Dodaj do ulubionych

Opozycja Pluton - Mars na osiach a RELOKACJA

30.03.21, 08:31
Dzień dobry wszystkim adeptkom i adeptom astrologii!
Od kilku miesięcy odkrywam tą niesamowitą dziedzinę i staram się obserwować jej działanie w życiu. Zastanawiam się jak w horoskopie natalnym przejawia się ta opozycja, nie taka znowu rzadka. Nie znalazłam wielu wiadomości na ten temat (?)

Pluton na IC w 4° Skorpiona w opozycji do Marsa na MC w 0° Byka

Pytania są dwa:

1. Biorąc pod uwagę, że planety na osiach działają bardzo mocno (za Wojciechem Jóźwiakiem), czy to że od lat mieszkam za granicą (prawie 1000km dalej) oznacza, że powinnam używać mojego "nowego" horoskopu jako urodzeniowego? Wówczas Pluton znika z osi, samo IC wtedy w Wadze, a na MC w Baranie wchodzi Wenus w koniunkcji z Lilit.
Czy ktoś doświadczony mógłby wyjaśnić który horoskop jest w tej sytuacji moją podstawową matrycją???

2. Sama opozycja Pluton IC - Mars MC:
Jeśli brać pod uwagę co IC mówi o naszym dzieciństwie... Nie doświadczyłam przemocy, wychowywałam się w zwyczajnej, pełnej rodzinie, chociaż z konserwatywnym i religijnym ojcem (co ciekawe, on też ma tą opozycje w swoim horoskopie, ale niestety nie znam godziny urodzenia). To rzeczywiście było w jakimś stopniu opresyjne, ale bez przesady, można było się buntować, a jestem chodzącą odwrotnością takiego schematu. Odkąd zaczęlam samodzielne zycie i wyjechałam na studia, temat zupełnie się skończył.

Nie wiem na co jeszcze może wskazywac ten Pluton?

Jesli chodzi o Marsa na MC - czuję ambicję, ale jednocześnie mająć coś 'na talerzu' zastanawiam się czy to w ogole jest warte zachodu i naprawdę tak mnie kręci. Nie dostrzegam wybuchowych, przemocowych napięć... Chciaż generalnie, jesli taka samoobserwacja ma jakieś obiektywne walory poznawcze, "czuję w sobie moc" wink

Będę wdzięczna za wszelką wiedze którą chcecie się podzielić! smile
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka