Dodaj do ulubionych

Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas...

14.11.05, 21:36
Czy któraś z miłych forumowiczek a może i forumowczów,
miałby ochotę zabawić się w swatkę ?
Otóż, szukam dziewczyny (mieszkającej w Warszawie - choć
nie ukrywam, że raczej rejony Ursynowsko-Mokotowskie ew.
Śródmiejskie również wchodzą w grę ) w wieku 21-27 lat
, która zechciałby nawiązać znajomość z sympatycznym, lubiącym
czytać i spacerować, chłopakiem, któremu idzie na 27 roczek
[znaczy się ze mną ]...
Ps. Proszę się nie śmiać ze mnie na spotkaniu smile))
sprawa jest jaknajbardziej na serio...
Obserwuj wątek
    • merusia Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 14.11.05, 21:48
      hmm, malo sie tu udzielam ,ale akurat szukam chlopaka dla mojej siostry, bo to
      co ona sama wynajduje , przed chwila gadalam wlasnie z moim mezem na ten
      tematsmile))wiec jesli na serio , to moze na priv'a poprosze zdjecie i cvsmile,a ja
      wysle jej z numerem tel...
      pozdrawiam
      • jan-w Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 14.11.05, 23:09
        A ja mogę być swatem i zarekomendować, że Rubeus to człowiek poważny, wiarygodny
        i wart zainteresowania.
        • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 00:08
          Merusia... zrób wizję lokalną
          Zapraszamy na spotkanie 17.11. o godz. 20:00. Okien u nas dużo. Lukniesz przez
          okno i sprawdzisz czy jest tam jakiś interesujący facet. Jeśli zaakceptujesz
          takiego młodego dżentelmena... to na pewno będzie to Rubeus. Pan Jan i ja nie
          wyglądamy atrakcyjnie dla dwudziestki. Nie pomylisz się.
          Naprawdę warto przyjść. Zapraszamy.
        • deszczowa.dziewczyna Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 09:50
          Rubeus,

Trzymam kciukiwink
    • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 00:04
      Hehehehehehe..., mamy ten sam problem, choć jestem ciut starszy od Ciebie!
      To nie są czasy na zakładanie Rodziny, Uważam tak, chociaż niczego mi nie
      brakuje i poziom życia mam odpowiedni. Ale Cię pocieszyłem...

Powodzenia,
      Fuzzy
      • chiara76 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 10:15
        fuzzy7 napisał:

> Hehehehehehe..., mamy ten sam problem, choć jestem ciut starszy od Ciebie!
        > To nie są czasy na zakładanie Rodziny, Uważam tak, chociaż niczego mi nie
        > brakuje i poziom życia mam odpowiedni. Ale Cię pocieszyłem...

czasy są zawsze takie same, a teraz jest jeszcze o tyle łatwiej, że doszedł
        internet, komórki itd...powiem Wam jednowink Nie byłoby mnie tu, gdyby nie
        telefon komórkowy, ot co.

Rubeusie, będę trzymać kciuki!
        • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 20.11.05, 22:03
          Pwenie go zgubił, a Ty Mu go odniosłaś, szczęściarz! Może i to i sposób, ale
          żal mi dobrej i markowej komórki, więc pewnie jej nie zgubię, hehehehehehe...
          A co do czasów, wiesz chciałbym zapewnic swoim dzieciom, jeśli będę je miał,
          wysoki poziom zycia, no będę tu nieskromny, taki jaki mam teraz, a to w Polsce
          niezmiernie trudno jest zrealizować. Samemu lepiej jest jednak utrzymać taki
          poziom...
          Chyba, zeby trafi się miłość, czego sobie i Autorowi tego wątku życzę!!!
          Pzdr,
          Fuzzy
          • chiara76 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 20.11.05, 22:11
            fuzzy7 napisał:

> Pwenie go zgubił, a Ty Mu go odniosłaś, szczęściarz! Może i to i sposób, ale
            > żal mi dobrej i markowej komórki, więc pewnie jej nie zgubię, hehehehehehe...
            no więc wyobraź sobie, że nie tak to miało miejsce, ale...to chyba w tym wątku
            najmniej ważnewink

> A co do czasów, wiesz chciałbym zapewnic swoim dzieciom, jeśli będę je miał,
            > wysoki poziom zycia, no będę tu nieskromny, taki jaki mam teraz, a to w
            Polsce
            > niezmiernie trudno jest zrealizować. Samemu lepiej jest jednak utrzymać taki
            > poziom...
            > Chyba, zeby trafi się miłość, czego sobie i Autorowi tego wątku życzę!!!
            > Pzdr,
            > Fuzzy

chybaśmy się nie zrozumieli. Ale to też nie na ten wątek.
            Tak, czy siak, Rubeusowi życzę przede wszystkim właśnie spotkania kogoś wartego
            poznania. I faktycznie, prawdziwej miłości, bo wbrew pozorom, to bardzo trudna
            sprawa, widzę patrząc na znajomych.

W ogóle wszystkim poszukującym życzę poznania Drugiej Połowy.o!wink
            • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 20.11.05, 23:46
              Nie byłoby mnie tu, gdyby nie
              telefon komórkowy, ot co.
              Dlatego tyle pisałem o komórkach, przypuszczałem, że mogła być taka sytuacja,
              ale ja mam bardzo bujną wyobraźnię, hehehehehe...!
              >I faktycznie, prawdziwej miłości, bo wbrew pozorom, to bardzo trudna
              > sprawa, widzę patrząc na znajomych O i tu też masz rację!!!

Pzdr,
              Fuzzy
    • modeka75 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 08:35
      ... poważna sprawa...jak cos ...ups...KTOŚ wpadnie mi do głowy to dam Ci znać.
      • justakoko Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 10:24
        A jak u ciebie ze wzrostem? bo ja mam siostrę 178cm - wygląd modelki, kończy
        właśnie UW wiec niegłupia i też nie może nikogo odpowiedniego/poważnego
        znaleźć... no więc pomagam jej po cichu.
        napisz na priva.
    • yasminee Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 12:52
      sama mogłabym się zgłosić do castingu, ale, pech, mam 28 lat i wypadam poza
      widełki wiekowe wink
      • malgoska4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 12:58
        Rubeusie, mam pomysł. Poza spotkaniem forumowym zorganizuj np. Andrzejki dla
        kabackich singli. Tylko zrób plakaty i powieś pod Tesco i w okolicach metra, bo
        tu mało ludzi zagląda. Może Garden pomógłby ci w organizacji. Myślę, że gdyby
        wymyśleć takie ciekawe imprezy na Kabatach, to znalazłoby się sporo chętnych. A
        my, mężate i żonaci nie będziemy przyłazić i przeszkadzać wink
        Powodzenia!
        • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 13:50
          Małgośka... jesteś genialna. No myśleliśmy z "Galem" coby tu zrobić by coś
          ciekawego na ten hangar dwustumetrowy wymyśleć. Aż szkoda lokalu. Wydali dużo
          kasy w urządzenie wnętrza... i od razu zrobiło się przytulniej i nastrojowo.
          Pomysł B O M B O W Y.
          Nie powiem po gierkowemu pomożemy, ... bedziemy swatać co chwilę smile))))
          Proponuję wieczory z miłą niespodzianką. Dla singli mały gratisik np. cola,
          kawusia, herbatka w ilości 1 sztuka na głowę. Gwarantujemy dobrą muzę i
          przytulną atmosferę. TO NIE JEST REKLAMA! To będę fakty....

PS. Jak dobrze pójdzie, ... to być może zorganizujemy na ten czwartek
          17go "Wieczór francuskiego wina" baujolais nouveau (czerwone).
          Wszystko zależy od koncesji, więc trzymajcie kciuki .......smile
          • adzw Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 17.11.05, 15:28
            Jakby tak jeszcze zagospodarować parę metrów do tańczenia, to byłoby super !!!
      • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 15.11.05, 19:45
        Eeeeeeeeee.... Widełki nie są sztywne...
        No powiedzmy, że górna granica to 30 latek
        • aletka1 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 08:42
          A jak wpadnie ci w oko panna, zauroczysz sie a moze zakochasz ,a potem okaze
          sie ze w metryce troche wiecej to co zrobisz?
          Dzentelmen kobiety nie pyta o wiek, wyglad moze mylic...
          • ol4 Dobre !!! 16.11.05, 11:03
            No rubeus ale pojechałes po bandzie smile)))) Ale gratuluje odwagi!
          • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 17:49
            aletka1 napisała:

> A jak wpadnie ci w oko panna, zauroczysz sie a moze zakochasz ,a potem okaze
            > sie ze w metryce troche wiecej to co zrobisz?
            Nie wiem... Pewno nic...
            > Dzentelmen kobiety nie pyta o wiek, wyglad moze mylic...
            A czy ja tu kogoś wypytuję smile
            • ol4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 18:31
              Własnie rubeus ja bym rozszerzyl widełki do 30 latek, nie stracisz na tym!
        • p.galli Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 12:10
          a aktualne jeszzce?suspicioussmilesmilesmilesmile
    • czarna_a Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 11:10
      Rubeus gratuluje odwagi i trzymam kciuki! Jest to pomysł dobry i skuteczny. Np.
      mój kuzyn, straszny nieśmiałek i ofiara – przepraszam Drogi Kuzynie, znalazł
      żonę w internecie właśnie. Obecnie są rok po ślubie i on do tej pory wstaje o
      5.00 rano żeby odprowadzić ją na przystaneksmile Jednak ona mieszkała 200 km od
      jego miejsca zamieszkania, a Ty byś chciał z Kabat albo Mokotowa. A jak
      dziewczyna będzie np. z Pragi (tej warszawskiej), to co?smile))
      • ol4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 11:18
        Pewnie w gre wchodza tylko Kabaty smile
      • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 17:54
        Eeeeeeee... Nie musi być z "mojej" części Warszawy...
    • czarna_a Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 11:26
      P.S. Nie licz na to, że na spotkaniu zachowamy poważne minysmile
    • carpaccio Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 17:13
      Kolego, daj szanse, zapodaj jakas fotke..
      • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 18:34
        carpaccio napisała:

> Kolego, daj szanse, zapodaj jakas fotke..

A proszę bardzo....

rubeus.kabaty.org/ja.htm
        • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 18:55
          A na pierwszym zdjęciu, ten z tyłu za Rubeusem...hm... to się zakochał w
          deszczowej dziewczynie. Ciągle mnie pyta: - Czy była dzisiaj?
          To tylko plotkasmile
        • carpaccio Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 16.11.05, 19:18
          fajny i wesoly z Ciebie chlopak, ale ..niestety nie zalapuje sie w Twoim
          ulubionym przedziale wiekowym. Zrobilam to dla dziewczat ktore sie pojawia w
          Galu w czwartek
          • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 00:14
            Rubeus, co z plakatem? Podrzuć konkrety.
            • czarna_a Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 08:15
              garden2005 napisał:

> Rubeus, co z plakatem? Podrzuć konkrety.

ojej, to jakiś plakat matrymonialny ma być?wink
              • ol4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 10:25
                Czarna - ha ha smile juz Ciebie niech o to głowa nie boli, niech dzialaja.
                A swoja droga - juz sie nie smieje z rubeusa - poczytajcie tylko co tu ludzie
                wypisują. Nawet modelka, 178 cm, absolwentka UW jest do wziecia !
                • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 13:34
                  Proszę nie zapeszać. Andrzejki, Mikołaki i Sylwester już za pasem...
                  Połówkowi/-we, single i singielki... do dzieła.
                  Pora na NOWY uśmiech losu i zabawę.
                  Wypatrujcie ogłoszenia... ta szansa nadejdzie już wkrótce.

Pozdrawiam
                  Jak się boisz to nie wychodź z domu smile
                  • chiara76 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 13:47
                    przydałoby się też oprócz tego organizować też coś dla sparowanych.
                    Po prostu może różny rodzaj imprez? Byłoby fajnie mieć coś bliżej i może
                    niekoniecznie w konwencji dyskoteki, ale bardziej do posiedzenia, posłuchania
                    muzyki we dwoje , hmmm, to taka luźna propozycja...
                    • jan-w Imprezy dla wszystkich 21.11.05, 14:18
                      Np spotkania forum ? Ale niektórzy nie przychodzą i trzeba o nich plotkować...
                      To oczywiście nie jest żadna złośliwość. Wszyscy jesteśmy zapracowani. Pozdrawiam.
                      • fuzzy7 Re: Imprezy dla wszystkich 21.11.05, 21:55
                        jan-w napisał:

> Np spotkania forum ? Ale niektórzy nie przychodzą i trzeba o nich plotkować...
                        > To oczywiście nie jest żadna złośliwość. Wszyscy jesteśmy zapracowani.
                        Pozdrawi
                        > am.
                        Please, nie teraz, mam bardzo dużo pracy, nawet teraz w domu pracuję. Spotkania
                        forumowe biorę pod uwagę, bo chiałbym Was wszystkich wreście poznać,
                        ale "trochę" później...
                        Serdeczne pozdrowienia,
                        Fuzzy :o))))
                    • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 14:24
                      > Byłoby fajnie mieć coś bliżej i może
                      > niekoniecznie w konwencji dyskoteki, ale bardziej do posiedzenia, posłuchania
                      > muzyki we dwoje , hmmm, to taka luźna propozycja...

Bardzo dobra propozycja. Jakiś wieczorek autorski na przykład. Nie musi być to
                      od razu wielka gwiazda.

A może by tak pomieszać? Rozdzielanie imprez dla singli i sparowanych wywoła
                      sztywną atmosferę. Zróbmy imprę ogólną, połówki jakoś same się odnajdą.
                      Rozpoznać połówki można bez trudu np. po szklistych i "napalonych" oczach,
                      szałowych fryzach, niepowtarzalnym stylu w ubiorze, zapewne będą "odpaleni" i
                      naperfumowani....
                      W razie czego zawsze można powiedzieć:
                      - Hmmm Sorki. Ja już jestem sparowana/ -y smile))
                      Wtedy grzeczne:
                      - O, przepraszam smile
                      ....... i szukamy niezrażeni dalej.
                      • sloneczny_chlopak Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 15:12
                        Uważam, że te Andrzejki dla samotnych to fantastyczna sprawa.
                        Będą miały naprawdę swój urok. Jeśli impreza nie "wypali" to trudno, następna -
                        Mikołajki mogą być dla wszystkich. Mieszkam na Kabatach od paru lat i wiem, że
                        singielek i singli tutaj nie brakuje. Kilku moich znajomych podeszło do tej
                        propozycji entuzjastycznie i byliby jak najbardziej zainteresowani.
                      • deszczowa.dziewczyna Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 14:03
                        Garden,

Masz poczucie humorusmile a z wygląda taki poważnysmile))) Sorry, że nie mogłam
                        pojawić się na spotkaniu forumowych, postaram się nadrobić następnym razem.
                        Z tą imprezą to poważnie? Pozdrawiam wszystkich ciepło.
                        • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 14:48
                          deszczowa.dziewczyna napisała:

> Garden,
                          >
                          > Masz poczucie humorusmile a z wygląda taki poważnysmile))) Sorry, że nie mogłam
                          > pojawić się na spotkaniu forumowych, postaram się nadrobić następnym razem.
                          > Z tą imprezą to poważnie? Pozdrawiam wszystkich ciepło.

Aż boję się napisać co wymyśliłem podczas spotkania!!! Byłby to hit dla singli.
                          Wszystko w rączkach Rubeusikasmile Miał plakat dostarczyć ... ni i wsiąkł jak na
                          razie. Wstępnie zaplanował takie większe "sąsiedzkie andrzejki" na 30.11.

Pozdrawiam
                          • chiara76 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 14:59
                            garden2005 napisał:

> Aż boję się napisać co wymyśliłem podczas spotkania!!! Byłby to hit dla
                            singli.
                            > Wszystko w rączkach Rubeusikasmile Miał plakat dostarczyć ... ni i wsiąkł jak na
                            > razie. Wstępnie zaplanował takie większe "sąsiedzkie andrzejki" na 30.11.

zastanawiam się, dlaczego część osób uważa, że Andrzejki przypadają na 30
                            listopada. Jak wiadomo, Andrzejki są dzień wcześniej, 29 w Wigilię Imienin
                            Andrzeja. To tak, gwoli ścisłościwink
                            >
                            > Pozdrawiam
                          • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 19:20
                            Sprawdź pocztę gazetową... Ja ci projekcik ci podesłałem wczoraj...
                          • layla_mm Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 20:27
                            jakby co, to zajmuję się grafiką, projektuję plakaty, zaproszenia itp..
                            więc służę pomocą gdyby była taka potrzeba..
                            • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 20:41
                              Propozycja plakatu (Impreza 29.XI )

kabaty.org/plakat1.pdf
                              Propozycja plakatu (Impreza 30.XI )

kabaty.org/plakat2.pdf
                  • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 22:15
                    garden2005 napisał:

> Proszę nie zapeszać. Andrzejki, Mikołaki i Sylwester już za pasem...
                    > Połówkowi/-we, single i singielki... do dzieła.
                    > Pora na NOWY uśmiech losu i zabawę.
                    > Wypatrujcie ogłoszenia... ta szansa nadejdzie już wkrótce.
                    >
                    > Pozdrawiam
                    > Jak się boisz to nie wychodź z domu smile
                    A jak komuś podoba się jego szefowa?!

Pzdr,
                    Fuzzy :o)))
                • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 22:13
                  Orany!!! Co się porobiło w tym naszym kochanym kraju!

Pzdr,
                  Fuzzy :o(
                  • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 22:22
                    To orany, dotyczyło modelki, 178 cm wzrostu, po UW, która jest do wzięcia :o(

Pzdr,
                    Fuzzy
                    • ol4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 21.11.05, 23:45
                      Widze ze kolega fuzzy tez w potrzebie...
                      • claire_de_lune Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 10:19
                        ja co prawda tylko 1,70, wiec gdzie mi tam do modeki wink, ale na impreze tez
                        chetnie sie wybiore smile pozdrawiam kabatczykow-moczydlowcow
    • pianissima Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 19:23
      Ze tez dopiero dzis zobaczylam ten uroczy watek...

Podzielam opinie Jana W. i tez szczerze zarecze kazdemu, ze Rubeus to człowiek
      poważny, wiarygodny i wart zainteresowania. W dodatku ciekawy swiata i ludzi,
      otwarty i znany na calych Kabatch!

Chyba szybko zrobie przeglad wolnych znajomych... smile)

A tak swoja droga, znalezienie "bratniej duszy" - nielatwa sprawa. Bardzo
      jestes wybredny, Rubeusie? wink
      • jan-w Pianissima masz rację ( ze znalezieniem) 22.11.05, 19:51
        Mi się udało dopiero po przekroczenie wieku "Chrystusowego". Ale naprawdę warto smile
        • pianissima Re: Pianissima masz rację ( ze znalezieniem) 23.11.05, 11:44
          Ale fajnie, jak mezczyzna mowi «bylo warto» smile)) No i to musi byc Kobieta!
          (nieprzypadkowo przez duze „K”!)

A przy okazji: wiek mocno wpływa na trafność naszych wyborow – „chrystusowy”
          jest dla mężczyzny doskonaly na takie decyzje (chyba, ze ktos jest w rozpaczy i
          bierze co popadnie... mhmmmm... bardziej narazone są na to kobiety). Dlatego
          jestem calkiem spokojna o Rubensa wink)) , ktory.... dyplomatycznie umknął memu
          pytaniu o wybredność smile)))
      • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 20:39
        eeeeeeeee... to tylko pozory...

randki.o2.pl/profil.php?id_r=657953
        • malgosia75 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 21:07
          Rubeus nie żebym się czepiała, ale z całą sympatią...wzrost 170-179 cm..od
          czego zależy te 9 cm róznicy???
          • jan-w Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 21:30

Wiem że jestem zwykła męska szowinistyczna świnia, ale właśnie to znalazłem na
            joemonster:

- Poznam kobietę po 30.
            - Dolarów, czy euro?
          • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 22.11.05, 21:59
            Nie da się wpisać swojego wzrostu... da się ino wybrać przedział...
            Mi brakuje 3 cm do górnej granicy tego przedziału...
            • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 23.11.05, 17:11
              Rubciu, plakat rozpakowałem no i ....DOBRYsmile))
              Zgubiłeś literkę "a",którą dopisałem oraz sugeruję podanie telefonu w celu
              dokonania rezerwacji, wystarczy podać nick. Wtedy "Gal" porobi karteczki i
              poukłada na stolikach, ...w sposób przypadkowy.
              Jak się utworzą jakieś podgrupy, najlepiej dwuosonowe smile, to poprzestawiamy i
              wymodelujemy układ stołów według życzenia.
              tel. 894 - 31 -46
              Czekamy na pierwsze zgłoszeniasmile
              Treść:

"Andrzejki dla kabackich singli"
              30 listopad o godz. 20:00, single "do roboty" smile
              ul. Wąwozowa 8 wejście od Placu Forum z fontanną.
              WSTĘP WOLNY

Pozdrawiam
              • layla_mm Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 23.11.05, 19:31
                jakbyscie kiedys potrzebowali bardziej artystycznych/profesjonalnych plakatów,
                to się polecam..
                • magdalena765 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 11:14
                  No przydałby się piękny plakat z ciekawym pomysłem przyciągającym oczy. W końcu
                  zwiększamy szansę na to, że zwabimy więcej singli.

Sama bym może zajrzała? smile)))

ps. Czy plakat zrobisz za darmo?
              • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 23.11.05, 20:56
                garden - czy plakacików sztuk pare się ci uda druknąć na piątek ?
                Może wczęsniej wrócę z pracy, to bym rozkleił tu i ówdzie...
                • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 00:27
                  Już są wydrukowane smile
                  Leżą w biurze klubowym, możesz rozwiesić w terenie oraz na starej części
                  osiedla (nową zajmę się ja)SMB "Kabaty".
                  A może? dodać taki slogan reklamowy na plakat kabackiego spotkania singli:

"Singiel męski skutecznie poderwany płaci rachunek za "nas dwoje"

To byłaby taka dżentelmeńska umowasmile
                  • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 00:40

> "Singiel męski skutecznie poderwany płaci rachunek za "nas dwoje"
                    >
                    > To byłaby taka dżentelmeńska umowasmile

Zapomniałem dodać, że taka zasada ułatwiłaby rozpoznawanie szans swoich w
                    stosunku do osoby zainteresowanej. Wyobrażam to sobie tak:

1. dziewczyna(kobieta) rwie męską połówkę i czeka na efekty wieczoru:
                    1a) facet płaci rachunek = "spodobałaś mi się, chciałbym kontynuować"
                    1b) nie płaci = "słabo się starałaś"

2. facet rwie płeć przeciwną i dziewczyna natychmiast wie, że jak:
                    2a) płaci za rachunek "za nas dwoje" = chce się umówić na randkę
                    2b) nie płaci = "oj, chyba źle trafiłem - szukam dalej" smile))

Czyż nie jest proste i urocze?

• malgoska4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 09:01
                      Garden, a jest już koncesja?
                      • carpacio Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 11:50
                        prosimy o jeszcze chwile cierpliwosci, to dla WAS mocno sie staramy, zebyscie
                        jak najszybciej mogli sie u nas napic czegos rozgrzewajacego na te zimna pore
                        roku. Trzymajcie kciuki!!!!!

Restauracja Gal
                        • incognitor Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 13:30
                          mozna czuc sie zaproszonym? smile
                          i
                          • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 16:32
                            incognitor napisał:
                            > mozna czuc sie zaproszonym? smile

Ależ oczywiście. Wpłynęła już pierwsza rezerwacja telefoniczna, zarezerwowano
                            stolik dla trzech singli smile
                            • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 24.11.05, 17:51
                              garden2005 napisał:

> incognitor napisał:
                              > > mozna czuc sie zaproszonym? smile
                              >
                              > Ależ oczywiście. Wpłynęła już pierwsza rezerwacja telefoniczna, zarezerwowano
                              > stolik dla trzech singli smile

Hehehehehe..., dobre, z całą życzliwością i bez złośliwości, gratuluję
                              odpowiedniego podejścia marketingowego!!!!

Powodzenia,
                              Fuzzy :o))))
                            • p.galli Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 25.11.05, 09:17
                              > Ależ oczywiście. Wpłynęła już pierwsza rezerwacja telefoniczna, zarezerwowano
                              > stolik dla trzech singli smile

to doliczcie czwartego ,tfu!!! "czwartą"smile
                              • garden2005 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 25.11.05, 13:33
                                p.galli napisała:

> > Ależ oczywiście. Wpłynęła już pierwsza rezerwacja telefoniczna, zarezerwo
                                > wano
                                > > stolik dla trzech singli smile
                                >
                                >
                                > to doliczcie czwartego ,tfu!!! "czwartą"smile

Chcesz siedzieć przy stoliku z facetami?.... czy wolisz damski?
                                Wypisujemy rezerwcję na p.galli.
                                Suma rezerwacji: 4
                            • incognitor Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 25.11.05, 09:29
                              dzieki smile
                              pzdr
                              i
                            • incognitor Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 25.11.05, 09:31
                              gwoli wyjasnienia - to moje poprzednie "dzieki" to do garden2005 smile))
                              i
    • iwet81 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 02.12.05, 10:47
      Hejka!! Sama szukam, wpadl mi w oko jeden facet z Kabat.Narazie trudno mi
      ustalić jakies namiary na niego. Może spróbuję do odważnych świat należy!!!
      Pozdarwiam.
      • sloneczny_chlopak Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 02.12.05, 11:32
        Jeśli to taki w miarę przystojny brunet, którego najczęściej można spotkać w
        tesco, to jest duże prawdopodobieństwo ... smile
        • magdawe Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 04.12.05, 22:13
          Hej, dawno mnie tu nie bylo sad A tu takie fajne rzeczy sie dzieja :-00.
          Odbyly sie te andrzejki??? Jak bylo??? Dajcie jakas relacje!! Efekty??

Kochani, a co z Sylwestrem?????
        • iwet81 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 05.12.05, 16:43
          Hej!! Nie to raczej nie Ty sad przykro mi... facet, który mi wpadl w oko mieszka
          na Dembego.Raczej nie spotkalalm Go nigdy w Tesco.smile pozdrawiam.
          • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 05.12.05, 23:51
            iwet81 napisała:

> Hej!! Nie to raczej nie Ty sad przykro mi... facet, który mi wpadl w oko
            mieszka
            >
            > na Dembego.Raczej nie spotkalalm Go nigdy w Tesco.smile pozdrawiam.
            A ja myślałem, ze chodzi Ci o faceta, który mieszka na Moczydle, no trudno,
            pewnie "wpadnę w oko" innej, hehehehehehehehe...!

Pzdr,
            Fuzzy ;0))))
            • chiara76 fuzzy:) Wiesz, co mówią;) 05.12.05, 23:52
              fuzzy7 napisał:

> A ja myślałem, ze chodzi Ci o faceta, który mieszka na Moczydle, no trudno,
              > pewnie "wpadnę w oko" innej, hehehehehehehehe...!

niech żywi nie tracą nadzieiwink)
              • fuzzy7 Re: fuzzy:) Wiesz, co mówią;) 07.12.05, 00:35
                chiara76 napisała:

> fuzzy7 napisał:
                >
                > > A ja myślałem, ze chodzi Ci o faceta, który mieszka na Moczydle, no trudn
                > o,
                > > pewnie "wpadnę w oko" innej, hehehehehehehehe...!
                >
                >
                > niech żywi nie tracą nadzieiwink)
                >
                > Dzięki za wyrazy otuchy.
                A mnie podobają się moje szefowe(piękne, mądre, mają to coś, nie ma tu
                żadnej "wazeliny"...) , szczególnie jedna jest bardzo fajna, tylko "trochę"
                blokuje mnie ten układ pionowy!
                Pzdr,
                Fuzzy
          • sloneczny_chlopak Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 06.12.05, 08:30
            Mnie jest jeszcze bardziej przykro sad
            Mieszkam przy ul. Zaruby.
            Również wpadła mi w oko dziewczyna, którą po raz pierwszy ujrzałem w
            siłowni "Palestra". Dowiedziałem się przypadkiem, że ma na imię Iwona.
            Kiedyś minąłem się z nią przy ul. Wąwozowej.
            Domyślam się, wnioskując po Twoim nicku, że również masz tak na imię.
            "Po cichu" liczyłem na to, że może się nią okażesz ..., ale to by było za
            piękne żeby było możliwe.
            Jednak, jak sięgnę pamięcią wstecz w tesco też jej raczej nie spotkałem smile
            Pozdrawiam Cię
            • iwet81 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 06.12.05, 08:35
              Witaj! Cóż Ci teraz mogę powiedzieć..? Tak mam na imię, ale to nie mnie
              szukasz. Życzę powodzenia!!! Może Nam się w końcu uda.Pozdrawiam
              • woykers Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 06.12.05, 09:58
                Rubeusie, ja nie chce nic mówić ale twój wątek zaraz pobjie rekord wypowiedzi na
                tym forum, musisz mieć najwyrażniej powodzenie...
              • sloneczny_chlopak Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 06.12.05, 10:00
                iwet81 napisała:

> Witaj! Cóż Ci teraz mogę powiedzieć..? Tak mam na imię, ale to nie mnie
                > szukasz. Życzę powodzenia!!! Może Nam się w końcu uda.Pozdrawiam

Napewno nam się uda smile
                Jednak nie zamierzam koncentrować się na szukaniu tej konkretnej osoby.
                Przyznasz mi chyba rację,że wyobrażenie o kimś kto nam się podoba od strony
                fizycznej, przy bliższym poznaniu (nawet wymianie paru zdań)może być zupełnie
                inne.
                Ciekawych, wartościowych ludzi w Warszawwie napewno nie brakuje, tylko
                problemem jest to jak do nich dotrzeć.

• ol4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 07.12.05, 00:04
                  ale numer to pewnie mnie szuka smile
                  • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 07.12.05, 00:38
                    ol4 napisał:

> ale numer to pewnie mnie szuka smile
                    Jak tam modeka75?
                    Pzdr,
                    Fuzzy
                    • modeka75 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 07.12.05, 14:30
                      słucham? nic o mnie beze mnie... smilepozdrawiam
                      • ol4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 07.12.05, 21:12
                        fuzzy chyba jest zazdrosny smile zeby nie byl zazdrosny na darmo to chyba bedziemy
                        musieli sie poznac? smile
              • fuzzy7 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 07.12.05, 00:37
                iwet81 napisała:

> Witaj! Cóż Ci teraz mogę powiedzieć..? Tak mam na imię, ale to nie mnie
                > szukasz. Życzę powodzenia!!! Może Nam się w końcu uda.Pozdrawiam
                Imię dość oryginalne, a ja już czuję, że jesteś laska!

Pzdr,
                Fuzzy
                • iwet81 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 07.12.05, 12:29
                  No pewnie, że jestem.smile Fajna.. i na dodatek skromna..smile
                  pzdr. Iwona
                  • ol4 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 07.12.05, 21:14
                    jestem fajna, mloda, bogata, piekna , inteligentna i skromna smile
                    • iwet81 Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 08.12.05, 11:47
                      Nie przesadzaj z tymi zaletami. Może nie aż tak. Każdy ma przecież jakies wady.
                      Zapewne nawet Ty. iwet
                      • magdawe Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 17.05.06, 09:58
                        Tak tu sobie szperam na naszym forum i szukajac czegos kompletnie innego
                        trafilam na ten watek.
                        Rubeus - jak tam poszukiwania? Udalo Ci sie spotkac interesujaca dziewczyne?

Odbylo sie to spotkanie singli? A Andrzejki? Opowiedzcie cossmile)))))

Pozdrawiam ceplutko, Magda
                        • rubeus Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 17.05.06, 10:32
                          Dalej nic i sytuacja bez zmian...
                          • magdawe Re: Ehhh... Prawdzie spojrzeć w oczy czas... 17.05.06, 11:17
                            A spotkania singli nic nie przyniosly? Moze warto powtorzyc smile Jakos bardziej
                            naglosnic. Zastanawiam sie, gdzie moga sie pojawiac fajne dziewczyny przed
                            30stka. I mysle tak:
                            - gabinety kosmetyczne, fryzjerzy, spa
                            - multikino (szczegolnie wtorek - kino na obcasach)
                            - fitness cluby
                            I tam mozna rozlozyc jakas uloteczke - informacje o spotkaniu, jak myslisz?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka