Dodaj do ulubionych

Mars w skorpionie a niechęć innych kobiet

28.03.20, 19:43

Witam, moja data urodzenia 25/11/1991 Gdańsk. Asc to byk, słońce Strzelec, księży w raku, wenus w wadze i MARS W SKORPIONIE. Od najmłodszych lat spotykam się z ogromną niechęcią kobiet...mama, siostra, teściowa😁, bratowa.... koleżanki w pracy, no kurczę rozumiem, być może coś jest we mnie odpychającego ale wrogość innych Kobiet momentami jest porażająca i aż niewiarygodna, nawet brat zwrócił mi uwagę że to nie jest normalne. Zaczynam się zastanawiać, czy to może mój mars w skorpionie jest tego powodem (pluton też w nim siedzi) mam silny meski pierwiastek, zauważam, że większość kobiet, które znam wchodzą automatycznie jakby w rywalizację ze mną, są mi częstokroć wrogie, nieprzyjemne. Z mojej strony staram się być innym kobietom życzliwa, przyjemna, nie czuję zazdrości, jestem pomocna i lojalność jajników dla mnie wiele znaczy a mimo to same przykrość mnie spotykają od innych kobiet i tych z rodziny i innych. Proszę o pomoc, poradę... może ktoś coś zauważy w moim horoskopie. Wiele już zniszczeń w moim życiu spowodowały inne kobiety i te bliskie i dalekie, pomowienia przez które straciłam pracę i dobre imię, kłamstwa, oszczerstwa oraz zniszczenie małżeństwa przez teściową i szwagierkę. Kurde dużo tego.... proszę Was może ktoś coś zauważ
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka