Dodaj do ulubionych

15 tysięcy przekroczyliście :

26.08.07, 20:58
Może jakiś zlot Forum zorganizujcie w Siemiatyczach ?
to przyjedziemy do Was z Bielska i Okolic :))
Obserwuj wątek
    • hansgrubber Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 21:51
      Cyferki nie maja znaczenia - tu bywa ciekawie.
      • siemiatycze Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 22:49
        Możecie tak zwyczajnie bez specjalnego zaproszenia i okazji...
        • obserwer11 Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 22:58
          wiem, wiem na południe od Bielska słowianie mniej goscinni ;)
          powiedziałbym średniogościnni, a co i Hansa tez to dotyczy *
          południowcy - bardziej leniwi
          • siemiatycze Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:03
            To zapewne skutkiem obowiązującej u nas sjesty... :)
            Wpadajcie bo sjesta bez winka do niczego...
            • hansgrubber Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:08
              Obserwerowi znow sie cos pomylilo, ja niegoscinny? :)
            • obserwer11 Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:11
              no to zatem jutro w same południe w Siemiatyczach na skwerze obok Ratusza spotykamy sie ???
              winko przywieziemy z własnych piwnic Naszego Podzamcza od naszego Podczaszego, który chęnie obdarza wszem i wobec.
              • hansgrubber Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:15
                Ty wyraznie checesz dac sie zaprosic. :)
                • siemiatycze Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:21
                  Ratusz w Siemiatyczach..?
                  • hansgrubber Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:24
                    Moze rausz?
                    • siemiatycze Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:26
                      Pasuje... :)
                      • hansgrubber Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:28
                        Rausz pod zawianym ratuszem.
                        • obserwer11 Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:30
                          jak Wy nic nie rozumiecie ...
                        • siemiatycze Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:31
                          Niestety zawalonym ratuszem... :(
                          • hansgrubber Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:32
                            To tlumacz. Ja chetnie zrozumiem.
                            • siemiatycze Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:35
                              Ja nic nie zrozumiem ale posłucham... :)
                              • obserwer11 Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:57
                                a jakie jest zastepcze słowo dla ratusza ?
                                • siemiatycze Re: 15 tysięcy przekroczyliście : 26.08.07, 23:59
                                  Magi Street...
                                  • obserwer11 sami tego chcieliście ? 27.08.07, 00:00
                                    box.zetobi.com.pl/glos_siemiatycz/fototeka.html
                                    • siemiatycze Re: sami tego chcieliście ? 27.08.07, 00:03
                                      To ja już wolę po ratuszem...
                                      • obserwer11 Re: sami tego chcieliście 27.08.07, 00:06
                                        zaskoczeni ?
                                        możesz siemiatycze wkleić w wątku górnym , mało kto orientuje sie o tych fotografiach
                                        • siemiatycze Re: sami tego chcieliście 27.08.07, 00:11
                                          Nie jestem zaskoczony.Jeżeli masz taką wolę to proszę wklej to tak
                                          jak chcesz i tam gdzie uważasz za stosowne...
                                          • obserwer11 Re: sami tego chcieliście 27.08.07, 00:22
                                            rzadko mówi się dziękuję ....
                                            • siemiatycze Re: sami tego chcieliście 27.08.07, 00:40
                                              Nieprawda.Dziękuję mówi się głośno i wyrażnie... :)
                                              • kristian_wolf znalazłem na Forum 27.08.07, 01:01
                                                tak to prawda :Siemiatycze - słowo dziekuję 58 razy !
                                                • siemiatycze Re: znalazłem na Forum 27.08.07, 01:07
                                                  I wszystkie szczere oprócz jednego...
                                                  • obserwer11 Re: znalazłem na Forum 27.08.07, 01:12
                                                    poszedłem dalej :
                                                    * Bielsk Podlaski - 324 razy,
                                                    * Plutycze - 48
                                                    * Orla - 21
                                                    * Czarna Średnia - 9
                                                    jutro porównam słowo : przepraszam
                                                  • siemiatycze Re: znalazłem na Forum 27.08.07, 01:16
                                                    Zaraz,zaraz to nieuczciwe! Ty Obserwerze do poszukiwań
                                                    wykorzystujesz Wolfa... :)))
                                                    A Wolfy jak wiadomo są chronione...
                                                  • margeritka61 Re: znalazłem na Forum 27.08.07, 01:20
                                                    To Wy tak się umawiacie???? Jak jakieś cnotliwe panienki przed inicjacją? Ja już
                                                    Was po prostu nie poznaję!!!!
                                                  • siemiatycze Re: znalazłem na Forum 27.08.07, 01:22
                                                    Wyyyy..? Ja nigdy nie byłem w żadnej partii ... :)
                                                  • obserwer11 Forumowiczu Siemiatycze i Foremko Margeritko61 27.08.07, 01:28
                                                    powiedzcie mi szczerze i tylko szczerze byliscie chociaż kilka razy w Plutyczach ?
                                                    bo ja u Was .......
                                                    zrobię sobie urlop od Was ***
                                                  • siemiatycze Re: Forumowiczu Siemiatycze i Foremko Margeritko6 27.08.07, 01:34
                                                    No spoko Obserwerze,nie strasz tu nas.Wszak nasi - Penicylina i
                                                    Ludwik coś tam u Ciebie zmalowali...
                                                  • penicylina81 Re: Forumowiczu Siemiatycze i Foremko Margeritko6 27.08.07, 07:15
                                                    siemiatycze napisał:

> Wszak nasi - Penicylina i
                                                    > Ludwik coś tam u Ciebie zmalowali...
                                                    >
                                                    Taaa, ładnie!nie ma tu ludzia chwil parę i już sie zadziało.Jak
                                                    zwykle co złego to ja:-)
                                                  • siemiatycze Re: Forumowiczu Siemiatycze i Foremko Margeritko6 27.08.07, 08:36
                                                    Miałem na myśli li tylko miłe,grzeczne i pożyteczne
                                                    uczynki.Okresliłem to mianem zmalowania wyłącznie w celu
                                                    podkolorowania opisu... :)
                                                  • margeritka61 Re: Forumowiczu Siemiatycze i Foremko Margeritko6 27.08.07, 01:36
                                                    obserwer11 napisał:

> powiedzcie mi szczerze i tylko szczerze byliscie chociaż kilka razy w Plutyczac
                                                    > h ?
                                                    > bo ja u Was .......
                                                    > zrobię sobie urlop od Was ***
                                                    Przyznaję się z wielkim wstydem....nigdy nie byłam w Plutyczach...i nawet nie
                                                    bardzo wiem gdzie one są...ale naprawdę chętnie je odwiedzę, bo już czuję się,
                                                    że jestem tam zaproszona..
                                                  • penicylina81 Zlot forumowiczów 27.08.07, 10:21
                                                    Taki zlocik to super sprawa ale nie na naszym forum.Myślę ze byłaby
                                                    garstka chetnych.Na tym forum chyba nikt integrować się nie
                                                    chce.Prócz tych co sie znają w realu i widzą na codzień.
                                                    Ja jednak jestem jak najbardziej za takim zlotem.Dlatego zazdroszczę
                                                    Plutyczom takich wspólnych przedsięwzięć.
                                                  • wiliam_money Re: Zlot forumowiczów 27.08.07, 12:01
                                                    Znasz takich z tego forum co się widzą na codzień w realu?
                                                  • siemiatycze Re: Zlot forumowiczów 27.08.07, 14:22
                                                    W Realu to ja ostatnio byłem będąc przejazdem w Warszawie... ;)
                                                  • obserwer11 Re: Zlot forumowiczów 27.08.07, 23:54
                                                    ja tez w Realu na Ursynowie - Imielin Stary
                                                  • siemiatycze Re: Zlot forumowiczów 28.08.07, 00:20
                                                    Byłem,byłem... Ale Ciebie nie widziałem... :(
                                                  • penicylina81 Re: Zlot forumowiczów 28.08.07, 08:57
                                                    wiliam_money napisał:

> Znasz takich z tego forum co się widzą na codzień w realu?

Znam:-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka