Dodaj do ulubionych

cukrzyca, tarczyca, depresja czy coś innego?

03.03.20, 15:31
Cześć,

Jestem w drugiej ciąży w 30 tygodniu. Mam dwuletniego synka.

Pisze ponieważ czuje że coś mi się dzieje z głową i to naprawdę nie jest normalne nawet w ciąży.
Jestem strasznie rozkojarzona, mam problemy z pamięcią zarówno zapominam co miałam kupić na obiad i po co właściwie poszłam do pokoju jak i po prostu nie kojarzę wielu faktów , które znałam od lat.
Nie mogę się na niczym skoncentrować w ogóle czyje się jakbym w głowie miała watę nawet pisanie tego posta jest dla mnie trudne.
Jestem bardzo emocjonalna płacze bez powodu i też szybko wpadam w złość, co jest bardzo nie dobre ponieważ przez większość dnia jestem z dzieckiem w domu więc na nim się to odbija.
Jestem też ciągle zmęczona i nie mam motywacji do działania.

Mam od dzieciństwa niedoczynność tarczycy w tej chwili poziom hormonów jest w normie, więc w zasadzie to nie powinien być istotny czynnik.
Miałam jakieś 4 lata temu krótki epizod depresji, ale od trzech lat tak gdzieś do stycznia tego roku psychicznie czułam się super.
Mam też po raz drugi cukrzyce ciążową, reguluje poziom cukru dietą i na razie jest ok.
Miałam też właśnie jakoś w styczniu anemie ale zaczęłam brać żelazo w większych dawkach i teraz poziom hemoglobiny mam ok i rzeczywiście zmęczenie nie jest już aż tak wielkie.
To są wszystko niby małe problemy, ale też wprowadzają u mnie jeszcze większą dezorientację.

Nie wiem do kogo mogłabym z tym pójść potrzebuje znaleźć kogoś kto spojrzy na wszystko bardziej całościowo nie tylko na wyniki ale też na mój stan psychiczny. Może znacie jakiegoś specjalistę, który udziela porad online. Mieszkam za granicą i pewnie też przez język nie mogę się jakoś tutaj przebić z moimi problemami.
Proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka