Dodaj do ulubionych

Pluton opozycja wenus tranzyt

02.09.18, 21:52
Jak w tytule. Ktoś przechodził? Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Podobno w horoskopie mezczyzn zwiastuje problemy z kobietami, rozwód, zdradę, zemstę na kobiecie. Wenus natalnie w 8 domu w lwie, w luźnej koniunkcji z saturnem. Wymyśliłam taki scenariusz: pluton przechodzi przez wenus, facet sie rozwodzi, szarpie się z żoną o majątek, moze nawet i wygrywa, ale potem przechodzi pluton przsz saturna i popada w jakies tarapaty, zle sie to dla niego konczy. To takie gdybanie. Jak było u was.
Obserwuj wątek
  • hot_winter Re: Pluton opozycja wenus tranzyt 04.01.19, 20:05
   Nigdy nie wiadomo czy skończy się źle czy dobrze. Ten tranzyt wskazuje, że zostanie ujawnione to co było ukrywane lub nieznane nt związku lub partnera. Lub zwyczajnie będzie to czas próby. Co się może wydarzyć? Jest wiele opcji, m. in. Ujawnienie romansów lub ukrywanych długów, jeśli miały miejsce, problemy zdrowotne jednego z partnerów, utrata pracy (szczególnie że dom 8) lub inne problemy finansowe w związku.
   Może też być tak, że zwyczajnie jeden z partnerów powie dość jeśli na bieżąco sprawy były zamiatane pod dywan lub potrzeby w związku były ignorowane.
   Twoja interperacja jak najbardziej wpisuje się w ten tranzyt.
   Daj znać jak już to przeżyjesz smile
   • eeeggg Re: Pluton opozycja wenus tranzyt 07.01.19, 10:12
    To nie u mnie ten tranzyt, tylko o znajomego. On ma w ogóle stellum w 8 domu. Teraz Pluton tranzytuje mu opozycją Słońce, które natalnie jest w koniunkcji z Merkurym. Nic złego się nie dzieje, wręcz chyba wszystko zaczyna się dobrze układać....
    Ja natomiast będę miała chyba jeszcze w tym roku, a może początkiem przyszłego, tranzyt Pluton opozycja Mars. Natalnie Mars kwadratura Pluton i jestem ciekawa, co przyniesie. Mars jest u mnie ważny, bo jest władcą ASC i tworzy wiele aspektów. Mars IV domu. Zastanawiam się, czy to może być analogicznie jak z Wenus w tym poprzednim poście. Problemy z mężczyznami, ujawnienie jakichś tajemnic, może zdrad, może długów, może rozwód z mężem, itp.
  • lucinafilia Re: Pluton opozycja wenus tranzyt 25.11.19, 22:00
   mam koniunkcję saturn/wenus w VI domu, bliźnięta, zaczęło się, że On z bliźniąt mnie nie chciał, a raczej chciał być ze mną, ale po wakacjach, ja o tym nie wiedziałam i błąkałam się po Bieszczadach w bezcelowym poszukiwaniu owiego obiektu moich westchnień, nie wiedziałam, że on wcale nie chce mnie spotkać, potem jemu się nagle zachciało, nawet zamieszkał ze mną, a potem się nawet ze mną ożenił, potem zaczął mnie niszczyć, tak, że nie mogłam pracować, a jak Pluton przebył ascendent, to się szczęśliwie odkochałam i rozwiodłam, trwało to wszystko zaledwie 7 lat, ale to było najppięniejsze, najbardziej druzgocące i najbardziej rozwojowe doświadczenie w moim życiu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka