Dodaj do ulubionych

Baby boom:)

01.09.11, 21:07
www.pudelek.pl/artykul/34778/reni_jusis_jest_w_ciazy/ eko mama powije kolejne eko dzieckosmile ciekawe czy nie oszukuje i dzień w dzień spiera gówna z tetry, no i jak takie 4 lata babrania się w gównie odbijają sie na psychesmile
--
--
a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
--
Obserwuj wątek
    • lezka_z_posen Re: Baby boom:) 01.09.11, 21:16
      dobrze, ze sezon na orzechy idzie, to bedzie miala latwiej te tetry oporzadzac - bo ona niby w orzechach pierzewink
      juz nie ogarniam tych arbuzow:
      www.plotek.pl/plotek/56,79592,10215526,Baby_boom_w_szolbiznesie_cz__2.html#opinions
        • lezka_z_posen Re: Baby boom:) 01.09.11, 22:31
          n_x napisała:

> Reni pewnie ochoczo bierze udział w spędach CHUSTOMAM oraz uczęszcza na zajęcia
          > tańca z chustami.
          > tak, tak, są takie wink

kitranie dzieciioka w chuscie na osiedlu obserwuje i popieram - przynajmniej taka chusto-mama nie wjezdza do ciasnego skelpu z wozkiem i nie blokuje skelpowych arteriiwinkale taniec z chustami?nie znamwink
          • n_x Re: Baby boom:) 01.09.11, 22:39
            swoje też w chuście nosiłam, nawet po domu - zajebiście wygodna sprawa. ale na wizytę w klubie kangura czy taniec z chustami nie miałam odwagi wink
            • n_x Re: Baby boom:) 01.09.11, 22:42
              mąż mnie prosił, żebym zdecydowała się i przynajmniej raz zaszczyciła takie zajęcia tańca z chustami i nagrała wszystko komórką - był bardzo ciekawy jak te chustowe lole dają czadu wink
              a tak serio - chusta - bardzo wygodna rzecz, ale dorabianie do tego ideologii jest śmieszne.
    • lezka_z_posen Re: Baby boom:) 07.09.11, 09:25
      lisza z emma:
      www.plotek.pl/plotek/1,78649,10240700,Pierwsze_zdjecia_corki_Liszowskiej.html#opinions
      23.09 wraca do pracy i bedzie grac w spekaklu "Fredro dla doroslych-mezow i zon"-bylam na tym spektaklu i lisza tam biega w samej bieliznie.ciekawe, czy w wersji XL tez przywdzieje koronkowe majty i podwiazkiwink
      • n_x Re: Baby boom:) 07.09.11, 09:52
        wygląda po ciąży tak jak sobie wyobrażałam. biedna Lisza, nie każdy ma takie szczęście jak Mołek.
        6 tygodni po porodzie chodziłam jeszcze w spodniach ciążowych, w przychodni spotkałam lolę z dzieckiem w wieku mojego dziecka i z brzuchem płaskim jak deska - chujowe uczucie wink
        • lezka_z_posen Re: Baby boom:) 10.09.11, 15:09
          anna_geras napisała:

> Termin ma na połowę listopada,wiec 7 miesiąc. Dobrze wygląda.
          > --
          > a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
          > --

no to w 9 miesiacu juz chyba z krzesla nie wstaniewink

• anna_geras Re: Baby boom:) 10.09.11, 15:19
            lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:
            >
            > > Termin ma na połowę listopada,wiec 7 miesiąc. Dobrze wygląda.
            > > --
            > > a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
            > > --
            >
            > no to w 9 miesiacu juz chyba z krzesla nie wstaniewink
            >

możliwesmile niektóre kobiety w 9 to się ledwo tocząsmile ale Mucha akurat, mimi wcześniejszej nagonki chyba duzo nie przytyła, tzn na buzi nie wiedac i nogi też ma spoko, nie to co Skrzynka.
            --
            --
            --
            • lezka_z_posen Re: Baby boom:) 10.09.11, 15:26
              nie zapominajmy, ze mucha z 10 lat mlodsza od skrzynki jest, to i giczaly w lepszym staniewinkco nie zmienia faktu, ze skrzynka strasznie sie posypala, ciekawe dlaszszego?mowia, ze ciaza w "dojrzalym wieku" odmladza, ale skrzynka zaprzecza tej teorii.
    • lezka_z_posen Re: Baby boom:) 29.09.11, 14:39
      baby boom trwawink
      www.pudelek.pl/artykul/35371/lapiccy_planuja_dziecko/
      "Biorąc pod uwagę, że ośrodki adopcyjne zwykle przestrzegają zasady, aby różnica wieku między rodzicami i dzieckiem nie przekraczała 40 lat, proste obliczenie wykazuje, że Łapiccy mogą wkrótce zostać szczęśliwymi rodzicami... jakiegoś 47-latka."-dobresmile

• lezka_z_posen Re: Baby boom:) 17.10.11, 11:22
      pies leo jest rowniez zaangazowany w akcje porodowawink
      pomponik.pl/news/skrzynka-przygotowuje-psa-do-porodu,1704367
      no ale gdyby mial zagryzc bobasa, to moze lepiej, ze wczesniej polezy u psychologa na kozetce.
      • n_x Re: Baby boom:) 17.10.11, 13:57
        też musiałabym skorzystać z pomocy zwierzęcego psychologa, może Skrzynka ma namiary wink
        jeśli nie ma mnie w pobliżu to mój kot atakuje moją mamę lub teściową zajmującą się dziećmi. każda próba wzięcia dziecka na ręce kończy się kotem wbitym pazurami i zębami w nogę, dlatego jeśli wychodzę i zostawiam dzieci pod opieką którejś z nich to kot zostaje oddelegowany do "kolegi" - kota sąsiadów.
        przy mnie takie ekscesy się nie odbywają, ale kot uważnie śledzi ruchy każdej osoby (poza mną i mężem) która zbliża się do moich dziewczyn.
      • anna_geras Re: Baby boom:) 22.10.11, 19:22
        lezka_z_posen napisała:

> a paskudzka nie jest przypadkiem zbrzuchacona?bo jakos podejrzanie zaokraglila
        > sie na mazaku:
        > www.pudelek.pl/artykul/35865/rubiki_maja_juz_nowy_dom/

za robote by się wzięła lepiej to by schudłasmile
        --
        --
        --
    • lezka_z_posen Re: Baby boom:) 27.10.11, 10:26
      muszysko nawet na bebzolu kase czepie:
      www.pudelek.pl/artykul/35966/mucha_pozuje_z_brzuchem_na_okladce_foto/
      za okladke z misiem grafik chyba premie dostal za wydluzenie giczalowwink
    • lezka_z_posen Re: Baby boom:) 25.11.11, 18:53
      uprzejmie donosze, ze alika ilia (?!) jest juz na swiecie:
      www.pudelek.pl/artykul/36586/wow_skrzynecka_tez_urodzila_miesiac_przed_terminem/
      imie pewnie po sp.kocie jaroslawawink
      • anna_geras Re: Baby boom:) 20.12.11, 20:08
        lezka_z_posen napisała:

> trzeba przyznac, ze w 3 tygle po porodzie mucha w swietnej formie:
        > www.pudelek.pl/artykul/37093/ania_mucha_jako_sexy_mama_zdjecia/
        bebzonik jest i podpaska pewnie jeszcze tezsmile

--
        --
        --
        • n_x Re: Baby boom:) 20.12.11, 21:01
          ja zaraz po ciąży tez wyglądałam nieźle, niekontrolowane tycie zaczynało mi sie jakieś 3 miesiące później -dziwne kombinacje hormonów jeszcze długo buzują w babie po porodzie - czego wrednie życzę Musze (nie lubię jej i nic na to nie poradzę)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka