Dodaj do ulubionych

OT - pytanie niejęzykowe o prepaid w Czechach

30.09.11, 13:15
Ile mniej więcej kosztuje starter jakiejś czeskiej sieci telefonii komórkowej i czy do aktywacji trzeba się legitymować.
Jura
Obserwuj wątek
      • jureek Re: OT - pytanie niejęzykowe o prepaid w Czechach 30.09.11, 14:03
        daghda.irish.pub napisał:

> Vodafone - 200 Kč
        > O2 - za darmo przez internet/50 Kč
        > T-Mobile - od 99 Kč
        >
        > Nigdzie się nie trzeba "legitymować"...

Dziękuję bardzo. Już się ucieszyłem, że będę mógł O2 kupić przez internet, ale po wejściu na stronę zobaczyłem, że nie wysyłają za granicę.
        Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
        Całkiem możliwe, że mój pracodawca zafunduje mi wycieczkę do Pragi tylko po to, żebym kupił taką kartę.
        Jura
          • sieczu2010 Re: OT - pytanie niejęzykowe o prepaid w Czechach 30.09.11, 15:05
            Mnie zastanawia, dlaczego kładziesz taki nacisk na to, żeby się nie legitymować. Ciekawe, kim jest pracodawca.

------------------------------------------------------------------------------
            Jeśli chce pan napisać słownik czesko-polski, to musi pan znać język prasłowiański - doktor Roman Madecki (Uniwersytet Masaryka w Brnie) podczas egzaminu na studia doktoranckie.
            • jureek Re: OT - pytanie niejęzykowe o prepaid w Czechach 30.09.11, 17:36
              sieczu2010 napisał:

> Mnie zastanawia, dlaczego kładziesz taki nacisk na to, żeby się nie legitymować
              > . Ciekawe, kim jest pracodawca.

Bo w Niemczech jest tak że, żeby kupić kartę prepaidową, to trzeba się legitymować. W Polsce nie trzeba, więc ciekawiło mnie jak jest w Czechach.
              Branża pracodawcy nie jest tajemnicą - agencja reklamowa.
              Jura
                • daghda.irish.pub Re: OT - pytanie niejęzykowe o prepaid w Czechach 03.10.11, 16:07
                  Np. [i]potřebuji dobit telefon/předplacenou kartu v O2/VF/T-M[/i]. W terminalach Sazki możesz doładować kartę w taki sam sposób, jak wypełnia się "totka". Wybierasz odpowiedni kupon, skreślasz nr telefonu i wartość doładowania, podajesz pani w kasie i et voilá. Po chwili dostaniesz SMS z potwierdzeniem doładowania kuponu. Inną opcją jest doładowanie w bankomacie - z naszych polskich kart płatnitych też się da.
                  • jureek Re: OT - pytanie niejęzykowe o prepaid w Czechach 04.10.11, 10:02
                    daghda.irish.pub napisał:

> Np. [i]potřebuji dobit telefon/předplacenou kartu v O2/VF/T-M[/i].

Dziękuję bardzo, poradziłem sobie czytając te wszystkie reklamy i informacje w salonach operatorów. Bo "dobiłem" kartę właśnie w salonie. Praga jest piękna. Są 2 miasta w Europie, gdzie chętnie zamieszkałbym nawet za cenę trochę gorszych dochodów finansowych, niż mam obecnie. Praga i Barcelona, po wczoraj znowu ze wskazaniem na Pragę.
                    Jura
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka