Dodaj do ulubionych

Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej.

20.11.22, 14:35
Otwarcie o 15.30 na tv.1 . Lubie takie widowiska.
Mecze będę oglądała tylko z udziałem polskiej ekipy.
Obserwuj wątek
    • kallisto Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 20.11.22, 16:00
      Tez bede ogladala, zawsze to co innego niz codzienne programy.
      • lusia_janusia Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 20.11.22, 19:23
        Tutaj w naszej TV jest duzo krytyki z tymi mistrzostwami;
        Ludzie przewaznie najemnicy z Indi, pracowali ponad godziny
        i sily przy wysokim temperaturach-b.goraco, mdleli z goraca,
        polewali ich zimna woda, odpoczeli chwile i ponownie do pracy.
        Wiele ludzi stracilo zycie w wypadkach przy pracy i udarow slonecznych.

Oranizacja FIFA, ma duze zastrzezenia do Katar, beda wyciagane sankcje karne?
        Pilka nozna mnie nie fascyuje tyle co sporty zimowe, lub lekkoatletyka.
        • kendo Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 21.11.22, 08:57
          zobaczymy na dalszy rozwuj wypadkow organizacyjnych,
          juz odbyl sie mecz pilkarski,jakos nie sledzilam wyniku..
          • lusia_janusia Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 21.11.22, 10:28
            Podobno tez na mecz beda panstwowi wysylac przeplaconych kibicow?
            • lusia_janusia Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 22.11.22, 15:12
              Dziwne sie wydaje zwyciestwo Arabow, moze to byl mecz przeplacony?
              Po mistrzostwach beda wychodzic na jaw rozne intrygi i przetargi jak to
              przewaznie wlasnie bywa w pilce noznej.
              U nas o godz, 17 bedzie transmisja z meczhu Polski z Meksykiem,
              bede ogladala jednym okiem i dziergala na szydelku.
              • maria88 Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 22.11.22, 15:27
                Ja tez będe oglądała i podobnie do LUSI cos tam jeszcze będę robiła.
                Musze poszukac w necie jak robi sie beret na drutach. Druty mam przerózne.
                Na drutach robiłam kiedys nie skomplikowane sweterki ale beretu nie.
                Kiedys kupiłam sobie beret w ciuchlandzie z angorkowej włoczki i robiony na drutach
                i taki bym chciała ale bez instrukcji spuszczania i dodawania nie dam, rady.

• kendo Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 22.11.22, 16:05
                  sluchalm meczu troche w radio podczas jedzenia,
                  byc mze,ze "cos podplaone wygrane"
                  ale komentatorzy sie bardzo dziwili,
                  ze argentyna przegrala,zawsze proadzila prym..
                  • kallisto Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 23.11.22, 18:13
                    i się nie popisaliśmy i nawet "lewy" nie trafił karnego, a dla Hiszpanów strzela bramki za bramkami....
                    • kendo Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 24.11.22, 09:27
                      nie mialam czasu wczoraj sledzic meczow,

nieraz sa takie dni,ze to co zawsze jest "latwizna dla nas" nie dajmy tego rady zrobic
                      • kallisto Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 24.11.22, 19:56
                        a teraz Brazylia-Serbia, będę oglądać, może wskrzeszę mojego umarlaka big_grinD
                        • kendo Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 01.12.22, 10:01
                          Polacy wygrali,
                          choc ludziska z taktyki brutalnej nie byli zadowoleni..
                          ale coz,wynik sie liczy...0-2
                          • kallisto Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 01.12.22, 18:21
                            Kendo Polacy przegrali z Argentyna😁
                            Ciamajdy tak dac sobie goli nawrzucac😱
                            • kendo Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 02.12.22, 09:08
                              achaaaaaaaaaaa,o jejku..
                              niemcy tez przegrali z japonczykami,
                              tak dzis w radio uslyszalam..
                              dzieja sie rozne niespodzianki na boisku..
                              • jaga_22 Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 02.12.22, 09:37
                                Niemcy poza mundialem! Wygrana z Kostaryką nic im nie dała!

Reprezentacja Niemiec pokonała 4:2 Kostarykę w meczu 3. kolejki grupy E mundialu w Katarze. Ten wynik nie dał jednak mistrzom świata z 2014 r. wyjścia z grupy. Jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji pożegnała się z mundialem.

Mało kto przypuszczał, że po dwóch meczach fazy grupowej mundialu w Katarze reprezentacja Niemiec nie będzie miała na koncie zwycięstwa.
                                • jaga_22 Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 02.12.22, 09:51
                                  W pierwszym spotkaniu mistrzowie świata z 2014 r. przegrali 1:2 z Japonią, a w kolejnym zremisowali 1:1 z Hiszpanią. Mimo zdobycia jednego punktu w dwóch meczach, Niemcy zachowali szansę na awans do 1/8 finału. By tego dokonać, musieli oglądać się na mecz Hiszpanii z Japonią, ale przede wszystkim ograć Kostarykę, która dotychczas zgromadziła trzy punkty. Ta sztuka się udała, jednak w drugim meczu tej grupy doszło do sensacji. Japonia pokonała Hiszpanię i przez to Niemcy odpadli z turnieju.

Kto by się w tym wszystkim połapał wink na pewno nie ja big_grin
                                  • kallisto Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 04.12.22, 16:54
                                    Znowu gramy, tym razem z francuzami. Mieszane mam uczucia co do wygranej, druga połowa za nami.....
                                    Francuzi są mało sympatycznie, butni, nie przepadam za nimi dlatego zupełnie do Francji mnie nie ciągnie, ani do zamków w Luwrze big_grin
                                    • kendo Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 04.12.22, 16:57
                                      masz racje Kallisto,
                                      sa arogancy,
                                      i strzelili gola polskiej druzynie...?tak doczytalam sie w Expressie
                                      • jaga_22 Re: Mistrzostwa Swiata w Piłce Noznej. 04.12.22, 18:47
                                        Przegrali nasi,ale z mistrzami świata.Grali dobrze,zabrakło trochę szczęścia,
                                        ale gola i tak im wbił Lewandowski.Śmiali się z nas,że jesteśmy zero,dupki jedne sad

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka