Dodaj do ulubionych

znowu chemiczny smórd z metra

26.07.14, 20:48
Witajcie, czy ktoś oprócz mnie zauważył również, że w lipcu - zapewne w wyniku ekstremalnych upałów - powrócił problem chemicznego smrodu z zajezdni metra, zapewne słynnego rakotwórczego oleju kreozotowego? Czy ktoś wie gdzie należy to zgłosić i gdzie się poskarżyć?
Obserwuj wątek
      • moje.kabaty Re: znowu chemiczny smórd z metra 28.07.14, 20:36
        Dzisiaj znowu śmierdzi. Ile to jeszcze lat będzie trwało? Kiedy wreszcie dzielnica znajdzie pieniądze na rozwiązanie tego cuhnącego trupa w szafie? Tak szczerze mówiąc to sam zapach nie jest taki straszny. Straszna jest świadomość że przez całe lato dostajemy dawkę rakotworczych oparów sad
    • gumitex Re: znowu chemiczny smórd z metra 29.07.14, 11:35
      rzeczywiście przez kilka dni śmierdziało wieczorem jak jest lekki wiatr od lasu. Co do protestów swego czasu były duże, ale zdaje się nic z nich nie wynikło, bo urządzenia pomiarowe potawione gdzieś bez sensu i nie w godzinach, kiedy śmierdzi, nic nie wykryły. Był duży wątek na ten temat.
      • domi_33 Re: znowu chemiczny smórd z metra 30.07.14, 23:08
        zglosic to mozna juz chyba do samego Boga (o ile ktos wierzacy) albo wytoczyc sprawe metru o podtruwanie. ja tez mam juz teczke pism od ochrony srodowiska az po rzecznika praw dziecka. w ratuszu szanownej pani prezydent tez bylam i wszyscy maja nas gleboko w d..e. ale sie ciesze ze jestem z dzieckiem nad morzem. uff. tylko meza mi truja. sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka