Dodaj do ulubionych

a w poniedziałek zaczyna sie tydzień.

08.01.07, 09:59
I bardzo dobrze, poniedziałek jest fajnym dniem, szczególnie gdy dobrze sie
zacznie. Mój poczatek dnia bardzo przyjemnywink, uwierzcie na słowosmile Podobnego
życze wszystkim vistulowym bywalcomsmile, co mowie dzień, niech tydzien caly
będzie jak piekna letnia pogodasmile
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11086&w=49191544
Obserwuj wątek
    • nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 08.01.07, 10:12
      Lubicie Forresta Gumpa? Przed kilkoma dniami znowu ogladałem ten film,
      cudeńkosmile Jesli nie czytaliście ksiazki czy nie widzieliście filmu, mozecie o
      sobie powiedzieć, ze nie widzieliscie nic;D Najwspanialsze jest to, co Forrest
      ma do powiedzenia na każdy, podkreslam kazdy, tematwink Wszelkie zyciowe
      madrosci, skarbnicę, przez pokolenia gromadzonej wiedzy, potrafi zamknać jednym
      krótkim stwierdzeniem: "Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co
      dostaniesz".
      • nick000 gumpizmy:) na dobry początek dnia. 08.01.07, 10:19
        Ludzie, którym lepiej się nie odszczekiwać:
        1. Nauczyciel,
        2. Sierżant w wojsku.
        3. Policjant,
        4. Własna mama

Nie ufaj człowiekowi, który mówi, że w życiu nie wypił kropli alkoholu

Nigdy nie bij się z kimś, kto ma mordę zbója

Zawsze miej przy sobie tyle forsy, żebyś mógł zadzwonić z automatu i skorzystać
        z kibla

Jeśli nie potrafisz śpiewać ładnie, śpiewaj głośno

Kiedy idziesz do ZOO, zawsze bierz z sobą coś dla zwierząt - nawet jeżeli
        wszędzie wiszą tabliczki z napisem "NIE KARMIĆ...". Na pewno nie powiesiły ich
        zwierzęta.

Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po
        nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej

Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz
        im wierzyć

Jedno wam powiem: Życie idioty to nie bułka z masłem
    • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 22.01.07, 08:08
      dzień dobry śpiochywink
      dzisiaj mnie czeka sądny dzień i to tak na dzień dobry z poniedziałkusad mam
      nadzieję, że jakoś przejdzie i wieczorem odetchnę z ulgą. trzymajcie się ciepło
      i nie dajcie początkowi tygodniasmile
      pogodynka - temperatura spada i popołudniu ma padać śnieg. czyżby zima sobie o
      nas przypomniała? coś takiego! a u mnie w domu zakwitł fiołek i orchidea!
      • nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 22.01.07, 10:01
        spiochy, jakie spiochywink, sie pracuje. Faktem jest, ze dzisiejszego ranka, po
        raz pierwszy od niepamietnych lat, udało mi sie zaspaćbig_grinD Nie na tyle żeby do
        pracy sie spóźnic ale jednak. Poczatek tygodnia zawsze jest, swoiście pojetym,
        traumatycznym przezyciem, bo to i zmaina rytmu, i wstac trzeba, ze o kilku
        innych, nie zawsze przyjemnych historiach nie wspomnę. Zima, przestałem
        wierzyc, ze coś tak abstrakcyjnego istnieje, pozyjemy zobaczymywink Lepiej niech
        juz do nas nie zawita, szkoda jej fatygi i bez łaskibig_grin Przede wszystkim jednak
        zal by było kwitnacych wszedzie stokrotek.
        A tak w ogóle, dobrego dniasmile
    • kasikk_29 witam :)) 05.02.07, 10:19
      wstawać śpiochy i do roboty big_grin
      a dla chętnych kawunię wystawiam pachnącą
      zaraz sama sie tez uraczę, bo szaro jakoś i sennie przez to
      tylko Skrzacik, jakby ktoś go nakręcił
      biega i tylko kombinuje, co tu spsocić wink
      pozdrawiam cieplutko
      • kendo Re: witam :)) 05.02.07, 10:43
        no i prosze kasikku,przy przeslodziastej "kombinatorce" musisz miec oczeta
        naokolo glowysmile)
        witaj cieplutko,dodam,ze tu wieje jak w kieleckim...jakies obciazenia bede
        musiala sobie podczepic idac z psiunem na spacer,pozatem slonce swiec.
        zycze udanego dnia,dla reszty zalogi rowniez,dopijam wlasnie kawusie.
    • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 14:11
      witajcie robaczki, jakoś poniedziałek zaczął mi się niezbyt miłosad
      mam nadzieję, że nie jest to oznaką, iż cały tydzień będzie taki.
      miałam wzniosłe plany, ale wychodzi na to, że na planach się tylko skończy,
      eh...
      chcę już do domuuuu...
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 26.02.07, 11:42
          zrobilo sie strasznie mgliscie,ze niemal wyciagnietej reki nie widacsad(
          odwilz,ulicami woda sie lejesmile)
          a jutro zaczyna sie ksiazkowa przecena,dostalam zaproszenie do sklepu
          na "sniadanie ksiazkowe"na 8:00,ale czy wstane na tak wczesna godz.??,
          pozniej mam samochod na kontrol roczna zostawic...ech...ciekawe co powie pancio
          na propozycje spedzenia mojego dnia poza domem?

miejcie sobie udany poniedzialek.
          • kasikk_29 witam :) 26.02.07, 13:04
            stroicielki minek miłe
            i Henryka również, żeby nie było, że zapomniałam smile)
            u mnie za to śnieżek pada
            zero stopni, ale pewnie zaraz wszystko się rozpłynie...
            eh... nie znoszę pluchowatej marcowej pogody sad
            jakby tak przewiało, wysuszyło i żeby było już ciepło od razu
            dość mam tych ciężkich kabatów i buciorów
            już bym w sweterku chciała chodzić, a tu trzeba ze 2 miesiące czekać jeszcze...
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 26.02.07, 20:20
          245,lepiej poczekaj z tym sliniakiem jeszcze z pare lat...bo nigdy nic
          niewiadomo,kto komu bedzie go podwiazywalwink)

witajcie Zalogo wieczornie:
          sloo/kasikk/nick,ale zaraz,zaraz nie widzialam Go dzisiaj chybasad(
          no 245 nie musze witac,bo mam pod bokiemwink)

kasikku,tez wyczekuje wiosny i stopienia sniegu...moze za tydzien
          stopnieje,mgliscie/deszczy....

poniedzialek,wszystkie olany poszly w lebsad(((((((((((((((((((((
          zobaczymy co jutrzejszy dzien pokaze.

ciepelka zycze.
    • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.03.07, 10:22
      witam serdecznie po ciężkim weekendzie. komputer domowy mi się zbuntował i
      odmówił posłuszeństwa. teraz pozostało tylko się modlić, żeby jakimś cudem
      ocalały dane na dysku. chyba stołeczny klimat nie służy tym maszynom. najpierw
      kasikkowy, teraz mój... i to był wstęp do całej reszty.
      przy życiu trzyma mnie tylko śliczna pogoda za oknem. już się nie mogę doczekać
      kiedy to zrzucimy te ciężkie ciuchysmile
      życzę wam miłego dnia
      • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.03.07, 10:41
        czesc Mycha smile
        co do pogody to jestem zazdrosna wink meteorolodzy zapowiadali mnogo plusów i
        slonca bez liku. wiec jak nie ubrac sie jak na wiosne? a tu niespodzianka !!!
        wredno-zimny wiatr,szron na trawnikach!!! male wiosenne butki,brak rekawic i
        brak czapki i zmarznieta makowka dala sie ostro we znaki! nie lubie tych
        telewizyjnych oszustow!!!
        Tobie jednak zycze duzo slonca,pogodnego dnia i dobrego humorusmile
        jak i wszystkim innym , ktorzy zechca tu zerknacsmile
      • kasikk_29 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.03.07, 13:22
        witam po niedzieli smile
        poniedziałek już przyniósł wrażenia nowe, szkoda, że jedno smutne bardzo...
        ale reszta wesoła jest - spacer skrzacikowy udany, słoneczko świeci, ptaszki
        świergolą, krokusy rozkwitły wreszcie
        jutro chyba pójdę z grabkami oczyścić ogródek i popatrzeć, co tam nowego się
        dzieje smile
        lubię takie dni (minus smutas)
        miłego dnia smile)
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.03.07, 20:18
          witajcie wieczornie..
          ij ciezki dzionek i smutny,
          a i pogodowo to zazdrosze co poniektorym,ze wiosennie sie maja,
          rozpadalo sie od 14:00sad(,niemniej zdazylismy pozalatwiac wszystko bez
          deszczu....i aby do srody jakos tam bylo,a puzniej juz musi byc lepiej i juz.

miejcie sobie udany wieczor....mamy strasznie pusto i cicho...sad(
        • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.03.07, 09:49
          cześć wszystkimsmile
          co za pogoda!!!!! serce wyrywa się z piersi, przecudnie!
          i dobrze, bo jakoś połowa weekendu nie była najbardziej udana, w drugiej części
          było znacznie lepiej. a dzisiaj jadąc do pracy tak mnie kusiło, żeby jak za
          starych lecealnych lat po prostu przejechać przystanekbig_grin
          miłego wszystkim
          • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.03.07, 10:22
            zawsze mozna urwac sie z pracywink)
            nie wiem czy wiecie,ale pracodawca moze przeznaczyc na pracownika 5 minut z
            kazdej godziny na przerwe na swiezym powietrzu. czyli zebraloby sie jakies 40
            minut wolnosci. szkoda tylko,ze nie jest to zapisane w kodeksie pracy
            jako "musi",a "moze".
            • kendo Re: slonecznie i wiosennie 12.03.07, 10:28
              jak widac i u Was,tylko nick ma chmurzyska placzace,ale niebawem nicku i u
              Ciebie zawita slonce,najwazniejsze,ze w serduchu jeztsmile
              pozatem wracam do "zycia",moze to zasluga slonca,niemniej wiecej sie bedzie na
              powietrzu i mysli "rozdrabiniac" na czyms innym.

miejcie sobie udany dzionek,a tak po prawdzie to pradodawce uproscie i
              tygodniowa "piecio minutowke"
                    • kendo Re: slonecznie i wiosennie 12.03.07, 12:22
                      no,byloby gwarnie w parku i ludziska efektywniej by pracowali po naladowaniu
                      sie,
                      ide popodgladac swoje krokusy i co nieco pograbic trawke,szkoda dnia w tak
                      piekna pogode.

miejcie sobie dobrze.
                      • kendo Re: wieczornie przy ognisku 12.03.07, 20:25
                        wyobrazcie sobie,ze plon porzadkow wiosennych zaowocowal w pieczonego
                        kartofla...
                        nazbieralo sie odpadow ogrodowych,wiec podpalilam ognisko,pod wieczor,kiedy sie
                        juz tylko zazylo,wlozylam kartoflaczki,
                        qrcze...przypomnialy mi sie "szczenieca" lata,pychotka po prostu,mialam sledzik
                        z cebulka ...wiec wyobrazcie sobie jak wspanial kolacja.

przemilego wieczoru zycze.
                        • kendo Re: witam w bardzo wietrzny poniedzialek 19.03.07, 10:01
                          noca myslalam,ze nas zmiecie sad(
                          niemniej teraz slonko swieci i occzywiscie ,jak w kieleckim wieje,
                          pozatym wybieram sie na ostania wizyte do hiropraktora,zobaczymy jak dlugo bez
                          bolow wytrzymam,bo mowil,ze podczas lata robimy pauze.

PS;..kasikku,nie bylo ciasta a nalesniki usmazylam i ze smakiem pozarlamwink

zycze udanego dnia pracy i spokoju ducha.
                          • nick000 Re: witam w bardzo wietrzny poniedzialek 19.03.07, 11:00
                            witaj Szefowosmile, cześć wszystkimsmile Przedwiosnie powoli ustępuje miejsca
                            wiośnie. Pomimo wietrznej aury, pomimo pochmurnego nieba, słonce przebija sie
                            coraz mocniej i tylko patrzeć, jak zapanuje na niebiesmile
                            Poniedziałek zaczał sie pracowicie, oby tydzień cały, nie poszedł w jego ślady,
                            czego wam zyczewink
                            Tenże hiropraktor, kto on zacz? Brzmi jak nazwa dinozaura;D, ale pewnie sie
                            mylę i ma on coś wspólnego ze zdrowiem. Czyżby nasza kendula do szamana
                            chadzaławink? Nie wazne, liczy sie zdowie i dobre samopoczucie. Jesli sie wierzy,
                            nawet znachorka, babą szaptuchą zwana, pomóc potrafi;D
                            Dobrego dnia zyczy nick.
    • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 03.04.07, 20:20
      mialam dzis bardzo pracowite popoludnie, moja kuchnia zamienila sie w zaklad mięsny produkujacy kiełbasybig_grin swiateczna kielbaska wlasnej produkcji,mniam juz mi slinka nachodzi jak sobie pomysle o jej smaku. poczekac jednak musze do jutra zanim ja sprobuje. na swieta do żurku bedzie jak znalazlsmile
      przyjemnego wieczoru,a potem spokojnego snu.
    • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 13:38
      cześć robaczki, a co tutaj taki pomur padł na wszystkich????
      pogoda u mnie całkiem, całkiem. słonko świeci, ciepło, ale bez upałów.
      okropnie nie chciało mi się dzisiaj wstać i doprawdy nie wiem, jak ja w pracy
      wysiedzę do tej 18.00...
      trzymajcie się cieplutko i dużo uśmiechu dzisiaj życzęsmile
          • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 19:28
            to cos nowego,bo pogoda przewaznie byla taka sama jak u nas?
            ja bede sadzic brateczki do skrzynek, a na reszte nie mam pomyslu. moze jakas amplę powiesze z jakims bialo-zielonym zielskiem? po powrocie z majowki bede intensywnie myslala i uzupelniala braki w donicach.poki co zyje wyjazdemsmile,a stres mnie sie normalnie tak uczepil,ze nawet po nocach mi sie to snibig_grinDD bilet dzis juz odebralam wiec chce czy nie chce jechac muszewink
            po powrocie juz beda czekac na nas gosci spod Warszawy. wiec z najdluzszego weekendu wolne beda tylko nockiwink))
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 14.05.07, 07:53
          witajcie ludziki w pochmurnie chlodny dzionek,nie zapowiadaja,jak na razie
          ciekawszej pogodysad(
          nocke mialam chodzona,psiun niemogl sobie miejsca do spania znalescsad,dobrze,ze
          pancio ze szpitala pobudke zrobilo,inaczej bym zaspala spacerkowo.
          nasza ulica pachnie bzem i konwaliami...az do domciu nie chcialo sie wchodzic.

zycze milego/ cieplego dnia Zalodze.
          • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 14.05.07, 09:02
            na dzisiejszy poniedzialek zapowiadaja burze. temperatura powietrza jest nie do
            zniesienia,duchota okropna. w drodze do pracy musialam zdjac wierzchnie
            odzienie w postaci zakietu. zostalam w bluzce z krotkim rekawem i czulam sie
            nieswojo widzac okutanych w kurtki ludzi. powiedzmy,,ze byli cieplolubnymi
            istotatmi,ale w tarmwaju gdzie duchota okropna i wpadajace przez szyby slonce
            tez mozna byc zapietym pod szyje??? dziwny jest ten swiat.
            • nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 14.05.07, 09:34
              cześć Slosmile, witaj Kendulasmile
              Wydaje mi się, ze narod jakis taki słabowity jest, stąd te kurtki i inne cieple
              odzieniebig_grin Wiosna przyszła, słońce świeci a oni, wszelkimi silami, starają sie
              ją wystraszyć. Swiat jest dziwny, a bedzie jeszcze dziwniejszy, to pewne. Już
              mistrz Redlinski w swojej Konopielce przewidywał takie czasywink Wieszczył, ze
              chłopz chłopem, a baba z babą... itp;D, a moze mnie sie coś pokićało?;D W
              poniedziałek i to jest mozliwebig_grin A tak w ogóle, to życze wszystkim spokojnego,
              slonecznego i cieplego dniasmile
                    • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 21.05.07, 10:46
                      czesc Kendo,czesc pozostali uczestniczy rzekismile
                      cichutko,bowiem czesc ludzisk zapracowana,a ja dopiero wrocilamz podrozy. oh jak bylo wspaniale, swierze powietrze, polna cisza i spokoj,tylko spiew nadzrecznych ptakow i dzwiek sweirszczy, zielen na lewo i prawo,szum rzeki uspokajal dodatkowo , pogoda wymarzona,no po prostu wiejska sielankasmile
                      pozdrawiam i zycze udanego dniasmile
                            • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:36
                              oczywiscie sloo,ciekawa perspektywa,

witaj Skarbie,
                              bedac w maju oczekuje sie wiecej ciepelka i stad moja rosterka,cialko po zimie
                              spragnione wszystkich dobrodziejstw slonca,a tu co?? pochmurno/mzysciesad(
                              dzis po jaedzenie do sklepu mam jechac i az mi sie niechce gdy spojze w oknosad(

miej sobie udany dzien.
                              • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:42
                                cześć wszystkimsmile
                                moje hasło na dzisiejszy dzień "oddam wszystko za deszcz!!!" jest niemożliwie.
                                powietrze stoi, człowiek płynie, nie ma czym oddychać. Lubię ciepło, lubię się
                                opalać, ale taka pogoda jest dla mnie nie do zniesienia, no chyba, że jestem
                                gdzieś nad wodą. to ujdziewink
                                Kenduś u mnie chęci też się nie pokrywają z ilością pracy, która na mnie czeka.
                                wiecie, że przez cały ten nawał nie mam kiedy pójść na badania okresowe? Szok,
                                bo niedługo minie miesiąc odkąd otrzymałam skierowanie.
                                uściski
                                e.
                                • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:46
                                  eeeeeeeee tam Mycha,napewno jestes zdrowa smile)))
                                  a tak nawiazujac do badan okresowych, co to za badania dzisiaj? przeswietlenie
                                  pluc nie obowiazuje,okulista nie obowiazuje, badan krwi nie robia. wystarczy
                                  wywiad z pacjentem i jedno pytania: czy panu(i) cos dolega? jesli padnie
                                  odpowiedz NIE, znaczy,ze pacjent zdrowy moze podpiearc sie nosem, a moze nosi w
                                  sobie gruzlice no i kiedys na bank padnie an anemie big_grin
                                  • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:53
                                    tu masz racje sloo,
                                    wiec kiedy jestem u lekarza ,na takie pytania odpowiam,ze zdrowko niebardzo,bo
                                    tu szczyka tak boli i kieruje na badania,
                                    a okresowe badania pilnuje sama,jedyne co lekarz ginekolog sam robi to cytologie
                                    na mamografie dostaje regularnie zawiadomienie,teraz wlasnie czekam na
                                    wynik ,bo bylam.
                                    a z gruzlica,to byla tu kobieta rodzaca dziecko,po porodzie sie dowiedzieli,ze
                                    ma gruzlice,wszystkie noworodki z tego czasu do kontroli wolali by przebadac i
                                    zaszczepic....sa po prostu nie czujni,bo tu niby niema tej choroby.
    • nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 11:12
      cześć wszystkimsmile Prazy tak strasznie, ze juz oddychac nie ma czym. Deszczu,
      jak najszybciej deszczu, inaczej uschniemy tu wszyscy na wiór. Oczywiscie nie
      pogardziłbymn zimnym, lodowatym wręcz piwem;D, najlepiej niech ich bedzie
      kilkabig_grin Pracę tez chętnie bym komus podrzucił, nie widzę jednak na nią
      amatorow.
      Miłego dniasmile
        • kendo Re: poniedzialku prawie koniec 28.05.07, 20:10
          bylam dzis na miescie,po sklepach polazilam,naptzymierzalam sie ,
          zakupilam dwie male patalaszki,i udalam sie do sklepu z jedzeniem,strasznie
          czas mi uciekl ,nawet niewiem gdzie...chyba cos sie gdzies zatrybilo,ale
          sprawdzajac bilety na parkiering wszystko sie zgadzalo..juz niewiem co myslecwink)

miejcie sobie udany wieczor,
            • kendo Re: poniedzialku prawie koniec 28.05.07, 20:47
              jezeli jest mozliwos wyboru,
              to wybieram dwie odpowiedzi:1 i 3,choc moze nie bylam zabiegana ,ale uparlam
              sie by znalesc i zakupic dobry biustonosz na lato,taki bez "tych
              ocieplaczy"czyli caly koronkowysmile,no i kupilam,i cenowo tez OKwink)
              • slo-onko Re: poniedzialku prawie koniec 28.05.07, 20:51
                wow to supersmile i ta koronkasmile powalisz H. na kolanawink))
                pamietam dawno temu jak byl kryzys na rynku i nic nie mozna bylo kupic to ja marzylam o pienych butach. obiecalam wtedy sobie,ze jak nadejda takie czasy,ze bede mogla sobie kupic jedna,dwie,trzy pary to kupie chocby nie wiem co. czasy nastaly,a butow mam tyle co w kryzysie na calym rynkuwink wiem jak kobiety ciesza sie z zakupow i wiem jak sie czujesz z nowego zakupusmile inaczej nie bylybysmy kobietamiwink