Dodaj do ulubionych

_Szkola jazdy JAR - prosze o wszelkie info!:)_

09.02.07, 13:51
Witam,
zamierzam sie zapisac na kurs prawa jazdy ( juz by wypadalo w tym wieku -
nie dlugo trzydziestka na karku (wstyd))smilesmilesmile
Bylam i podpytalam co i jak e szkole jazdy JAR (przy KEN-ie)
Tu mam najblizej i wlasciwie tyla ten punkt znam

Czy moze ktos ma jakies z nimi doswiadczenia?
Glownie chodzi mi o instruktorow "praktycznych"- czy mili, czy potrafia
faktycznie nauczyc (moze jakies nazwisko o ktorego instruktora poprosic na
jazdy? - moze byc na priv) smile
Ile % zdaje?

Bardzo dziekuje z gory za wszelkie info!!!

ps. ewentualnie jak ktos zna inna dobra szkole jazdy - (kabaty, bliski
ursynow- np. cos na trasie metra) BARDZO prosze o wszelkie informacje smile
Obserwuj wątek
    • wymagajaca1 Re: _Szkola jazdy JAR - prosze o wszelkie info!:) 09.02.07, 19:33
      Moim zdaniem IMOLA jest super (mają ośrodek przy stacji Natolin-Al.KEN 52).Kurs
      był bezproblemowy a co najważniejsze w IMOLI możesz się umawiać dowolnie na
      terenie całej Warszawy.Gdy chciałam pojeździć przy ośrodku egzaminacyjnym,który
      jest na Żeraniu to umawiałam się po pracy w Centrum i nie traciłam moich lekcji
      na dojazdy.Z tego co wiem w Jarze trzeba sztywno umawiać się na Kabatach a na
      dojazd i powrót z okolic ośrodka egzaminowania zmarnować 4 godziny jazdy.
    • jotka001 Re: _Szkola jazdy JAR - prosze o wszelkie info!:) 23.02.07, 23:34
      Jeżeli tak samo uczą prowadzić samochód, jak przepisów to gratuluję kursantom
      wyboru. Boczna uliczka (nie wiem jak się nazywa) jest wiecznie zastawiona ich
      samochodami i to nie na miejscach parkigowych, tylko po prostu na ulicy.
      Blokują przejazd i wyjazdy z parkingów. Nie oni jedni zresztą, ale szkoła nauki
      jazdy powinna chyba kształcić poprawne zachowania przyszłych kierowców. Nie
      dziwię się, że potem tyle buractwa widać na drogach i w innych miejscach.
      • allija Re: _Szkola jazdy JAR - prosze o wszelkie info!:) 02.03.07, 07:56
        No, chyba nie korzystasz zbyt często z tego miejsca i raczej tam nie mieszkasz
        skoro nie wiesz nawet jaka jest nazwa zastawianej, wg ciebie, ulicy.
        Wnioskowanie więc z pobieżnych obserwacji o buractwie kursantów tudzież
        instruktorów jest nadużyciem i poczułam sie osobiście urażona jako, że sama
        niedawno z tej szkoły korzystałam. Nie moge potwierdzić, że to właśnie te
        samochody zwyczajowo źle parkują i kogokolwiek lub cokolwiek zastawiają. W
        dodatku z reguły jest w takim samochodzie kierowca poniewaz jest to miejsce
        wymiany kursantów więc nawet jeśli zdarzy sie jakis problem to na chwile. Mnie
        osobiscie przez 2 mies. jazd nic takiego nie spotkało ani nie byłam świadkiem
        podobnej sytuacji.
        Zaś co do meritum, ja zrobiłam co prawda cały kurs ale tylko w celu
        przypomnienia ponieważ miałam długa przerwe jako kierowca. Byc może właśnie
        dlatego byłam inaczej traktowana. Z tego co wiem całe jazdy to głównie kursy w
        okolice ośrodka egzaminacyjnego i objeżdżanie jego okolic oraz ćwiczenia na
        placu manewrowym. Cały kurs jest więc nastawiony na zdanie egzaminu.
        Nie wiem czy to dobrze czy źle. Wg mnie 30 godzin to zdecydowanie za mało dla
        kogoś kto pierwszy raz siada za kierownicą i dobrze, że zostana wprowadzone
        obostrzenia.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka