci zytkiewink
                  > --
                  > a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
                  > --
                  • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 13.09.11, 17:59
                    lezka_z_posen napisała:

> chiba nie - od kurakow jest bolek z turku i on chiba tylko na drobiu koncentra
                    > cje ma, nie na pilce. dzialaczem sportowym jest igor rutka, ktory niebawem zbal
                    > amuci zytkiewink

a ten Rutka to nie jest przeypdkiem wafel Bolka? coś mi się kojarzy,ze była jakaś akcja z budowa stadionu gdzies tam.... coś byłosmile
      • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 13.09.11, 18:30
        anna_geras napisała:

> Koleżanki juz najebane 1 butelką szmpanasmile a Magda Gessler kiedy wpadnie do Mon
        > i ogarnąć ten komunistyczny wystrój?

taxiarz rutka chiba jakas flaszkie zgodzil na blat, bo zytka niezle lyzwy mialawink
            • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 13.09.11, 20:36
              No przecież Bolek jest działaczem PZPN (wciągną Rosso na listę oficjalnych knajp Euro2012) i właścicielem klubiku z Turku, występującego w jakiejś niższej lidze. Nawet zlecał nałożnicy Taty Jacka wykonanie projektu stadionu. Marzyły mu się jakieś imponujące elementy zdobnicze, coś nawijał o armatach na koronie stadionu.
              • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 14.09.11, 07:57
                dymiacy_piecyk napisał:

> No przecież Bolek jest działaczem PZPN (wciągną Rosso na listę oficjalnych knaj
                > p Euro2012) i właścicielem klubiku z Turku, występującego w jakiejś niższej lid
                > ze. Nawet zlecał nałożnicy Taty Jacka wykonanie projektu stadionu. Marzyły mu s
                > ię jakieś imponujące elementy zdobnicze, coś nawijał o armatach na koronie stad
                > ionu.

to gieras racje miala, ze bolek w pilkarskim biznesie miesza.nieustannie jestem pod wrazenie Twojej klanowej wiedzu piecwinkja na haslo bolek mam tylko skojarzenie drobwink
      • neufahrwasser_in Re: Klan - pijana Zyta:) 13.09.11, 20:52
        anna_geras napisała:

> Koleżanki juz najebane 1 butelką szmpanasmile a Magda Gessler kiedy wpadnie do Mon
        > i ogarnąć ten komunistyczny wystrój?

Oj przydałaby się Gesslerowa u Moni. I jeszcze te zachwyty i podziw, że Moni z Gabi wszystko to same zaaranżowały. Kurwa, ja bym się spaliła ze wstydu robiąc taką scenografię.
        • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 14.09.11, 19:28

felek_flaszka napisał:

> Ciekawe komu Miłosz przeznaczony? Bo tak sam się będzie snuł, w książkach siedz
          > iał i na gitarze brzdąkał? Coć poderwie niewątpliwie.

jutro bedzie mial bajere ze steniawinka cos mi sie kojarzy ze streszczen nastepnych odcinkow, ze bedzie bral sie za mgr olkewink
        • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 14.09.11, 19:31
          felek_flaszka napisał:

> Ciekawe komu Miłosz przeznaczony? Bo tak sam się będzie snuł, w książkach siedz
          > iał i na gitarze brzdąkał? Coć poderwie niewątpliwie.

może Oli a może Agnessmile
          • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 14.09.11, 19:40
            anna_geras napisała:

> felek_flaszka napisał:
            >
            > > Ciekawe komu Miłosz przeznaczony? Bo tak sam się będzie snuł, w książkach
            > siedz
            > > iał i na gitarze brzdąkał? Coć poderwie niewątpliwie.
            >
            > może Oli a może Agnessmile

agnes moglaby tego pizdermana z dziurka w brodzie pogonic, straszny melepeta z niegowink
      • neufahrwasser_in Re: Klan - pijana Zyta:) 14.09.11, 19:35
        Jp...kto wymyślił motyw, że dupa mająca kłopoty z zaciążeniem opowiada to ze szczegółami jakiemuś obcemu kolesiowi? Szkoda, że jeszcze nie zademonstrowała jak wygląda badanie ginekologiczne i nie wyciągnęła wziernika z torebki.
        Rutka Igor ani chybi zbrzuchaci Zytkę.
      • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 17.09.11, 18:53
        anna_geras napisała:

> Właśnie lukam wczorajszy odcinek. Pani Stenia chyba tylko na leki zarabia teraz
        > , zal kobiety. Kinga fajna mnę miała jak aczkę KONDOMS w kieszenie Oskara znala
        > złasmile

stenia ze dwa dopalacze od milosza przyjmie i od razu jej sie polepszywink
      • felek_flaszka Re: Klan - pijana Zyta:) 21.09.11, 19:52
        Igor Rutka też juz pewnie zapas kondomsów przygotował jak ten seksoholik.

Czy ta pani u kosmetyczki z zasmarowaną gębą, która opowiadała o urokach wyjazdów służbowych to nie była przypadkiem dawna kochanka Antka wspólnika Chojny z Budsupportu?
        • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 21.09.11, 20:01
          felek_flaszka napisał:

> Igor Rutka też juz pewnie zapas kondomsów przygotował jak ten seksoholik.
          Rutka to niezły graczsmile Pani Zyto, do pracy prosze lżejszy makijaż i dluższą spódniczkęsmile a Kurede po kiego chuja pompował materac na koniec wrzesnia??

>
          > Czy ta pani u kosmetyczki z zasmarowaną gębą, która opowiadała o urokach wyjazd
          > ów służbowych to nie była przypadkiem dawna kochanka Antka wspólnika Chojny z B
          > udsupportu?

ta sama, widać serce posklejałasmile
          • felek_flaszka Re: Klan - pijana Zyta:) 27.09.11, 18:58
            Mariuszu dostał anonim, że nie jest ojcem dziecka. Gryzło go to ze dwa odcinki do Rysia przychodził po poradę. Rysiu poradził, żeby szczerze porozmawiał o tym ze swoją partnerką. W efekcie rozmowy partnerka wzieła dzieciaka i zniknęła.
            Dzisiaj nie dałem rady i przestałem oglądać, wszystkie postaci tak mnie drazniły, że już nie mogłem zdzierżyc. Dyskusje Miłosza z bachorem przelały czarę. Muszę odpocząć przez parę odcinków.
            Z poprzednich epizodów spodobała mi sie scena w sklepie z bielizną, gdy Zyta prosiła o poradę w zakupach na wyjazd integracyjny.
            • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 28.09.11, 09:19
              Już posiadłem odpowiednią wiedzę. Joanna zwierzy się Graży, że się puściła, a Mariuszu zaciągnie ją na badanie DNA, oczywiście do... Elmedu. Tak, jak w warszawie jest jeden prawnik, jedna korporacja taksówkarska, to i przychodnia, która bada DNA też jest jedna.
      • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 03.10.11, 09:25
        anna_geras napisała:

> Mam zaległości w klanie, ale chyba nic sie nie dzialo?

oprocz tego, ze kamilla sterroryzowala wszystkich dokolla - kozilellow i sadybe - i bzyka sie z blazejem na potege, to nicwinkzostaje u blazeja na noc, jego targa na nocne amory na sadybe.straszna pizda z tego blazeja, boi sie tej kamili jak ognia.
        • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 05.10.11, 06:37
          felek_flaszka napisał:

> Czyli dzisiaj było "lokowanie" drobiu? Przegapiłem, muszę nagrać wink

Nagraj felek się naucz jak rozrózniać opakowania bo drób bez hormonów w tych czasach rto niebywałesmile
          • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 05.10.11, 22:04
            Apropo Kamili - jestem bardzo zniesmaczony swoją postawą, bo okazałem się być niedouczonym i nieświadomym wielu spraw na tej ziemi. Na przykład dopiero dwa dni temu dowiedziałem się, że Michalina Robakiewicz to córka niejakiej Biedrzyńskiej.
            • anna_geras Re: Klan - pijana Zyta:) 06.10.11, 08:30
              dymiacy_piecyk napisał:

> Apropo Kamili - jestem bardzo zniesmaczony swoją postawą, bo okazałem się być n
              > iedouczonym i nieświadomym wielu spraw na tej ziemi. Na przykład dopiero dwa dn
              > i temu dowiedziałem się, że Michalina Robakiewicz to córka niejakiej Biedrzyńsk
              > iej

a już myslalam,ze jesteś zniesmaczony bo dotarło do Ciebie,ze jednak bulwersuje Cie bzykanie Kamili i Błażejasmile
              --
              a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
              --
            • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 06.10.11, 10:11
              dymiacy_piecyk napisał:

> Apropo Kamili - jestem bardzo zniesmaczony swoją postawą, bo okazałem się być n
              > iedouczonym i nieświadomym wielu spraw na tej ziemi. Na przykład dopiero dwa dn
              > i temu dowiedziałem się, że Michalina Robakiewicz to córka niejakiej Biedrzyńsk
              > iej.

jestem zbulwersowana - Ty, taki znawca klanu, a widze, ze w kwestii obsady brak elementarnych podstawwinkze jeremiaszek to papa knorra mam nadzieje, ze wieszwink
          • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 20.10.11, 19:48
            dymiacy_piecyk napisał:

> Chodząca encyklopedia Klanu donosi: tata Jacek nażre się (przez przypadek) tabs
            > ów Miłosza zostawionych do analizy. Od tego mu odjebie.
            >
            male sprostowanie - tata jacek nie przez przypadek, a z pelna premedytacja zazyl srodek halucynogenny.milosz idzie w zaparte, a "po koniaczku" grozi policja.
      • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 20.10.11, 21:09
        Ja dziś w porze serialu byłem na drugiej lekcji z cyklu 'lingua italiana per stranieri', w związku z czym dzisiejszy epizod zobaczę jutro. Ale jak to z premedytacją? Przecież nie wiedział, co te happy pills zawierają?
        • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 20.10.11, 21:12
          edymiacy_piecyk napisał:

> Ja dziś w porze serialu byłem na drugiej lekcji z cyklu 'lingua italiana per st
          > ranieri', w związku z czym dzisiejszy epizod zobaczę jutro. Ale jak to z premed
          > ytacją? Przecież nie wiedział, co te happy pills zawierają?

wiedzial, wiedzial - w lapie mial juz wyniki badan laboratoryjnych, ze srodki wywieraja wplyw na uklad nerwowy i wywoluja halucynacje.pewnie chcial sie zresetowacwink
      • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 21.10.11, 14:01
        Wielebny Camping zapowiedział też, że koniec znanego nam świata rozpocznie się o 18.00, niezależnie od miejsca na ziemi (czyli wszędzie tam, gdzie akurat jest szósta po południu). W Azji już dawno jest wieczór, a zdaje się, że Pekin wciąż istnieje. Czyli pozostaje nam czekanie do 21 grudnia przyszłego roku.
            • neufahrwasser_in Re: Klan - pijana Zyta:) 21.10.11, 16:36
              Ja dopiero dzisiaj przylukałam odcinki z tego tygla.
              Odwołuję wszystko co napisałam o Małgoniu, że drewno, grać nie umi itd. Mowa ciała i wzrok przy wypierdalaniu z kawadratu Agatki Jacku po prostu bezbłędne!!! Normalnie laleczka Chucky.
              • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 21.10.11, 18:08
                To był w ogóle epizod ekstremalnych dokonań aktorskich. Najpierw życiowy popis Tomasza Bednarka, te wilcze oczy, a potem atak szału. Aż wreszcie scena, gdy Suzanna von Nathusius starała się od taty Jacka wydobyć, kogo kocha bardziej.
              • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 21.10.11, 18:51
                neufahrwasser_in napisała:

> Ja dopiero dzisiaj przylukałam odcinki z tego tygla.
                > Odwołuję wszystko co napisałam o Małgoniu, że drewno, grać nie umi itd. Mowa ci
                > ała i wzrok przy wypierdalaniu z kawadratu Agatki Jacku po prostu bezbłędne!!!
                > Normalnie laleczka Chucky.

e tam - okaze sie,chucky slaba jest - zadzwoni do osoby agaty,zeby spotkala sie z osoba taty jacka.
                • dymiacy_piecyk Re: Klan - pijana Zyta:) 21.10.11, 19:00
                  okaze sie,chucky slaba jest - zadzwoni do osoby agaty,zeby spotkala sie z osoba taty jacka.

No właśnie, też tak słyszałem. Ale szykują się lepsze akcje, Kamila zrzuci ciuchy przed Miłoszem. Ciekawe, czy coś będzie widać.
                  • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 21.10.11, 19:22
                    dymiacy_piecyk napisał:

> okaze sie,chucky slaba jest - zadzwoni do osoby agaty,zeby spotkala sie z osoba
                    > taty jacka.
                    >
                    > No właśnie, też tak słyszałem. Ale szykują się lepsze akcje, Kamila zrzuci ciuc
                    > hy przed Miłoszem. Ciekawe, czy coś będzie widać.
                    >
                    no z tej kamilki to jednak putana jest, geny po bracie knorze buzujomsmile
                  • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 28.10.11, 19:31
                    dymiacy_piecyk napisał:

> okaze sie,chucky slaba jest - zadzwoni do osoby agaty,zeby spotkala sie z osoba
                    > taty jacka.
                    >
                    > No właśnie, też tak słyszałem. Ale szykują się lepsze akcje, Kamila zrzuci ciuc
                    > hy przed Miłoszem. Ciekawe, czy coś będzie widać.
                    >
                    niestety sceny golej kamilki wsrod listowia z pelzajacymi po niej swierszczami nie pokazaliwinkale pizdermanek blazejek sie uniosl na niusa, ze kamilka golom dupom swiecila przed miloszem i zazadal zwrotu sex tasmwink
                          • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 28.10.11, 20:32
                            dla serca knorra raczej zle, bo jak przytnie kamike jako porno star, to juz nawet maska tlenowa nie pomozewink
                            ciekawe, co za grubsza afera kroi sie z tym notesem, ktory wypadl knorowi w posiadlosci oskara( ktorym aktualnie "opiekuje sie" jungowska) - jungowska nieswiadoma, ze to knorrowa wlasnosc odlozyla kajet na polke.
                              • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 28.10.11, 20:52
                                dymiacy_piecyk napisał:

> To był jakiś notes? Brzmi prawie, jak czarna teczka Stana Tymińskiego. Pewnie p
                                > amiętniczek, Knorr zapewne notował swoje przemyślenia o członkach rodziny i wys
                                > tawiał noty kochankom.

niepozorny, czarny notes formatu A5, ale pewnie zawiera ciekawe tresciwinkjungowska jakas wscieklizne macicy ma (jej eugeniusz nie jest zaintersowany juz sexem), ostatnio bajerowala oskara (oskar, mimo ze "chory" pozostal niewzruszony), a dzis knorra.wredna malpa, niby przyjaciolka elzuni, ale na knorra by sie nadziala w trymigawink
        • lezka_z_posen Re: Klan - pijana Zyta:) 04.11.11, 21:11
          anna_geras napisała:

> lezka_z_posen napisała:
          >
          > > no znajomosc zyty i igora jest juz consumatumwink
          >
          > pisz co było bo nie nagrałamsmile

akcja w biurze, zyta w koszuli bordo i takichz koralach - byl rzut na sciane (igor napieral na zyte), - potem scena, jak zyta przyobleka ponczochy, a igor zapina pasek.sodoma i gomorawink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka