Dodaj do ulubionych

Sabat czarownic/Europejski stadion kultury

30.06.12, 21:16
ojej, jaka moc atrakcji w tv w ten przedfinalowy wieczorwink
Obserwuj wątek
    • lezka_z_posen Re: Sabat czarownic/Europejski stadion kultury 30.06.12, 21:34
      urszula jak na 52 wiosny wyglada swietnie!
      • dymiacy_piecyk Re: Sabat czarownic/Europejski stadion kultury 30.06.12, 23:08
        Żenujący prowadzący, nieśmieszne kabarety i Maryla Rodowicz, czyli wszystkie warunki do wystąpienia czerwonego polika spełnione.
        Choć Maryla mnie zaskoczyła in plus zwyżką formy wokalnej i wykonaniem jednej z moich ulubionych polskich piosenek 'Wariatka tańczy'.
        • lezka_z_posen Re: Sabat czarownic/Europejski stadion kultury 30.06.12, 23:10
          maryla niezatapialna, kruki na dyni byly eleganckiewinkbaba dobiega 7 dych, ja ja lubie.
          • dymiacy_piecyk Re: Sabat czarownic/Europejski stadion kultury 30.06.12, 23:14
            Ja też ją lubię, uważam nawet, że gdyby się urodziła w Anglii, czy innym kraju zachodu, to zrobiłaby światową karierę. Ale przyznasz, że miała taki okres, gdy głosowo było słabiutko? Ale to chyba wtedy, gdy się intensywnie odchudzała i nie miała z czego ciągnąć wokalu.
            • lezka_z_posen Re: Sabat czarownic/Europejski stadion kultury 30.06.12, 23:22
              dymiacy_piecyk napisał:

> Ja też ją lubię, uważam nawet, że gdyby się urodziła w Anglii, czy innym kraju
              > zachodu, to zrobiłaby światową karierę. Ale przyznasz, że miała taki okres, gdy
              > głosowo było słabiutko? Ale to chyba wtedy, gdy się intensywnie odchudzała i n
              > ie miała z czego ciągnąć wokalu.

dukan jej na wokal siadlwinka dlaszszego kasia kowalska uporczywie robi sie na "chinke-czikulinke" tego nie kasamwink
            • lezka_z_posen Re: Sabat czarownic/Europejski stadion kultury 30.06.12, 23:31
              o nie - halina mlynek, alez ten babon podnosi mi cisnienie, nie znosze jej!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka