Dodaj do ulubionych

Sezon ogórkowy.

06.06.12, 20:49
smutek i żal mnie ogarnia,że to już. Jeszcze to euro na otarcie łez a potem posucha, kiła i mogiłasad
Obserwuj wątek
      • anna_geras Re: Sezon ogórkowy. 06.06.12, 20:58
        lezka_z_posen napisała:

> sezon ogorkowy na forum to trwa non stop, ja nie odczuje roznicywink

ja o tivi myślałamsmile forum może dzięki temu ożyjesmile z nudów może pisać zacznę he he.
      • lezka_z_posen Re: Sezon ogórkowy. 12.07.12, 18:24
        anna_geras napisała:

> Przy okazji podpisywania nowej umowy z UPC dostałam gratis HBO smile leci dużo zaj
        > ebistych filmów, dziś na ten przykład można było zobaczyć "Bitwę Warszawską 192
        > 0" smile
        zawiszcze!luknac urbanska, jak wali z kalacha szczerzac kielnie w bielszym odcieniu bieli - bezcenne!wink
      • dymiacy_piecyk Re: Sezon ogórkowy. 14.07.12, 20:54
        Jak w tivi lecą te pojebane 'kabarety', to ja już włażę pod kołdrę, tak się wstydzę.
        Apropo ogórków, to właśnie sobie przygotowałem miejsce na 'rabatce', dobrze je nawodniłem, jutro będę przesadzał sadzonki ogórków, które hoduję od miesiąca prawie. Oczywiście polskich ogórków, takich do kiszenia.
          • dymiacy_piecyk Re: Sezon ogórkowy. 14.07.12, 21:04
            Myśmy sobie przywieźli z Polski zajebiste gruntowe, dwa wielkie słoje z tego wyszły. Włoska sól morska im służy wink A czy za późno? Sam sobie zadaję to pytanie, ale mam nadzieję, że się uda. Tu, gdzie mieszkam, wegetacja jest pojebana, poza tym długo jest ciepło, więc wierzę, że się uda. A rozsada wyszła super, wylazły z ziemi piękne sadzonki, więc będę podlewał i czekał...
                  • dymiacy_piecyk Re: Sezon ogórkowy. 21.07.12, 21:18
                    Czy to dobry wątek na taką wiadomość? Jędrek Łapa kopnął w kalendarz, a tu taka cisza. A jeszcze w czerwcu bruksy donosiły, że małżonka Kamila na pewno kogoś ma, bo łazi do teatru, w którym już nie pracuje i przesiaduje w bufecie. Myślałem, że do teatralnych bufetów chodzi się, żeby pić ciepłą wódkę bez popitki i opowiadać o dawniejszych przewagach.
                    • lezka_z_posen Re: Sezon ogórkowy. 21.07.12, 21:30
                      teraz pewnie potomstwo lapickiego - syn i corka beda z wdowa kamila brac sie za lby, zeby jak najwiecej kasy po andrzeju zgarnac.smierc mial lux, najlepsza z mozliwych, bo we snie.ale skoro nie byl jakos bardzo schorowany, to mogl jeszcze troche pociagnac...ale daj Boze, zeby kazdemu bylo tak dlugo goscic na tym lez padolewink
                      • dymiacy_piecyk Re: Sezon ogórkowy. 07.08.12, 22:00
                        Teraz to 'była modelka Playboya'? Myślałem, że od kilku lat ona jest 'prezesem Warty Poznań, byłą modelką'. Swoją drogą, to Pozkowi szykuje się zajebista prezydentka.
                        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12266642,Z__Playboya__do_prezydentury__Czy_bedzie_konkurentka.html?lokale=wroclaw
                        Poza tym wszystko, co myślę na temat pani Izy napisał już jeden bloger:

Ustalmy coś. Prezes Warty Poznań nie jest piękna. Jest MILF-em. Konkretnym, dobrze zrobionym, inwestowanym MILF-em na wysokim poziomie. (I to jest z mojej strony komplement, uznanie). Ale nie jest piekna. Rezerwujmy ten termin dla przypadków naprawdę zjawiskowych, OK?

samiec-alfa.pl/hola-hola-dziennikarzu/
                        • anna_geras Re: Sezon ogórkowy. 16.08.12, 09:23
                          Jak sie podobał wczorajszy meczyk Polska - Estonia? smile ja nie wiem jak oni to robią,że ruszają sie jak muchy w smole. Tener zamias kazać im robiś skęrtosłony na treningu powinien ich przeciągnąć biegiem jakieś 30 kilosów dziennie, to zdecydowanie by im lepiej wyszło. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka