Dodaj do ulubionych

Charlie 'Mesjasz Malibu' Sheen

12.09.11, 10:03
mega mistrz, nie ma to tamto

cyt:

Charlie Sheen, aktor słynący z narkotykowych i erotycznych ekscesów, po tym jak został wyrzucony z serialu "Dwóch i pół", wraca do telewizji. Będzie bohaterem show "Comedy Central Roast". - Charlie śmiał się na planie tak mocno, że kokaina wychodziła mu nosem – mówi jeden z gości, który był podczas nagrywania programu. - Narkotyki nie mogły mnie zabić, kobiety nie mogły mnie zabić, prasa nie mogła mnie zabić. Myślicie, że te żarty mnie zabolały? - ripostował aktor.

46-letni aktor, który ochrzcił się mianem "Mesjasza Malibu" i "Poetą napalmu", mówi o sobie "czarnoksiężnik" i "gwiazda rocka z Marsa" słynie z bicia swoich byłych żon, ze związku z aktorką porno i korzystania z usług prostytutek. Dał się też poznać z wielogodzinnych imprez z nadmiarem alkoholu i narkotyków, które zdarzało mu się kończyć w szpitalu

Przez ostatnie miesiące jeździł po USA ze swoim show "Torpedo Of Truth/Failure Is Not An Option", czyli "Torpeda prawdy/porażka nie wchodzi w grę". Opowiadał o swoich doświadczeniach i skandalach i pokazywał, co trzeba robić, żeby "mieć tygrysią krew, DNA adonisa", tak jak on.

całość tu:
www.tvn24.pl/-1,1717020,0,1,smial-sie-tak--ze-kokaina-wychodzila-mu-nosem,wiadomosc.html
Charlie pijący tygrysią krew:
https://cdn02.okcdn.okmagazine.com/wp-content/uploads/2011/03/Charlie_Sheen_TigerBlood_March9_news-300x231.jpg
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka