Dodaj do ulubionych

Policja na Jeżewskiego

06.12.05, 08:09
Czy ktoś wie co się dzisiaj rano działo na ul. Jeżewskiego? Było dość sporo
policji.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
        • chiara76 Re: Policja na Jeżewskiego 07.12.05, 13:01
          miszka44 napisał:

> A na czym opierałaś swoje irracjonalne przekonanie, że na Ursynowie jest
          > bezpieczniej niż w innych dzilnicach? To zresztą nie pierwsza egzekucja w tej
          > okolicy.
          >
          > Pzdr
          > M44

Miszka, w porównianiu z Zoliborzem ja się tu czuję bezpieczniej. Co nie znaczy,
          że nie mam świadomości, że mogę mieć mafię za sąsiada. Sąsiada mojej kuzynki z
          niedaleka już w kajdankach wyprowadzali, okazał się mafiozem, a był podobno
          bardzo sympatycznym , spokojnym sąsiadem, a jego dziecko bawiło się z dziećmi
          mojej kuzynkiwink
          > Warszawa subiektywnie
    • kolunia1 Re: Policja na Jeżewskiego 06.12.05, 18:41
      Tak czy tak straszne to, wracałam dziś po 17 do domu Jeżewskiego, na chodniku
      plama krwi... marne to życie!Pocieszam się,że 'porządnych' ludzi taka śmierć
      nie czeka,ale tak czy tak dzień z głowy, bo przecież każdy z nas mógł
      przechodzić obok i być świadkiem tego zdarzenia, zwłaszcza,że nasza ulica
      prosta i wiele widać crying
      • chiara76 Re: Policja na Jeżewskiego 06.12.05, 19:12
        kolunia1 napisała:

> Tak czy tak straszne to, wracałam dziś po 17 do domu Jeżewskiego, na chodniku
        > plama krwi... marne to życie!Pocieszam się,że 'porządnych' ludzi taka śmierć
        > nie czeka,ale tak czy tak dzień z głowy, bo przecież każdy z nas mógł
        > przechodzić obok i być świadkiem tego zdarzenia, zwłaszcza,że nasza ulica
        > prosta i wiele widać crying

no Wiesz, owszem, ale jaką człowiek ma gwarancję, że ktoś go nie pomyli z kimś
        innym? Albo jak 3 lata temu była akcja na mafię, co Policja strzelała do nich a
        ludzie spokojnie wracali z L'Eclerca? Ja tam wychodzę z założenia, że człowiek
        ma to, co jest mu pisane, ale to, że żyjemy w mało bezpiecznych czasach, to
        fakt...niestetycrying
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka