Dodaj do ulubionych

WAKACJE!:)

03.07.12, 21:00
www.youtube.com/watch?v=9gnX1QgXK08
ja w tym roku chIba obejde sie smakiem, bo mam nowa robote.ale robota jest tak zajebista, ze podejrzewam: gdbym z wnioskiem urlopowym do DZZL wyskoczyla, to odp. bylaby na "tak"smile
a jakie plany u Was??
Obserwuj wątek
      • anna_geras Re: WAKACJE!:) 03.07.12, 21:17
        10 dni uropu mam w lipcu, za dwa tygodnie ale nigdzie nie jadę tylko do mnie koleżanka z zagramanicy przyjeżdza, drugie 10 dni będzie w sierpniu i też pewnie nigdzie nie pojadę bo dpch ma nową robotęsmile no może na parę dni uda się do Rozewia skoczyć ale to tylko ja, dzieciok i psia częśc inwentarza.
        • lezka_z_posen Re: WAKACJE!:) 03.07.12, 21:33
          dobre serce masz gieras, ze kolezanke z zagramanicy podejmujesz "w lato"winkja tez mam nadzieje wyrwac chociaz tygiel wywaczasu we wrzesniu, tradycyjnie, na suwalszczyznie, nad wigrami - dzis ledwie musnelam temt urlopu (u pracodawxy) i widze, ze pietrzenia problmow z uzyskaniem nie bedziewink
    • lezka_z_posen Re: WAKACJE!:) 03.07.12, 21:51
      i juz jest wakacyjny gnoj - SKY CLUB (nie znam) oglosil upadlosc- chiba lepiej tyrac i miec swiety spokojwinknajbardziej wspolczuje tej wiarze, ktora autentycznie sklada grosz do grosza, zeby spedzic fajne wakacje, a tu chujnia..
      • anna_geras Re: WAKACJE!:) 03.07.12, 21:54
        lezka_z_posen napisała:

> i juz jest wakacyjny gnoj - SKY CLUB (nie znam) oglosil upadlosc- chiba lepiej
        > tyrac i miec swiety spokojwinknajbardziej wspolczuje tej wiarze, ktora autentycz
        > nie sklada grosz do grosza, zeby spedzic fajne wakacje, a tu chujnia..

wyjebanych troche będzie. Dobry materiał na odcinek "pamiętników z wakacjismile
        • dymiacy_piecyk Re: WAKACJE!:) 04.07.12, 18:54
          No ja dzisiaj byłem na basenie i się spiekłem, jak burak.
          Dodam, że nie był to publiczny basen za 11 ojro, tylko zupełnie prywatny w posiadłości szefa mojego szwagra. Ów szef to taki lokalny krezus, ale lubi się swoimi dobrami dzielić, np. rok temu szwagier robił u niego urodziny.
          • lezka_z_posen Re: WAKACJE!:) 04.07.12, 20:13
            dymiacy_piecyk napisał:

> No ja dzisiaj byłem na basenie i się spiekłem, jak burak.
            > Dodam, że nie był to publiczny basen za 11 ojro, tylko zupełnie prywatny w posi
            > adłości szefa mojego szwagra. Ów szef to taki lokalny krezus, ale lubi się swoi
            > mi dobrami dzielić, np. rok temu szwagier robił u niego urodziny.

ja juz tez sie szczaskalam na mahon, ale widze, ze "w pewnym wieku" taka mocna opalenizna juz nie jest wskazana - przy moich dlugich, ciemnych kudlach brazowy pysk daje efekt "starej indianki"wink
    • n_x Re: WAKACJE!:) 04.07.12, 19:13
      uwielbiam wakacje - z pracy wracam 10 minut zamiast 40, rondo puściutkie smile
      w tym roku zmieniamy kierunek i specjalnie dla dzieci uderzamy do pierdolnej piaskownicy - nad morze. ciekawe jak zareagują na widok morza - syn mojej koleżanki kiedy pierwszy raz zobaczył taki ogrom wody zesrał się z wrażenia. pocieszam się tym, ze moje są bardziej odważne i może obejdzie się bez wstydliwych akcji. najpierw 2 tygodnie w komplecie a potem zostaję jeszcze tydzień sama z dziewczynami - starsza ma astmę i przyda jej się trochę jodu.
      • lezka_z_posen Re: WAKACJE!:) 04.07.12, 20:20
        polskie morze jest git, super plaze, zwir nie daje po stopachwinkjesli pogoda dopisze (a dopisze na pewno!), na bank bedziecie zadowoleni. perspektywa 3 tygodni relaksu nad baltykiem jest naprawde budujacawink
        • anna_geras Re: WAKACJE!:) 04.07.12, 23:59
          Pogody nie będziesmile non stop leje a prognozy dłuoterminowe mówio "burza, deszcz, zachmurzenie duże, burza z deszczem, deszcz" itpsmile chujoza i burze z deszczem.
          • n_x Re: WAKACJE!:) 05.07.12, 07:56
            będzie - tak wynika z prognoz długoterminowych, które wrzucałyście na forum.
            jadę w drugiej połowie sierpnia i w tym teminie nie życzę sobie żadnych deszczy ! wink
    • lezka_z_posen Re: WAKACJE!:) 07.07.12, 20:35
      wegrowska juz poczula wakacyjny wiatr w doczepionych kudlachwink
      www.pudelek.pl/artykul/41489/wegrowska_wygina_sie_na_plazy_zdjecia/
      www.kozaczek.pl/plotka.php?id=38448
      na wszystkie gary, to ona nie pali na bank.
      • anna_geras Re: WAKACJE!:) 07.07.12, 20:59
        lezka_z_posen napisała:

> wegrowska juz poczula wakacyjny wiatr w doczepionych kudlachwink
        > www.pudelek.pl/artykul/41489/wegrowska_wygina_sie_na_plazy_zdjecia/
        > www.kozaczek.pl/plotka.php?id=38448
        > na wszystkie gary, to ona nie pali na bank.

przynajmniej 100% naturalsmile fotoszopa nie ma nic a nic i to się chwialismile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka