Dodaj do ulubionych

a w poniedziałek zaczyna sie tydzień.

• nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 08.01.07, 10:12
      Lubicie Forresta Gumpa? Przed kilkoma dniami znowu ogladałem ten film,
      cudeńkosmile Jesli nie czytaliście ksiazki czy nie widzieliście filmu, mozecie o
      sobie powiedzieć, ze nie widzieliscie nic;D Najwspanialsze jest to, co Forrest
      ma do powiedzenia na każdy, podkreslam kazdy, tematwink Wszelkie zyciowe
      madrosci, skarbnicę, przez pokolenia gromadzonej wiedzy, potrafi zamknać jednym
      krótkim stwierdzeniem: "Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co
      dostaniesz".
      --
      www.nick000.ao.pl/
      • nick000 gumpizmy:) na dobry początek dnia. 08.01.07, 10:19
        Ludzie, którym lepiej się nie odszczekiwać:
        1. Nauczyciel,
        2. Sierżant w wojsku.
        3. Policjant,
        4. Własna mama

Nie ufaj człowiekowi, który mówi, że w życiu nie wypił kropli alkoholu

Nigdy nie bij się z kimś, kto ma mordę zbója

Zawsze miej przy sobie tyle forsy, żebyś mógł zadzwonić z automatu i skorzystać
        z kibla

Jeśli nie potrafisz śpiewać ładnie, śpiewaj głośno

Kiedy idziesz do ZOO, zawsze bierz z sobą coś dla zwierząt - nawet jeżeli
        wszędzie wiszą tabliczki z napisem "NIE KARMIĆ...". Na pewno nie powiesiły ich
        zwierzęta.

Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po
        nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej

Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz
        im wierzyć

Jedno wam powiem: Życie idioty to nie bułka z masłem

--
        www.nick000.ao.pl/
        • kendo Re: gumpizmy:) na dobry początek dnia. 08.01.07, 10:33
          no nawet niezly poczateksmile)

witaj nicku,
          wierze Ci na slowo,ze miales cudny poraneksmile),niech beda takie wszystkiesmile

milego dnia ,rowniez dla reszte Zalogi

PS;..czy ktos wie co u mychy??
          --
          Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
          nie gaś nigdy światła nadziei
          (Bob Dylan)
    • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 22.01.07, 08:08
      dzień dobry śpiochywink
      dzisiaj mnie czeka sądny dzień i to tak na dzień dobry z poniedziałkusad mam
      nadzieję, że jakoś przejdzie i wieczorem odetchnę z ulgą. trzymajcie się ciepło
      i nie dajcie początkowi tygodniasmile
      pogodynka - temperatura spada i popołudniu ma padać śnieg. czyżby zima sobie o
      nas przypomniała? coś takiego! a u mnie w domu zakwitł fiołek i orchidea!
      • nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 22.01.07, 10:01
        spiochy, jakie spiochywink, sie pracuje. Faktem jest, ze dzisiejszego ranka, po
        raz pierwszy od niepamietnych lat, udało mi sie zaspaćbig_grinD Nie na tyle żeby do
        pracy sie spóźnic ale jednak. Poczatek tygodnia zawsze jest, swoiście pojetym,
        traumatycznym przezyciem, bo to i zmaina rytmu, i wstac trzeba, ze o kilku
        innych, nie zawsze przyjemnych historiach nie wspomnę. Zima, przestałem
        wierzyc, ze coś tak abstrakcyjnego istnieje, pozyjemy zobaczymywink Lepiej niech
        juz do nas nie zawita, szkoda jej fatygi i bez łaskibig_grin Przede wszystkim jednak
        zal by było kwitnacych wszedzie stokrotek.
        A tak w ogóle, dobrego dniasmile
        --
        www.nick000.ao.pl/
          • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 22.01.07, 12:11
            a ja napisze,ze u mnie snieguje ze hej..........,bialusienko wszedzie,wiatr sie
            uciszyl i leniwie platki sniegow spadaja,

witajcie Zalogo i miejcie sobie udany dzionek.

a co do wstawania ??no to tez pospalam sobie ,bo czytalam dlugo noca.

lepiej niech Skrzatas cos innego zacznie ubijac,kasikku,
            podsuni zdziebko maki/wody i innych dodatkow to bedzie od razu jakies smaczne
            ciastosmile)
            --
            (Bob Dylan)
              • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 29.01.07, 12:17
                o!!!! to czyzbym byla pierwsza dzisiaj??

witajcie Zalogo w sloneczny i mrozny lunchowy czas,banansa zjedzony w ramach
                witaminowych i czas pomyslec jakie zwloki wlozyc na obiad do gara.

miejcie sobie udany dzionek.

i znowu mi strasznie ladujesad(
                --
                (Bob Dylan)
                • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 29.01.07, 12:46
                  cześć kenduś i vistulowe robaczkismile
                  od rana biegam jak oszalała, nawet nie miałam czasu na kawunięsad
                  pogoda śliczniusia. niebo czyste, słonecznie i aż się chce wyjechać do mojego
                  ukochanego kazimierza!!! ze śniegu robi się chlapa, ale rano było bardza
                  szkolanka. osobiście przed klatką mało orła nie wywinęłam, tak więc poranną
                  gimnastykę - machanie rączkami i nóżkami - mam zaliczoną, ale bliskich spotkań
                  z podłożem nie byłowink
                  udanego tygodnia i spokojnego poniedziałku wam życzę i sobie równieżsmile
                    • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 29.01.07, 13:24
                      witajcie vistulowe kobietkismile
                      a ja dzis mam dzien pod znakiem nudy big_grin jakies bla bla o niczym,prasowka,
                      lisciki itp. nic konkretnego.wiem skad to sie bierze,to poniedzialeksad
                      moze od jutra cos sie zmieni?
                      dobrego dnia wszytskim zycze.
                      --
                      Wspólnie budujemy nasz gmach,dokładamy codziennie cegły ulepione z naszych
                      myśli i marzeń,z naszych snów i pragnień.
      • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 29.01.07, 14:14
        witajcie:sloo/nicku
        tez mnie nuda nawiedzila,ale panciu juz krzykna z sypialni czy bym sie we
        fryzjerke niezabawila,no to bedzie sie dzialo,bo lubie robic rozne
        ciecia....moze uszu mu niepoobcinamsmile)

miejcie sobie udany dzioneksmile
        --
        (Bob Dylan)
    • kasikk_29 witam :)) 05.02.07, 10:19
      wstawać śpiochy i do roboty big_grin
      a dla chętnych kawunię wystawiam pachnącą
      zaraz sama sie tez uraczę, bo szaro jakoś i sennie przez to
      tylko Skrzacik, jakby ktoś go nakręcił
      biega i tylko kombinuje, co tu spsocić wink
      pozdrawiam cieplutko
      • kendo Re: witam :)) 05.02.07, 10:43
        no i prosze kasikku,przy przeslodziastej "kombinatorce" musisz miec oczeta
        naokolo glowysmile)
        witaj cieplutko,dodam,ze tu wieje jak w kieleckim...jakies obciazenia bede
        musiala sobie podczepic idac z psiunem na spacer,pozatem slonce swiec.
        zycze udanego dnia,dla reszty zalogi rowniez,dopijam wlasnie kawusie.
        --
        (Bob Dylan)
        • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.02.07, 19:33
          dzien dobry wieczor big_grin
          jestem na urlopie? to chyba marzeniawink od rana rozjezdzam sie po miescie,kupuje,montuje i tak na okraglo. choc sama mysl,ze jutro wolne daje poczucie mniejszego zmeczenia.
          przyjemnego wieczorusmile
          --
          Wspólnie budujemy nasz gmach,dokładamy codziennie cegły ulepione z naszych myśli i marzeń,z naszych snów i pragnień.
          • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.02.07, 20:17
            witaj sloo,
            no prosze zajeta caly dzien a ja sie nudzilam ,jak mops i w koncu z nudow
            wymyslilam,ze moze zakupie jakies farby i plotno i cos wymalujewink)

milego urlopu i wiczoru sloo.
            --
            (Bob Dylan)
            • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 10:37
              planow na caly tydziensmile)

witajcie Zalogo,
              no sloo,wiadomo jak urlopik w srodku zimy to zawsze bedzie pracowicie,ale
              najwazniejsze,ze slicznie sobie zrobiliscie....

pogodowo,niby odwilzowo,znowu sniegiem przysypalo,jest zimno.

milego dnia pracy zycze.
              --
              (Bob Dylan)
              • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 10:58
                Dzien dobry w letni poniedzialekbig_grinD w letni,bo okrutnie goraco sie zrobilo.
                chclapa niebna wygonila mroz i snieg i dobrze. dosc,ze naskrobalam sie dzis
                szyb az mnie normalnie reka zesztywniala.
                papierki sluzbowe juz obrobilam,a teraz delektujemy sie muzykasmile
                --
                  • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 12:18
                    czesc Kendosmile
                    zrob sobie goracej herbaty najlepiej z prademwink albo nagotuj czosnkowej
                    zupy,zobaczysz jak sie rozgrzejeszsmile
                    u mnie odwilz, na plusie mamy cztery stopnie,wszytsko plynie. czyli "Wiosna
                    panie sierżancie"wink
                    --
                    • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 12:23
                      juz pochlipalam krupniczku z grzybkami...mniam,mniammmmmmmmmmmmm...
                      obecnie zaczelo sniegowac....sad
                      rano widzialam prognoze pogody ,na jutro zapowiadaja plusowo,wiec moze bedzie
                      cieplej i wiecej ciapci na drogach po dzisiejszych opadach,
                      a juz myslalam,ze bedzie trzeba wyciagac wiosenne pantofelkismile
                      --
                      (Bob Dylan)
                      • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 12:27
                        poki co to bardziej kalosze, na pantofelki musimy troche poczekac. choc powiem
                        Ci,ze chetnie chodzilabym w nich gdyby nie inni i ich dziwny wzrok na
                        moj "zimowy ubior"smile powiem Ci,ze niektorym sie dziwie, wsiadajac do tramwaju
                        moglabym sie rozplaszczyc,a niektorzy okutani w kaptury,okreceni szalikami
                        noooo nie wiem jak tak mozna doprowadzac sie do wrzenia????

a o krupniczku przypomnialas mi,chyba ugotuje gow najblizszym zcasie,wlasnie z
                        grzybkamismile)
                        w sobote na obiad zrobilam kurczaka nadziewanego jablkami,nooooooooo normalnie
                        ten smaczek chodzi za mna do dzissmile
                        --
                        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 12:51
                          tez sloo,nie pojmoje,zeby ludziska tak zapakowani byli w pojazdach,przeciez
                          ubranie chyba musi ich az pazyc?,
                          ja wchodzac nawt do sklepu(a nie jestem tak mocno "zapakowana")od razu sie
                          rospinam,czasami nawet kurtke siciagam,jak jestem dluzszy czas w sklepie,
                          juz po prostu che wiosny i lzejszego odzienia,jak zadnego roku,to zimowe mnie
                          jakos przygniata az do ziemisad
                          --
                          (Bob Dylan)
                          • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 13:05
                            malo Kendus,ze oni sa zapakowani to raz, dwa w tramwajach ogrzewanie chodzi na
                            maksa. potem taki jeden z drugim jak sie juz tak wypoci do cna to paruje jak
                            stary parowoz na cztery strony swiata,ze o truciu srodowiska nie wspomne;-
                            ),straszne.
                            --
    • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 14:11
      witajcie robaczki, jakoś poniedziałek zaczął mi się niezbyt miłosad
      mam nadzieję, że nie jest to oznaką, iż cały tydzień będzie taki.
      miałam wzniosłe plany, ale wychodzi na to, że na planach się tylko skończy,
      eh...
      chcę już do domuuuu...
        • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 14:18
          czesc Mycha,widze,ze dzis panuje jakas epidemia, albo Nick Cie zarazil?wink
          to wszytsko dlatego,ze brak slonka na niebie. gdy swieci to swiat wyglada
          inaczej,weselej i lepiej,a tak to tylko placz z nieba powoduje u nas zly humor.
          --
              • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 15:14
                dziękuję wam dziewczyny za miłe słowakiss
                strasznie nie lubię, jak coś sobie zaplanuję, a potem w ostatniej chwili
                okazuje się, że wszystko trafia szlag. i to przez czyjś kaprys.
                staram się cieszyć innymi drobnymi rzeczami, ale same wiecie, iż czasami ciężko.
                a i pogoda, jak napisałyście wcale nie pomaga.
                biblioteczkę mam rozpatroszoną, nie ma jak tam wejść prawie, bo czekam na tą
                gdańską landarę. aj, chyba mnie dzisiaj wszystko drażni i irytuje. buuu...
                • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 17:42
                  ale jak juz przywioza landare to CI sie dopiero humor poprawismile)) wiem,bo sama dzis czekalam na wyprany dywan. niby uzywany,moj,ale wyglada jak nowysmile
                  --
                  Wspólnie budujemy nasz gmach,dokładamy codziennie cegły ulepione z naszych myśli i marzeń,z naszych snów i pragnień.
                  • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.02.07, 19:58
                    pociesze Was,zr tu ludziska eownie z podobnymi humorami,
                    i doszlam do wniosku,ze to po prostu taki period,gdzie wszystko w "leb bierze",
                    jutro nowy dzien i nowe zmagania i miejmy nadzieje,ze bedzie lepiej...

mycha,rozumie te oczekiwanie...no ale,jak zladuje wszystko na miejsce to sie
                    chyba nieoderwiesz od niejsmile)

cieplego wieczoru.

PS;..dosniegowalo wiecej sniegusad(
                    --
                    (Bob Dylan)
      • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 26.02.07, 09:51
        witam w poniedzialek.
        u nas od wczoraj na plusiku i biorac pod uwage przeskok pomiedzy kilkoma
        minusami i plusami ciepla jakos nie odczuwam. mam tylko nadzieje,ze bedzie co
        dzienw iecej plusow czego wszytskim zycze na caly dzien i na caly nowy tydzien .
        --
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 26.02.07, 11:42
          zrobilo sie strasznie mgliscie,ze niemal wyciagnietej reki nie widacsad(
          odwilz,ulicami woda sie lejesmile)
          a jutro zaczyna sie ksiazkowa przecena,dostalam zaproszenie do sklepu
          na "sniadanie ksiazkowe"na 8:00,ale czy wstane na tak wczesna godz.??,
          pozniej mam samochod na kontrol roczna zostawic...ech...ciekawe co powie pancio
          na propozycje spedzenia mojego dnia poza domem?

miejcie sobie udany poniedzialek.
          --
          (Bob Dylan)
    • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 26.02.07, 12:23
      zabrac pancia ze soba,postawic dobra mocna kawe,a potem zaciagnac do CH na
      stoisko z damska odziezasmile))) tylko niech napelni kieszeniewink albo zabierze
      karte kredytowawink))
      dobrego dnia smile
      --
      • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 26.02.07, 12:35
        sloo,witaj,
        juz rzucilam takie haslo na jutro,podniosl na mnie brew ,wiem,ze nic z tego nie
        bedzie,nawet zadne woly nie pomogasad(
        zobacze jednak sama...ale bedzie frajda..nikt nie bedzie marudzil ,zebym sie
        spieszylasmile)

miej sobie cieplutko.
        --
        (Bob Dylan)
          • kasikk_29 witam :) 26.02.07, 13:04
            stroicielki minek miłe
            i Henryka również, żeby nie było, że zapomniałam smile)
            u mnie za to śnieżek pada
            zero stopni, ale pewnie zaraz wszystko się rozpłynie...
            eh... nie znoszę pluchowatej marcowej pogody sad
            jakby tak przewiało, wysuszyło i żeby było już ciepło od razu
            dość mam tych ciężkich kabatów i buciorów
            już bym w sweterku chciała chodzić, a tu trzeba ze 2 miesiące czekać jeszcze...
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 26.02.07, 20:20
          245,lepiej poczekaj z tym sliniakiem jeszcze z pare lat...bo nigdy nic
          niewiadomo,kto komu bedzie go podwiazywalwink)

witajcie Zalogo wieczornie:
          sloo/kasikk/nick,ale zaraz,zaraz nie widzialam Go dzisiaj chybasad(
          no 245 nie musze witac,bo mam pod bokiemwink)

kasikku,tez wyczekuje wiosny i stopienia sniegu...moze za tydzien
          stopnieje,mgliscie/deszczy....

poniedzialek,wszystkie olany poszly w lebsad(((((((((((((((((((((
          zobaczymy co jutrzejszy dzien pokaze.

ciepelka zycze.
          --
          (Bob Dylan)
    • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.03.07, 10:22
      witam serdecznie po ciężkim weekendzie. komputer domowy mi się zbuntował i
      odmówił posłuszeństwa. teraz pozostało tylko się modlić, żeby jakimś cudem
      ocalały dane na dysku. chyba stołeczny klimat nie służy tym maszynom. najpierw
      kasikkowy, teraz mój... i to był wstęp do całej reszty.
      przy życiu trzyma mnie tylko śliczna pogoda za oknem. już się nie mogę doczekać
      kiedy to zrzucimy te ciężkie ciuchysmile
      życzę wam miłego dnia
      • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.03.07, 10:41
        czesc Mycha smile
        co do pogody to jestem zazdrosna wink meteorolodzy zapowiadali mnogo plusów i
        slonca bez liku. wiec jak nie ubrac sie jak na wiosne? a tu niespodzianka !!!
        wredno-zimny wiatr,szron na trawnikach!!! male wiosenne butki,brak rekawic i
        brak czapki i zmarznieta makowka dala sie ostro we znaki! nie lubie tych
        telewizyjnych oszustow!!!
        Tobie jednak zycze duzo slonca,pogodnego dnia i dobrego humorusmile
        jak i wszystkim innym , ktorzy zechca tu zerknacsmile
        --
      • kasikk_29 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.03.07, 13:22
        witam po niedzieli smile
        poniedziałek już przyniósł wrażenia nowe, szkoda, że jedno smutne bardzo...
        ale reszta wesoła jest - spacer skrzacikowy udany, słoneczko świeci, ptaszki
        świergolą, krokusy rozkwitły wreszcie
        jutro chyba pójdę z grabkami oczyścić ogródek i popatrzeć, co tam nowego się
        dzieje smile
        lubię takie dni (minus smutas)
        miłego dnia smile)
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 05.03.07, 20:18
          witajcie wieczornie..
          ij ciezki dzionek i smutny,
          a i pogodowo to zazdrosze co poniektorym,ze wiosennie sie maja,
          rozpadalo sie od 14:00sad(,niemniej zdazylismy pozalatwiac wszystko bez
          deszczu....i aby do srody jakos tam bylo,a puzniej juz musi byc lepiej i juz.

miejcie sobie udany wieczor....mamy strasznie pusto i cicho...sad(
          --
          (Bob Dylan)
    • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.03.07, 08:43
      No i mamy nowy tydzien,kolejny poniedzialek, sloneczny bardzo piekny i
      wiosenny.ptaki wykonuja piekny swiergot,ptasia arię,zapowiada sie piekny dzien.
      zycze wszytskim tego wlasnie i dobrego humorusmile

--
        • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.03.07, 09:49
          cześć wszystkimsmile
          co za pogoda!!!!! serce wyrywa się z piersi, przecudnie!
          i dobrze, bo jakoś połowa weekendu nie była najbardziej udana, w drugiej części
          było znacznie lepiej. a dzisiaj jadąc do pracy tak mnie kusiło, żeby jak za
          starych lecealnych lat po prostu przejechać przystanekbig_grin
          miłego wszystkim
          • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 12.03.07, 10:22
            zawsze mozna urwac sie z pracywink)
            nie wiem czy wiecie,ale pracodawca moze przeznaczyc na pracownika 5 minut z
            kazdej godziny na przerwe na swiezym powietrzu. czyli zebraloby sie jakies 40
            minut wolnosci. szkoda tylko,ze nie jest to zapisane w kodeksie pracy
            jako "musi",a "moze".

--
            • kendo Re: slonecznie i wiosennie 12.03.07, 10:28
              jak widac i u Was,tylko nick ma chmurzyska placzace,ale niebawem nicku i u
              Ciebie zawita slonce,najwazniejsze,ze w serduchu jeztsmile
              pozatem wracam do "zycia",moze to zasluga slonca,niemniej wiecej sie bedzie na
              powietrzu i mysli "rozdrabiniac" na czyms innym.

miejcie sobie udany dzionek,a tak po prawdzie to pradodawce uproscie i
              tygodniowa "piecio minutowke"
              --
              (Bob Dylan)
              • slo-onko Re: slonecznie i wiosennie 12.03.07, 10:30
                ooooooooo Kendo i to jest myslsmile 40 minut za kazdy dzien razy 5 dni w tygdniusmile
                to jakby caly dzien wolnegosmile
                --
                • kendo Re: slonecznie i wiosennie 12.03.07, 11:33
                  hej sloo,
                  albo mozna policzyc inaczej,kazdego dnia 5 minutek,przez caly tydzien ,lub
                  uzbierac miesiecznie i wczesniej do domciu lub na spacereksmile
                  --
                  (Bob Dylan)
                  • slo-onko Re: slonecznie i wiosennie 12.03.07, 11:52
                    zeby to bylo takie proste na jakie wygladasmile w takim wypadku polowa pracujacych
                    zleglaby w parkusmile a widok naszego parku jest przepiekny rozscielony dywanem z
                    krokusowsmile
                    --
                    • kendo Re: slonecznie i wiosennie 12.03.07, 12:22
                      no,byloby gwarnie w parku i ludziska efektywniej by pracowali po naladowaniu
                      sie,
                      ide popodgladac swoje krokusy i co nieco pograbic trawke,szkoda dnia w tak
                      piekna pogode.

miejcie sobie dobrze.
                      --
                      (Bob Dylan)
                      • kendo Re: wieczornie przy ognisku 12.03.07, 20:25
                        wyobrazcie sobie,ze plon porzadkow wiosennych zaowocowal w pieczonego
                        kartofla...
                        nazbieralo sie odpadow ogrodowych,wiec podpalilam ognisko,pod wieczor,kiedy sie
                        juz tylko zazylo,wlozylam kartoflaczki,
                        qrcze...przypomnialy mi sie "szczenieca" lata,pychotka po prostu,mialam sledzik
                        z cebulka ...wiec wyobrazcie sobie jak wspanial kolacja.

przemilego wieczoru zycze.
                        --
                        (Bob Dylan)
                        • kendo Re: witam w bardzo wietrzny poniedzialek 19.03.07, 10:01
                          noca myslalam,ze nas zmiecie sad(
                          niemniej teraz slonko swieci i occzywiscie ,jak w kieleckim wieje,
                          pozatym wybieram sie na ostania wizyte do hiropraktora,zobaczymy jak dlugo bez
                          bolow wytrzymam,bo mowil,ze podczas lata robimy pauze.

PS;..kasikku,nie bylo ciasta a nalesniki usmazylam i ze smakiem pozarlamwink

zycze udanego dnia pracy i spokoju ducha.
                          --
                          (Bob Dylan)
                          • nick000 Re: witam w bardzo wietrzny poniedzialek 19.03.07, 11:00
                            witaj Szefowosmile, cześć wszystkimsmile Przedwiosnie powoli ustępuje miejsca
                            wiośnie. Pomimo wietrznej aury, pomimo pochmurnego nieba, słonce przebija sie
                            coraz mocniej i tylko patrzeć, jak zapanuje na niebiesmile
                            Poniedziałek zaczał sie pracowicie, oby tydzień cały, nie poszedł w jego ślady,
                            czego wam zyczewink
                            Tenże hiropraktor, kto on zacz? Brzmi jak nazwa dinozaura;D, ale pewnie sie
                            mylę i ma on coś wspólnego ze zdrowiem. Czyżby nasza kendula do szamana
                            chadzaławink? Nie wazne, liczy sie zdowie i dobre samopoczucie. Jesli sie wierzy,
                            nawet znachorka, babą szaptuchą zwana, pomóc potrafi;D
                            Dobrego dnia zyczy nick.

--
                            www.nick000.ao.pl/
                            • slo-onko Re: witam w bardzo wietrzny poniedzialek 19.03.07, 11:21
                              a ja poznalam czarownicę Morach i jej moc . potarfiła swoimi czarami wzbudzic
                              namietnosc mezczyzny do kobietybig_grin
                              dzien dobry wszytskimsmile
                              --
                                • henryk245 Re: witam w bardzo sloneczny poniedzialek 26.03.07, 09:29
                                  Hi
                                  wiosna juz na dobre zawitala,i "zakotwiczyla" u nas
                                  Psiaczek nadgryzl pare kabli od kompa ale jeszcze
                                  mozna pisac,jest b.spragniony milosci jak wiekszosc
                                  Psiakow z sierocinca-mnie to pasuje.

Nie ma sensu wyzszego parkanu budowac gdyz przes 2 metrowy
                                  tez przeskoczy - cale szczescie ze nieucieka,przychodzi na zawolanie.

Milego Dnia Wam Zycze
                                  H.
                                  • kasikk_29 Re: witam w bardzo sloneczny poniedzialek 26.03.07, 09:42
                                    witam smile
                                    słonecznie, pięknie, ciepło i zaraz wybieram się na spacer smile)

henryku, to z psikiem zaczynają się "schody"
                                    ale on młody jest i głupiutki jeszcze, za jakiś rok powinien być mądry już, a
                                    wtedy pociecha będzie i sama radość
                                    oby tylko za suczkami przez ten płot nie skakał, bo wtedy na zawołanie nie wróci
                                    i może mu krzywda się stać...

udanego dnia i pięknego tygodnia big_grin
                                    • mala20033 Re: witam w bardzo sloneczny poniedzialek 26.03.07, 16:07
                                      Moje Psie Szczescie(oba) po przyjezdzie mnie powitaly,wycalowaly...
                                      U mnie rankiem tylko 20c.
                                      Wszystko kwitnie i pachnie...
                                      Wam Dnia wspanialego.
                                      PS. Kendus co z TM? Zcichl...
                                      --
                                      ....Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia !
                                      Szlachetność jest przereklamowana wink
                                      • kendo Re: witam w bardzo sloneczny poniedzialek 26.03.07, 18:15
                                        witajcie popoludniowo,
                                        ale mialam strasznie "krwisty poranek",szkoda gadac,pierwszy raz cos takiego
                                        mnie sptkalosad((((((((((((((((
                                        miala mi pobrac krew,OK,podaje lapke ,jak zawsze ....i
                                        kluje...qrcze,podskoczylam z bolu,trzy paluchy mi sparalizowalo,lzy same do
                                        oczu naplynelysad(,
                                        mowi pielegniara,ze to sie zdaza tylko raz,wiec odwaznie podaje druga lape....
                                        qrcze to samo ,ale tylko jeden palec sparalizowany,
                                        ona przestraszona,ja tez.....tlumaczy,ze musiala natrafic na nerwsad(
                                        wziela krew z palca,przemyla i masicia smaruje,pytam czy to na znieczulenie
                                        bolu w razie trafienia na nerw,odpowiedziale,ze po to by krew "lepiej splywala"
                                        bo potrzeba chociazby do mini proboweczki....OK,wycisnela ze mnie ostanie
                                        krople,zakleila paluch i gdy doszlam po kurtke na korytrza,to plamki na
                                        podlodze zostawilam,zalepila ponownie i kazala marynareczke nalozyc,cobym nie
                                        wystraszyla pacjetow czekajacych na korytzarzu poowilanymi "lokciami"
                                        mam teraz ogromne siniaki i na jednej lapie ekstra ryse od igly,zrobila mi ,gdy
                                        z bolu niekontrolowanie podskoczylam na fotelu.
                                        cczy spotkalo Was kiedys cos takiego??

zycze udanego reszty dnia Zalodze.
                                        --
                                        (Bob Dylan)
                                        • slo-onko Re: witam w bardzo sloneczny poniedzialek 26.03.07, 18:20
                                          no czesc Kenduniasmile i innismile
                                          pierwszy raz o czyms podobnym slysze. co prawda nie wiem jak innym,ale ja nigdy nie mialam czegos podobnego. a moze to z powodu nerwow jakie Ci towrzysza,bo chyba dobrze pamietam,ze sie ukłuc boisz troszeczke?wink
                                          siniaki zgina,ale musisz spytac lekarza swojego z jakiej to przyczyny tak sie dzieje.
                                          --
                                          • kendo Re: witam w bardzo sloneczny poniedzialek 26.03.07, 18:28
                                            hej sloo,
                                            ja sie nie boje igiel,ale od dzis to chyba bede zadac by mnie usypiali chyba do
                                            pobrania prob,
                                            musiala cos zrobic zle,skoro kazala marynareczka zakryc bandarzesad(
                                            spytam,jednej babki z netu jest anastazjologiem,powina jakos wytlumaczyc....
                                            normalnie teraz bede sie bac straszniesad(

miej sobie udany wieczor.

acha fryzurka wyszla OK,w domu mnie poznalismile)

--
                                            (Bob Dylan)
    • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 03.04.07, 20:20
      mialam dzis bardzo pracowite popoludnie, moja kuchnia zamienila sie w zaklad mięsny produkujacy kiełbasybig_grin swiateczna kielbaska wlasnej produkcji,mniam juz mi slinka nachodzi jak sobie pomysle o jej smaku. poczekac jednak musze do jutra zanim ja sprobuje. na swieta do żurku bedzie jak znalazlsmile
      przyjemnego wieczoru,a potem spokojnego snu.
      --
      • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 16.04.07, 09:50
        widze,ze u Was pracusiowo jest,cichutko siedziciewink
        witam w piekny/cieply dzionek,bo pozniej ma nastapic ochlodzeniesad(
        zawijam rekawki i do pracki staje a Wam zycze udanego dnia.
        --
        (Bob Dylan)
        • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 16.04.07, 09:57
          Hał du ju du big_grinDD Kendo?big_grinDD
          smazydelko z nieba sie leje i aby tak dalej.
          nasze bociany juz chyba zniosly wszytskie jaja,teraz czekamy na wyklucie. czyli
          poczatek maja?
          przyjemnego dzionka smile

--
          • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 16.04.07, 10:07
            hej,hej sloo,
            myslisz,ze poprzestali na trzech jajach??,jestem bardzo ciekawa rozwoju,nigdy
            nie sledzilam podobnej"akcji"

zycze udanego dnia,
            sama lece do pralni/do szaf,ale nie po to by sie schowac,ale by ostanie
            segregacje poczynic i pozniej to juz z gorkismile)

PS;..sloo na liscik odpisze pozniej-przepraszam,czas mnie goni.
            --
            (Bob Dylan)
    • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 13:38
      cześć robaczki, a co tutaj taki pomur padł na wszystkich????
      pogoda u mnie całkiem, całkiem. słonko świeci, ciepło, ale bez upałów.
      okropnie nie chciało mi się dzisiaj wstać i doprawdy nie wiem, jak ja w pracy
      wysiedzę do tej 18.00...
      trzymajcie się cieplutko i dużo uśmiechu dzisiaj życzęsmile
      • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 14:44
        czesc Mychasmile czesc wszystkim ktorych nie ma,a ktorzy bedasmile
        u mnie iscie lipcowa pogoda. troche pachodzilam, pojadlam na imprezie,a teraz
        zbieram sie do domu. taka praca najbardziej mi odpowiadabig_grin
        Mycha, jeszce tylko trzy godzinkismile wytrzymaszsmile
        --
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 16:41
          mycha/sloo,
          nareszcie doczlapalam,
          wykorzystalam pogode do plewienia na wlosciach...zaczal deszczyk popadywac
          teraz,moze i dobrze,bo przeciez,jak wsiakne w ogrodszie zapominam nawet o
          jedzeniuwink
          zycze udanego popoludnia/wieczory Wam i reszcie Zalodze.
          --
          (Bob Dylan)
          • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 19:28
            to cos nowego,bo pogoda przewaznie byla taka sama jak u nas?
            ja bede sadzic brateczki do skrzynek, a na reszte nie mam pomyslu. moze jakas amplę powiesze z jakims bialo-zielonym zielskiem? po powrocie z majowki bede intensywnie myslala i uzupelniala braki w donicach.poki co zyje wyjazdemsmile,a stres mnie sie normalnie tak uczepil,ze nawet po nocach mi sie to snibig_grinDD bilet dzis juz odebralam wiec chce czy nie chce jechac muszewink
            po powrocie juz beda czekac na nas gosci spod Warszawy. wiec z najdluzszego weekendu wolne beda tylko nockiwink))
            --
            • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 19:39
              witaj wieczornie sloo,
              ja nie zakupilam zadnych kwiatkow,jeden sie uchowal pod tujami w sdzadzilam do
              arnzacji,ktora postawilam na altanie,
              mini bratek te sie uchowal,wsadzilam do nastepnej doniczki i na razie musi byc.

o jej,ale przezywacie wyjazd...niema czego sie stresac,pelen luz i
              juz,szkoda,ze razem nie plybniecie,byloby weslo.
              --
              (Bob Dylan)
              • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 19:46
                w czerwcu czeka mnie kolejny wyjazd, tez na kilka dni przy czym duzo duzo blizej,a prawdziwie wakacyjny w sierpniusmile bardzo "odjazdowy" zapowiada sie ten sezonsmile
                no dobra to ja pedze szykowac kolacje,a potem kapiela i lozko spalnesmile
                --
                • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 19:49
                  faktycznie sloo,
                  masz program rozjazdowy niczego sobie....lubie tez podrozowac ale.....
                  zycze smacznej kolacji i przespanej nocki.

PS;..milego wieczoru Zalodze.
                  --
                  (Bob Dylan)
                • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 23.04.07, 19:51
                  hej kasikku,
                  wytlumacz gryzoniowi,aby sie nie stresala,wink)

a to Skrzatas dzis w nowa rutyne spanka wchodzi??
                  usciskaj Ja odemniesmile i miej mily wieczor odpoczynkowy.
                  --
                  (Bob Dylan)
                  • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 07.05.07, 08:37
                    oczywiscie,ze sie zaczal,pochmurnie i chlodnie,
                    cale szczescie ze wczoraj "ciezkie" upiory popralam,i tak ma byc do konca
                    tygodniasad(
                    myslalam,ze bedzie mozna juz na plazy posiedziec a tu,niesad(

milego dnia zycze.

PS;.. a mycha chyba juz w domciu ,ale jeszcze pewnikiem odsypiasmile
                    --
                    (Bob Dylan)
                    • nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 07.05.07, 08:45
                      czołem Podróżniczki-balangowiczkiwink W deszczowy poranek witam wszystkich po
                      tygodniowej nieobecnosci. Nie martw sie kendulkosmile, plaza juz niebawem stanie
                      sie znowu Twoim drugim domemsmile Bedziesz leżala na piasku, plawiła sie w slońcu
                      a opalenizna ozłoci Twoją skorę na dlugie miesiącesmile Jedno jest pewne,
                      nadchodza piękne dni. Dzrewa kwitna, owady uwijaja sie pośrod kwiatów, ptaki
                      spiewaja swoją pieśń i nawet deszcz im w tym nie przeszkadza, czyli nadciaga
                      latosmile I takiej też pogody w sercach wistulan zyczesmile
                      Komu kawa?
                      --
                      www.nick000.ao.pl/
                      • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 07.05.07, 09:01
                        ja,ja....poprosze o kawusiesmile)

hej nicku,
                        masz racje,plaza bedzie i plawienie sie na piaseczku,moze bursztyniki znowu
                        znajade?,bo juz kilka ociupinkich znalazlam,
                        a co do kwitniecia,to masz racje ,nasze owocowe drzewa obsypane kwieciem i
                        wygladaja cudnie,jak porcelanowe w roznych niuansach bieli i rozu.

zycze udanego dnia nicku.
                        --
                        (Bob Dylan)
    • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 07.05.07, 21:14
      hej dziewczynki, ja wpadam zeby powiedziec dobranoc.
      mialam troszke prasowania,przekasilam sledziowego,a teraz ide na deser. wiem,wiem,ze nie zdrowo,ale ze mnie taki zarlokwink))
      spijcie spokojnie i snijcie slodkosmile
      --
      • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 07.05.07, 21:28
        smile)))))))))))),tez zakanszam kabanoskiem sloosmile
        i zaraz obejscia zamkne i do lozeczka sie walne,moze poczytam,bom przrwe miala:9
        dobranoc Zalodze,spijcie smacznie.
        --
        (Bob Dylan)
        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 14.05.07, 07:53
          witajcie ludziki w pochmurnie chlodny dzionek,nie zapowiadaja,jak na razie
          ciekawszej pogodysad(
          nocke mialam chodzona,psiun niemogl sobie miejsca do spania znalescsad,dobrze,ze
          pancio ze szpitala pobudke zrobilo,inaczej bym zaspala spacerkowo.
          nasza ulica pachnie bzem i konwaliami...az do domciu nie chcialo sie wchodzic.

zycze milego/ cieplego dnia Zalodze.
          --
          (Bob Dylan)
          • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 14.05.07, 09:02
            na dzisiejszy poniedzialek zapowiadaja burze. temperatura powietrza jest nie do
            zniesienia,duchota okropna. w drodze do pracy musialam zdjac wierzchnie
            odzienie w postaci zakietu. zostalam w bluzce z krotkim rekawem i czulam sie
            nieswojo widzac okutanych w kurtki ludzi. powiedzmy,,ze byli cieplolubnymi
            istotatmi,ale w tarmwaju gdzie duchota okropna i wpadajace przez szyby slonce
            tez mozna byc zapietym pod szyje??? dziwny jest ten swiat.
            --
            • nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 14.05.07, 09:34
              cześć Slosmile, witaj Kendulasmile
              Wydaje mi się, ze narod jakis taki słabowity jest, stąd te kurtki i inne cieple
              odzieniebig_grin Wiosna przyszła, słońce świeci a oni, wszelkimi silami, starają sie
              ją wystraszyć. Swiat jest dziwny, a bedzie jeszcze dziwniejszy, to pewne. Już
              mistrz Redlinski w swojej Konopielce przewidywał takie czasywink Wieszczył, ze
              chłopz chłopem, a baba z babą... itp;D, a moze mnie sie coś pokićało?;D W
              poniedziałek i to jest mozliwebig_grin A tak w ogóle, to życze wszystkim spokojnego,
              slonecznego i cieplego dniasmile
              --
              www.nick000.ao.pl/
              • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 14.05.07, 12:25
                oooo czesc Nickodem smile nie widzialam Ciebie wczesniejwink)

no jak tam w pracce? nie mazy Ci sie jakis masazyk w gabinecie odnowy
                biologicznej?winkdla rozruszania zastalych praca zawodowa miesni ?wink)
                --
                  • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 21.05.07, 10:01
                    Witajcie Zalogo.

cos cichutko,chyba nawal pracy Was przytloczyl,
                    w kazdym badz razie zycze udanego dnia i pieknej pogody,
                    bo u mnie zapowiada sie nawet wzglednie,bo nie padasmile
                    --
                    (Bob Dylan)
                    • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 21.05.07, 10:46
                      czesc Kendo,czesc pozostali uczestniczy rzekismile
                      cichutko,bowiem czesc ludzisk zapracowana,a ja dopiero wrocilamz podrozy. oh jak bylo wspaniale, swierze powietrze, polna cisza i spokoj,tylko spiew nadzrecznych ptakow i dzwiek sweirszczy, zielen na lewo i prawo,szum rzeki uspokajal dodatkowo , pogoda wymarzona,no po prostu wiejska sielankasmile
                      pozdrawiam i zycze udanego dniasmile
                      --
                      • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 21.05.07, 11:26
                        o!!,wrocila nasz sloo,
                        i jaka rozsielankowanawink)
                        odpoczywaj teraz ,jak sie da,
                        miej sobie milo,a ja sie zbieram ,niewiem jeszcze do czego,ale cos trzba
                        podkopnac w kat i aby do wieczorkawink)
                        --
                        (Bob Dylan)
                        • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:20
                          pogodowo nieciekawie,wilgotno i chlodnawo,checi do wszystkiego brak,ech,ciekawe
                          jaki bedzie caly tydzien,bo powiadaja,jaki poczatek tygodnia,takie jego
                          zakonczenie,

zycze Zalodze udanego dnia i zakonczenia tygodnia.
                          --
                          (Bob Dylan)
                          • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:32
                            Kendussmile nie martw siesmilenadchodzi latosmile bedzie duzo duzo slonkasmilebedziesz
                            ozlacac swoja skore, nadmorskim wiatrem ochladzac i wypoczywac na goracym
                            piaskusmile czyz nie jest toc iekawa perspektywa? bardzo obiecujaca i
                            optymistyczna?
                            --
                            • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:36
                              oczywiscie sloo,ciekawa perspektywa,

witaj Skarbie,
                              bedac w maju oczekuje sie wiecej ciepelka i stad moja rosterka,cialko po zimie
                              spragnione wszystkich dobrodziejstw slonca,a tu co?? pochmurno/mzysciesad(
                              dzis po jaedzenie do sklepu mam jechac i az mi sie niechce gdy spojze w oknosad(

miej sobie udany dzien.
                              --
                              (Bob Dylan)
                              • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:38
                                ale pomysl gdy wrocisz do domu,rozpakujesz torby,a z nich wysypa sie rozne
                                smakolyli,duzo smakolykowsmile kup cos specjalnego dla poprawy humorusmile
                                moze sa u Was lody z mielonych owocow? u ans nazywaja sie sorbety-sa
                                pyszne,moze i TY w nich sie rozsmakujeszsmile

--
                                • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:45
                                  o!! problem zakupowy mam od dawna,nigdy niewiem co kupic by zjesc ze smakiem,
                                  lodow sorbetow niezabardzo lubie,
                                  magnum najczesciej kupuje z orzechami i bez albo marsy,
                                  na rynku do polizania przy stoliku kupuje kulkowe o roznych owocowych
                                  smakach,smakuja inaczej gdy sie siedzi i lize takie i patrzy na ludzi pedacych
                                  do nikad.
                                  --
                                  (Bob Dylan)
                                  • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:59
                                    aha no to mamy inny gust smakowy jesli chodzi o letnie mrozonkibig_grin ja z kolei
                                    nie lubie nic co z orzechami zwiazane, ani z wiorkami kokosowymi, ani nawet
                                    marsow itp. smile dobrze,ze inne potrawy nam smakuja,inaczej bylby maly problemwink)
                                    --
                                    • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 11:03
                                      smile),sloo,
                                      kokosowych wiorkow tez nie lubie,orzechy toleruje,
                                      a inne smaki,to faktycznie mamy podobnesmile
                                      zobacze po ile dzis sa truskawki,
                                      dokupie moze zodkiewke i serk bialy i babrajstwo na kolacje z dodadkiem
                                      szypiorku zrobiesmile
                                      --
                                      (Bob Dylan)
                                      • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 11:22
                                        a propos twarogu i truskawek,czy probowalam polozyc palster twarogu na kromce
                                        chleba z maslem,a na to plastry truskawek? truskawek musi byc duzo,ukladane
                                        jedne na drugie no i warunek,ze sa slodkie. dla mnie bomba smakowa-pomysl
                                        Nicka smile
                                        --
                              • mycha Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:42
                                cześć wszystkimsmile
                                moje hasło na dzisiejszy dzień "oddam wszystko za deszcz!!!" jest niemożliwie.
                                powietrze stoi, człowiek płynie, nie ma czym oddychać. Lubię ciepło, lubię się
                                opalać, ale taka pogoda jest dla mnie nie do zniesienia, no chyba, że jestem
                                gdzieś nad wodą. to ujdziewink
                                Kenduś u mnie chęci też się nie pokrywają z ilością pracy, która na mnie czeka.
                                wiecie, że przez cały ten nawał nie mam kiedy pójść na badania okresowe? Szok,
                                bo niedługo minie miesiąc odkąd otrzymałam skierowanie.
                                uściski
                                e.
                                • slo-onko Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:46
                                  eeeeeeeee tam Mycha,napewno jestes zdrowa smile)))
                                  a tak nawiazujac do badan okresowych, co to za badania dzisiaj? przeswietlenie
                                  pluc nie obowiazuje,okulista nie obowiazuje, badan krwi nie robia. wystarczy
                                  wywiad z pacjentem i jedno pytania: czy panu(i) cos dolega? jesli padnie
                                  odpowiedz NIE, znaczy,ze pacjent zdrowy moze podpiearc sie nosem, a moze nosi w
                                  sobie gruzlice no i kiedys na bank padnie an anemie big_grin
                                  --
                                  • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:53
                                    tu masz racje sloo,
                                    wiec kiedy jestem u lekarza ,na takie pytania odpowiam,ze zdrowko niebardzo,bo
                                    tu szczyka tak boli i kieruje na badania,
                                    a okresowe badania pilnuje sama,jedyne co lekarz ginekolog sam robi to cytologie
                                    na mamografie dostaje regularnie zawiadomienie,teraz wlasnie czekam na
                                    wynik ,bo bylam.
                                    a z gruzlica,to byla tu kobieta rodzaca dziecko,po porodzie sie dowiedzieli,ze
                                    ma gruzlice,wszystkie noworodki z tego czasu do kontroli wolali by przebadac i
                                    zaszczepic....sa po prostu nie czujni,bo tu niby niema tej choroby.
                                    --
                                    (Bob Dylan)
                                • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 10:48
                                  hej mycha.....to juz,daje Ci moja mzawke za troszke ciepelkawink)

a badania okresowe nielekcewaz,stan na rzesach i udaja sie wreszcie do
                                  wampirow,bedziesz spokojniejsza pozniej.

zycze zdziebko chlodu i dobrego humorusmile
                                  --
                                  (Bob Dylan)
    • nick000 Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 11:12
      cześć wszystkimsmile Prazy tak strasznie, ze juz oddychac nie ma czym. Deszczu,
      jak najszybciej deszczu, inaczej uschniemy tu wszyscy na wiór. Oczywiscie nie
      pogardziłbymn zimnym, lodowatym wręcz piwem;D, najlepiej niech ich bedzie
      kilkabig_grin Pracę tez chętnie bym komus podrzucił, nie widzę jednak na nią
      amatorow.
      Miłego dniasmile
      --
      www.nick000.ao.pl/
      • kendo Re: a w poniedziałek zaczyna sie tydzień. 28.05.07, 11:14
        nicku,juz chmurki moje przeganiam w Twoja strone,niech Ci troszke porosza po
        glowiesmile)

witaj,
        no,powiem,ze na pracke zadna sie nie pisze,ale piwko podstawiam...czestuj sie i
        koj zzarowane cialkosmile)

zycze milego dnia.
        --
        (Bob Dylan)
        • kendo Re: poniedzialku prawie koniec 28.05.07, 20:10
          bylam dzis na miescie,po sklepach polazilam,naptzymierzalam sie ,
          zakupilam dwie male patalaszki,i udalam sie do sklepu z jedzeniem,strasznie
          czas mi uciekl ,nawet niewiem gdzie...chyba cos sie gdzies zatrybilo,ale
          sprawdzajac bilety na parkiering wszystko sie zgadzalo..juz niewiem co myslecwink)

miejcie sobie udany wieczor,

--
          (Bob Dylan)
          • slo-onko Re: poniedzialku prawie koniec 28.05.07, 20:30
            sa trzy powody takiego stanu rzeczy:
            -1-roztrzepanie
            -2-zakochanie
            -3-zabieganie

wybor nalezy do Ciebie smile
            mozesz poprosic o pomoc bublicznosc, albo telefon do przyjacielawink
            --