Dodaj do ulubionych

Kierowcy z rejestracją BSI

05.02.11, 22:35
Nie tak dawno wracałem z Białegostoku, jedę równo i miarowo, szpaler samochodów przede mną, jest ślisko, jedziemy ostrożnie. Nagle wyprzedza mnie zielony seat BSI, zorientowawszy się, że to nie ja blokuję ruch, wciska się przede mnie. delikatnie przyhamowałem, wpuszczam szczyla nie czekając na Jego awaryjne mrugnięcie. Jednak to nie wszystko. Za Kurianami na łuku, przed wzniesieniem w tereniae już zabudowanym wyprzadza kilka aut !
Dzisiaj znowu wracając tym razem od strony Bielska, przed Chrabołami, podobny seat na BSI, wyprzedza mnie, poźniej chowa się przede mną, następnie 2 linie ciągłe i wzniesienie wyprzedza 3 pojazdy. Patrzę podobny seat BSI.
Teraz jestem przekonany, że w takich warunkach to tylko wóz z z Siemiatycz, slalom Gigant + BSI !
Obserwuj wątek
    • head_hunter Re: Kierowcy z rejestracją BSI 06.02.11, 10:30
      To dopiero szczyl! Kupić kupił,zapłacić zapłacił.Ale dlaczego nie przenosi własności na siebie? Wstydzi się swojego BBI ? ;-)
      • burak-cukrowy Re: Kierowcy z rejestracją BSI 06.02.11, 11:44
        BBI - Bielski Burak Inaczej, jeździ ;)
        • 11rewresbo Re: Kierowcy z rejestracją BSI 07.02.11, 22:29
          Prędzej można doczekać sią powtórnego przyjścia Jezusa, zamiast wpisu na forum BSI !!!
          • siemiatycze Re: Kierowcy z rejestracją BSI 08.02.11, 19:07
            Narzekasz na szybkiego szczyla (BSI) i powolne forum (BSI)... Może się zdecyduj i określ co bardziej Cię do szału doprowadza..?
            • 11rewresbo Re: Kierowcy z rejestracją BSI 08.02.11, 23:11
              już nic, jest fajnie, tylko coraz więcej krzyży przy "19"
              • siemiatycze Re: Kierowcy z rejestracją BSI 09.02.11, 10:39
                Dziwisz się? Niech jeszcze więcej narysują linii ciągłych,a na środku niech wsadzą jeszcze więcej wysepek.Do tego niech jeszcze bardziej ograniczą prędkość,a wtedy peletony zastraszonych,ślimaczących się kierowców,będzie można wyprzedzić tylko poboczem.
                • obserwer11 Moderatora z Siemiatycz chwalą w Bielsku : 09.02.11, 21:51
                  forum.gazeta.pl/forum/w,252,121789813,121789813,Szpila_zakochany_jestes_w_Orkiestrze_swiatecznej.html
                  A może to Merator jeździ tym zielonym seatem? :)
                • batongazeta.pl Re: Kierowcy z rejestracją BSI 10.02.11, 09:43
                  gadacie jak chłopy z Podlasia, aż zęby bolą
                  • obserwer11 Re: Kierowcy z rejestracją BSI 10.02.11, 09:52
                    A tymczasem zginęło 6 osób z powiatu hajnowskiego na krajowej 8 :
                    polskalokalna.pl/wiadomosci/podlaskie/bialystok/news/szesc-ofiar-wypadku-kolo-zambrowa,1595060,3333
                    • siemiatycze Re: Moderatora z Siemiatycz chwalą w Bielsku : 10.02.11, 11:25
                      obserwer11 napisał:
                      > A może to Merator jeździ tym zielonym seatem? :)

Dziękuję Obserwerze za ciepłe słowa o mnie.Zapętliłeś się co prawda,bo nie mogę być szczylem z seata i ojcem forumowym jednocześnie.Ale to szczegół...

batongazeta.pl napisał:
                      > gadacie jak chłopy z Podlasia, aż zęby bolą

Poznaliśmy nareszcie przyczynę kiepskiego stanu uzębienia w Siemiatyczach... Hreczko tyle hipotez stawiał swojego czasu na ten temat... A tu proszę,to forum szerzy próchnicę w narodzie...
                    • head_hunter Re: Kierowcy z rejestracją BSI 10.02.11, 18:10
                      Na krajowej sześćdziesiątce szóstce,która dopiero próbuje dorównać sławnej krajowej ósemce.
                      • burak-cukrowy Re: Kierowcy z rejestracją BSI 18.02.11, 05:18
                        jak zwał, ludzi nie ma [']
                        • akka_vacat Re: Kierowcy z rejestracją BSI 19.02.11, 10:37
                          Amatorów bezmyślnej jazdy nigdzie nie brakuje. W każdym mieście można by ich w setkach zliczyć. Szkoda tylko, że dla poczucia poziomu swej adrenaliny, stwarzają zagrożenie innym użytkownikom dróg.
                          Z drugiej strony, nieszczęśliwe wypadki na drogach mają miejsce z wielu innych przyczyn, jak np. ten wczorajszy, w którym życie stracili jadący samochodem z rejestracją BSI.
                          www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110218/REG06/570139669
                          • jola-80 Re: Kierowcy z rejestracją BSI 19.02.11, 17:47
                            Ci co wczoraj jechali byli z Nurca,wpadli w poślizg - znałam jednego, żal za serce ściska, zostawił żonę i troje dzieci.Szkoda chłopaków...śmierć przyszła za wcześnie
                            • siemiatycze Re: Kierowcy z rejestracją BSI 21.02.11, 11:28
                              Przykre... Czyli nie każdy pojazd z tablicami BSI jest z Siemiatycz...
                              • pawlozsiul cóż za genialne odkrycie, jestem w szoku 27.02.11, 23:05
                                siemiatycze napisał:

> Przykre... Czyli nie każdy pojazd z tablicami BSI jest z Siemiatycz...

Wiadomo, że BSI oznacza powiat siemiatycki, w szczególności Nurzec i Czeremchę. Cóż za megalomania u was...
                                • jola-80 Re: cóż za genialne odkrycie, jestem w szoku 01.03.11, 13:24
                                  Ja to jestem wszoku....A od kiedy to Czeremcha ma blachy BSI ???
                                  • akka_vacat Re: cóż za genialne odkrycie, jestem w szoku 01.03.11, 15:49
                                    jola-80 napisała:
                                    > Ja to jestem w szoku....A od kiedy to Czeremcha ma blachy BSI ???

Hymmmmm, może to auto teściowej z Nurca? ;)

btw .... jako, żem już nie zamieszkała w powiecie siemiatyckim, to zapytam - a Orlęta, to na jakich blachach śmigaja? ;)
    • pawlozsiul spójrz, jak to "BSI" wraca ze WSAPu... 27.02.11, 23:01
      Ja z ich powodu dla własnego bezpieczeństwa zacząłem jeździć do Bielska w soboty, bo na czołówkę z tymi siemiatyckimi łże-studentami wracającymi w niedzielne popołudnie jakoś się nie palę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka