Dodaj do ulubionych

taniec dla dzieci

10.04.13, 11:16
czy kojarzycie jakieś zajęcia dla małych dzieci na Ursynowie? dla 2 latków.
większość ofert szkół tańca kierowanych jest do starszych dzieci.
ideałem byłby taniec ludowy.
Obserwuj wątek
    • an_ni Re: taniec dla dzieci 25.04.13, 13:46
      to zart? taniec dla 2 latka?? ludowy??
      • effa.d Re: taniec dla dzieci 25.04.13, 14:31
        nie. taniec/ rytmika to ukochane zajecia w żłobku. w domu tez kaze wyciagac spodnice i tanczyc. nie mówię o tancu z ukladami, uczeniu sie kroków, itd. ale o zabawę w klimacie ludowym. piosenki itd. coś jak szkoła yamahy, tylko właśnie w takim klimacie.
        • an_ni Re: taniec dla dzieci 26.04.13, 10:01
          to moze sam sie postaraj i pusc jej po prostu z netu utwory ludowe
          no dla 2 latka to naprawde nie trzeba wiele ...
          ludzie naprawde zgubili kreatywnosc? wszystko gotowe chcą mieć ...
          a wspolna zabawa? chyba 3 godziny non stop dziecko plasac nie bedzie, to jak wygospodarujesz nawet godzine co jakis czas, to bedzie fun?
          • barbaram1 Re: taniec dla dzieci 27.04.13, 01:33
            W ubiegłym roku chodziliśmy na zajęcia pt. Muzyczny Domek do Domu Sztuki, może nie koniecznie ludowo, ale jakieś elementy tańca były, granie na instrumentach itp. Nie wiem, czy w tym roku też tam są. Mieli się przenieś do Szkoły tańca w Landzie.
          • effa.d Re: taniec dla dzieci 27.04.13, 11:26
            właśnie dlatego, że się staram i obserwuję swoje dziecko szukam tego, co może być dla niej dobre. widzę, jak lubi zajęcia z innymi dziećmi połączone z muzyką.
            nie musisz mnie pouczać, że mam poświęcać dziecku czas, bo robię to z przyjemnością i w miarę możliwości, choćby kosztem sprzątania i gotowania po jej zaśnięciu, czy skrócenia etatu.
            nie puszczę dziecku nic z netu, bo nie wie, co to jest włączony komputer czy telewizor.
            za moment będę rodzić drugie, więc chcę znaleźć coś, na co pójdzie z Tatą (nie podrzuci dziecko i je tam zostawi, ale będą to wspólne zajęcia - jak w Yamaha, choć nigdy tam nie chodziłam, znam z relacji).
            ja zaczęłam tańczyć w wieku 3 lat i jest to jedna z rzeczy, za które najbardziej dziękuję Rodzicom.
    • zielone-jabluszko22022 Re: taniec dla dzieci 16.08.22, 11:06
      Jeśli szukacie zajęcia dla dzieci w Kaliszu to polecam szkołę tańca Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Instruktorzy mają bardzo fajne podejście do dzieci. Można się zapisać na różne zajęcia taneczne. Wiem, że też prowadzili sensoplastykę, taniec na szarfach czy Aerial Dance. Super, że takie zajęcia są w Kaliszu:
      Tekst linku
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka