Dodaj do ulubionych

Erotyka. Mars i Wenus.

20.06.03, 01:38
Hoho.cos sie ciszej zrobilo na forum.Czyzby dlugi weekend dawal sie weznaki?
Rzuce wiec temat rozgrzewajacy nieco.erotyka. czy to prawda,ze mars i wenus w
znakach powietrznych daja slaby temperament erotyczny? ogien daje smialosc i
bezposredniosc w seksie? ziemia daje zmyslowosc i duzy temperament? woda daje
intensywnosc? no jak to sie ma do waszych temperamentow,forumowicze?? wink
Obserwuj wątek
      • anahella Re: Erotyka. Mars i Wenus. 20.06.03, 14:35
        ashanti5 napisała:

> Wenus mam w Koziorożcu (ziemia), a Marsa w Lwie (ogień).
        > Wygląda na to, że jestem temperamentną dziewczyną. Niestety chyba ma się to
        > nijak do rzeczywitości.

Wyrywajac ten uklad z kontekstu mysle ze nie wskakujesz szybko do lozka
        (Koziorozec powstrzymuje Wenus). Ale jak juz ktos cie namowi na igraszki to
        raczej nie powinien narzekacsmile (Mars w Lwie lubi przyjemnosci i potrafi pokazac
        ze jest krolem).
    • anahella Re: Erotyka. Mars i Wenus. 20.06.03, 14:32
      Mysle ze najbardziej temperamentne sa kwadratury. No i zalezy to od znakow.
      Wlasciciel Wenus w Koziorozcu i Mars w Wadze bedzie chyba mniej temperamentny
      niz np. Mars w Baranie i Wenus w Wadze.

Wenus w erotyce wedlug mnie daje latwosc ulegania instynktom erotycznym a te
      ostatnie same w sobie wyraza Mars.

Jestem wlascicielka dwustopniowego sekstylu Wenus (Lew) i Marsa (Waga).
      Rekordow seksualnych nie bije, a o ocene mnie jako kochanki chyba jednak lepiej
      byloby sie spytac moich partnerowwink

No prosze: na niebie mamy koniunkcje Wenus i Merkurego i kazdy chce mowic o
      sprawach przyjemnychsmile Teraz sie sobie przygladamy i rozmawiamy - strach
      pomyslec co bedzie jak Mars z Uranem wejda w scisla koniunkcje za kilka dni. Oj
      bedzie sie dzialo... Jednoczensie bedzie opozycja Wenus i Merkurego do Plutona.
      Oba te uklady mam w najblizszym lunariuszu na osi: Mars/Uran na ascendencie
      lunarnym a opozycja Plutona z koniunkcja Wenus i Merkurego idzie przesz lunarna
      os MC-IC. Jak sadzicie, czy powinnam kupic sobie pas cnoty czy wprost
      przeciwnie? wink
                • xxero Re: EROTYZMMMMMMMMM 30.06.03, 19:09
                  co za tematsmile jesli juz mowa o tym to chyba od urodzenia nie schodzi mi z
                  glowy mniej czy bardziej. Non-stop. a jako przypal z kwadratura venus do
                  marsa, venus jest baran, mars rak w VIII domu i jeszcze troche innych
                  swirowatych patentow, naprawde mozna sie mnie bac. Czesto mam wrazenie ze
                  przepalam ludzi w bliskich kontaktach albo normalnie ich plosze jak zaczne
                  swoje spektrum wywlekac na wierzchsmile) Nie trafilem jeszcze na czlowieka ktory
                  by predzej czy pozniej nie zrobil OCZU gdy puszcze sie calkiem na zywca.
                  • ashanti5 Re: EROTYZMMMMMMMMM 01.07.03, 09:37
                    >plosze jak zaczne
                    > swoje spektrum wywlekac na wierzchsmile) Nie trafilem jeszcze na czlowieka ktory
                    > by predzej czy pozniej nie zrobil OCZU gdy puszcze sie calkiem na zywca.

cóż za dwuznaczność wypowiedzi smile A może tylko ja mam takie skojarzenia smile))
                      • wasza_bogini Re: EROTYZMMMMMMMMM 29.09.03, 21:17
                        xxero napisała:

> Wasza Bogini - nie, nie jestem Wodnik i nie jestem pop.... nie wiem skad taki
                        > wniosek??? smile

sorry, pomylilam Cie z jakims wodnikiem, ktory sie bardzo udziela na forum o
                        wrozbiarstwie i chyba na tym forum tez, ale to chyba xzielak, czy jakos tak. w
                        kazdym razie ja lubie blizniaki.
                        • edzioszka Re: EROTYZMMMMMMMMM 06.08.04, 11:07
                          tyż lubię Bliźniaki! ktoś mi może powiedzieć, co oznacza kwadratura Wenus z
                          Pannie z Neptunem i Asc. w Poszczelonym oraz pólsekstylu z Saurnem w Lewie i
                          Plutonem w Wadze.. hmmm, jeśli mam Wenus i Marsa w Panience - to gdzie ten
                          temperament? wink
    • neptus Re: Erotyka. Mars i Wenus. 21.06.04, 21:05
      > Rzuce wiec temat rozgrzewajacy nieco.erotyka. czy to prawda,ze mars i wenus w
      > znakach powietrznych daja slaby temperament erotyczny? ogien daje smialosc i
      > bezposredniosc w seksie? ziemia daje zmyslowosc i duzy temperament? woda daje
      > intensywnosc? no jak to sie ma do waszych temperamentow,forumowicze?? wink

U mnie ziemia i nie narzekam, ale mam do tego niezłe wspomaganie od Plutona i
      Jowisza. smile Na partnerów z zapowietrzonym Marsem czy Wenusem (u panów to chyba
      ten Wenus? wink ) nie trafiłam. Może miałam szczęście, a może ich odstraszam. wink
      • aarvedui Re: Erotyka. Mars i Wenus. 22.06.04, 00:41
        dzieki za wypowiedz w temacie.niektorzy mnie zjechali za watek krytyczny o
        watkach,ale to jest jeden z dowodow,ze cos jest na rzeczy.(wyszedl na swiatlo
        dzienne)
        na 21 wypowiedzi w tym watku 15 NIE DOTYCZY TEMATU.i niektorzy sie pytaja czego
        ja sie czepiam...
        wracajac.
        ziemia jest zmyslowa,ale trudna do zdobycia faktycznie,stad moze sprawiac
        wrazenie malo temperamentnej smile
        do pan ze zbyt wielka iloscia powietrza mam malo cierpliwosci,za duzo sie
        rzucaja,chociaz jest ciekawie,to w koncu sie mecze...ilez mozna gadac np. o
        nowych kosmetykach tongue_out
        • amayah Re: Erotyka. Mars i Wenus. 22.06.04, 10:55
          Rzeczywiście powietrznym niewiele do "szczęścia" potrzeba. Po prostu seks nie
          jest dla nich niezbędny do życia. Natomiast ogień to namiętność. I jak teraz
          pogodzić ognistą wenus i powietrznego marsa? Ja bym powiedziała, że nagle
          się "zachciewa" i równie nagle "odechciewa".... wink
        • from_emily Re: Erotyka. Mars i Wenus. 22.06.04, 17:09
          aarvendui, skomentowałeś post po roku,czyżby panniana przykładność?wink)

widać jak zwykle wątek na czasie .

a u mnie powietrze ,a te wenusowo marsowe w znakach ognistych,
          ale nie wypowiadam się.

strasznie mnie ciągnęło do marsa w rybach. nie wiem czemu.

pozdrawiam tych co lubią sobie czasem pomówićsmile)))
          wiadomo mówienie jest merkuralne ,szybkie jest ,nowink)
      • ggossia Re: Erotyka. Mars i Wenus. 22.06.04, 11:22
        gerg3 napisał:

> Wenus w Baranie a mars w raku w uczuciach stały ale fantazje bogate

no to ja znam nastepujacy przypadek mars w raku, wenus w bliznietach i do tego
        ksiezyc w byku.....
        zalety: stalosc w uczuciach(jak wyzej), namietniesc i roznorodnosc szeroko
        rozumiana
        wady: pewna nerwowosc w kontaktach i gadulstwo.....
        pozdrawiam wink
      • astrei Re: Erotyka. Mars i Wenus. 08.07.04, 07:16
        Osoba mi bliska też ma podobny uład:

słońce w BYKU, wenus w Baranie i Mars w Raku.
        Gdzie WENUS jest w kwadraturze do MARSA i do SATURNA i opozycji do URANA.
        I tu by się zgadzało z ta stałością uczuciową.
        Wyczytałam gdzieś że:
        "Mężczyźni z MARSEM położonym w znaku RAKA mają ogromnie rozwinięty instynkt
        ojcowski i tyle czułości w stosunku do dzieci , ile każda matka chaiałby mieć.
        Wrażliwość nie pozbawia ich męskości".
        A zauważyłam że bardzo liczy się dla niego rodzina i że do niej ciągnie.

• potrek Re: Erotyka. Mars i Wenus. 08.07.04, 09:02
          astrei napisała:

> Osoba mi bliska też ma podobny uład:
          >
          > słońce w BYKU, wenus w Baranie i Mars w Raku.
          > Gdzie WENUS jest w kwadraturze do MARSA i do SATURNA i opozycji do URANA.
          > I tu by się zgadzało z ta stałością uczuciową.
          > Wyczytałam gdzieś że:
          > "Mężczyźni z MARSEM położonym w znaku RAKA mają ogromnie rozwinięty instynkt
          > ojcowski i tyle czułości w stosunku do dzieci , ile każda matka chaiałby mieć.
          > Wrażliwość nie pozbawia ich męskości".
          > A zauważyłam że bardzo liczy się dla niego rodzina i że do niej ciągnie.
          >

Je bym tej stałosci w tym Półkrzyzu w znakach kardynalnych nie
          widział.Złaszcza że Uran jest w opozycji do Wenus a Mars w kwadracie i według
          mnie skoki w bok mogą się zdarzać a Saturn swymi pierścieniami je dobrze
          kamuflować.
          • astrei Re: Do Potreka 08.07.04, 13:02
            Ale mnie wystraszyłeś Potrek ale mam nadzieję że nie będzie tych "skoków w bok".
            Ale to Uran jest oznaką stałości w związkach.
            "Uran wyjaśnia najczęsciej dlaczego w ogóle jest możliwy związek partnerski
            dwojga zupełnie rózniących się od siebie osób.
            Uran w radixie wyznacza szczególny osobisty czar, fluid swego własciciela."
            • cassadaga5 Re: Do astrei 08.07.04, 14:19
              astrei, skąd masz takie wiadomości "Ale to Uran jest oznaką stałości w
              związkach" Przecież to on najczęściej rozrywa!Nie daj złego,żeby był np. w VII
              domu (chociaż zdarzają sie wyjątki)Czy mogłabym wiedzieć gdzie to wyczytałaś?
              • astrei Re: Do Cassadaga5 08.07.04, 16:11
                W książce "Zarys astrologii porównawczej" -Alexandra Von Pronay'a na stronie 197
                "OCENA URANA W HOROSKOPIE URODZENIOWYM".
                I dokładnie te słowa brzmią tak:
                "Dlatego pozycja Urana w horoksopie urodzeniowym, tak jak i w porównawczym jest
                oznaką stałości, a tym samym szansy na dotrzymanie wierności."
                Na początku jest w niej napisane że już na podstawie radixu urodzeniowego można
                sprawdzić czy partner sam z siebie skłania się do szybkiej zmiany przekonań.
                I trzeba tu zwrócić uwage na przykład na silne obsadzenie znaków:BLIŹNIĄT i
                STRZELCA.
                A niespodziewana zmianą mozna nazwac także, wybuchające gwałtownym płomieniem
                uczucie jak: miłośc od pierwszego wejrzenia ale także pojawiające się nagłe
                zobojętnienie.
                Planeta ta przynosi niezwykłe duchowe wibracje i jesli w porównawczym brakuje
                aspektów URANA, partnerzy w pewnien szczególny sposób nie mają ze soba kontaktu.
                I dalej pize że lepiej jest jesli zachodzaw porónawczym jakiekolwiek nawet
                negatywne aspekty zudziałem URANA.
                • potrek Re:astarei 08.07.04, 17:52
                  Uran w porównawczym jest ok bo daje nawet nieharmonijnie jak by to powiedziała
                  posłanka Beger z Samoobrony kurwiki w oczach. Ale w Natalnym horoskopie w 7d
                  skaleczony napewno nie da stałości . Chyba że z harmonijnymi aspektami Saturna -
                  można Urana egocentryka poskromic.
                  • astrei Re:Do POTREKA 08.07.04, 18:58
                    Ta osoba mi bliska ma w swoim radixie urodzeniowym aż 3 opozycje:
                    SŁOŃCA, WENUS i JOWISZA względem URANA.
                    Z kolei u mnie URAN w moim radixie urodzeniowym tworzy:
                    2 kwadratury do (MARSA i JOWiSZA)
                    2 sekstyle do (KSIĘŻYCA i SATURNA)
                    1 trygon do MERKUREGO.

I chcę się Ciebie Potreku zapytać co myślisz o tym gdy
                    w analizie porównawczej:
                    JEGO KSIĘŻYC jest w opozycji do URANA MOJEGO
                    JEGO MERKURY jest w opozycji do URANA MOJEGO
                    JEGO MARS w trygonie do URANA MOJEGO
                    JEGO SATURN jest w trygonie do URANA MOJEGO
                    JEGO ASCEDENT jest w sekstylu do URANA MOJEGO
                    Czy mozna na podstawie tych o to aspektów przypuszczać ze mimo iż posiada on w
                    natalnym az 3 opozycje to z drugiej strony taka ilość naszych wzajemnych
                    aspektów z uwzględniem URANA bedzie wpływać na to że jest szansa dotrzymania
                    wierności?
                    I że nie bedzie nudno?
                    • potrek Re:Do POTREKA 08.07.04, 20:44
                      astrei napisała:

> Ta osoba mi bliska ma w swoim radixie urodzeniowym aż 3 opozycje:
                      > SŁOŃCA, WENUS i JOWISZA względem URANA.
                      > Z kolei u mnie URAN w moim radixie urodzeniowym tworzy:
                      > 2 kwadratury do (MARSA i JOWiSZA)
                      > 2 sekstyle do (KSIĘŻYCA i SATURNA)
                      > 1 trygon do MERKUREGO.
                      >
                      > I chcę się Ciebie Potreku zapytać co myślisz o tym gdy
                      > w analizie porównawczej:
                      > JEGO KSIĘŻYC jest w opozycji do URANA MOJEGO
                      > JEGO MERKURY jest w opozycji do URANA MOJEGO
                      > JEGO MARS w trygonie do URANA MOJEGO
                      > JEGO SATURN jest w trygonie do URANA MOJEGO
                      > JEGO ASCEDENT jest w sekstylu do URANA MOJEGO
                      > Czy mozna na podstawie tych o to aspektów przypuszczać ze mimo iż posiada on
                      w
                      > natalnym az 3 opozycje to z drugiej strony taka ilość naszych wzajemnych
                      > aspektów z uwzględniem URANA bedzie wpływać na to że jest szansa dotrzymania
                      > wierności?
                      > I że nie bedzie nudno?
                      Z tych układów co podałaś wygląda ze jestescie do siebie podobni. Kazde z was
                      kocha wolność i niezależność. Ale ślub to pozbawienie się wolnosci na rzecz
                      drugiego człowieka. O mozliwości a nie zdradzie mówi horoskop urodzeniowy.
                      Polecam ksiązkę L.Zawadzkiego pt: Ariadna Wyrocznia. W rozdziale pt;Rodzina /
                      znajdziesz wszystkie odpowiedzi na dręczące cie pytania.
                      • astrei Re:Do POTREKA 08.07.04, 21:20
                        Postaram się kupić ta książke którą mi polecasz.
                        Parę dni temu zakupiłam "Astropsychologię" Ramaza R. Zachariana.
                        I to prawda że kocham wolność i niezależność.
                • cassadaga5 Re: Do astrei 08.07.04, 17:57
                  W porównawczym horoskopie rzeczywiście się zgadza,że uran stymuluje związek i
                  ludzie są dla siebie ciekawi, ale w radixie???? pierwszy raz słyszę...
                  Może ktoś z astrologów na forum coś powie na ten temat. (zresztą poczytaj o
                  uranie w radixie na forum)
                  Zresztą uran powoduje to że uczucie wybucha nagłym płomieniem, ale.... też może
                  szybko zgasnąć(jak tranzyt mija)Zresztą nie będę się upierac...
                  • anahella Re: Do astrei 08.07.04, 19:17
                    cassadaga5 napisa?a:

> W porównawczym horoskopie rzeczywis´cie sie˛ zgadza,z˙e uran stymuluje
                    zwia˛zek i
                    > ludzie sa˛ dla siebie ciekawi, ale w radixie???? pierwszy raz s?ysze˛...

Uran to Uran. W radixie czy w porowanwczym czy wektorze zawsze bedzie Uranem.
                    Uran stymuluje, ale na samym Uranie zwiazek daleko nie zajedzie.
          • cassadaga5 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 08.07.04, 11:05
            Coś mi się z komputerem stało...dlatego tamte posty są puste.
            Znajomy ma wenus i saturna w baranie w koniunkcji 5 stopnia.Wenus i saturn ma
            koniunkcje zerową do węzła "głowy smoka".I to wszystko rozgrywa się w VIII domu
            Wiem,że wenus w baranie powoduje że człowiek kieruje sie "głową", nie
            uczuciami. Saturn ją chyba usztywnia, czyli odbiera jej romantyzm.Ale co to są
            te węzły to nie wiem???????Ktoś coś powie na ten temat?
            • all2 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 09.07.04, 00:27
              cassadaga5 napisała:

> Wiem,że wenus w baranie powoduje że człowiek kieruje sie "głową", nie
              > uczuciami. Saturn ją chyba usztywnia, czyli odbiera jej romantyzm.Ale co to

> te węzły to nie wiem???????Ktoś coś powie na ten temat?

no nie wiem czy wenus w baranie to taka rozsadna, popedliwa raczej
              na przyklad Liz Taylor - wenus w baranie w 7 domu - juz nie pamietam, ile tych
              malzenstw bylo, swoja droga o ile pamietam tam jeszcze w uklad wmieszany jest
              uran, ale trudno powiedziec by ta wenus kierowala sie glowa

a co do glowy smoka, jest to pn wezel ksiezyca, o wezlach bylo tu kilka watkow,
              poszukaj sobie
    • xxero Re: Kolego/kolezanko Gerg3..... 27.06.04, 22:24
      Cos mnie tutaj kreci znajomo gdy patrze co piszesz o swoich planetach: Mars
      Rak, Wenus Baran (masz Square w miare dokladnego?), Jowisz w Rybach a Sloneczko
      26 st. Byka......... smiem przypuszczac ze mozemy byc rodzeni blisko siebie w
      czasie bo u mnie jest tak samo z tym ze Slonce na samiuskim poczatku Blizniat.
      (zreszta ktos mnie z Toba pomylil....U know who U are AARRRRTTTT...smile
      • angieblue26 Malo Wenus... 08.07.04, 10:23
        Wenus w opozycji do Jupitera, w Strzelcu... W zadnych innych aspektach nie
        wystepuje, nie ma jej tez w zadnym domu... Chlod emocjonalny ? Macie jakies
        inne pomysly?
            • astrei Re: Malo Wenus... 08.07.04, 13:11
              U mnie w moim radixie urodzeniowym WENUS tworzy tylko jeden aspekt i tym
              aspektem jest KWADRATURA z JOWISZEM w znaku Panny.
              I z tego co mam na temat negatywnych aspektów to jest opis pozornego szczęscia
              a nawet możliwy rozwód jeśli aspekty na to wskazują.
              I jak rozumieć tą WENUS?
              Może ktoś coś więcej potrafi powiedzieć na ten temat?
              • anahella Re: Malo Wenus... 08.07.04, 19:23
                astrei napisa?a:

> I z tego co mam na temat negatywnych aspektów to jest opis pozornego
                szcze˛scia

to jest tak: ty bierzesz wszystko albo nic. albo ci ciagle czegos za malo albo
                za duzo. Jowisz nie zawsze daje dobrze. on zawsze daje duzo. A czego ci bedzie
                dawal duzo; szczescia czy nieszczescia to juz Twoja zasluga.

> a nawet moz˙liwy rozwód jes´li aspekty na to wskazuja˛.

poparz jak w uklad wejdzie Uran/Neptun/Pluton. czy do tej kwadratury podlacza
                sie te planety? Uran jest w Rybach - moze zrobic polkrzyz i bedzie goraco. Przy
                ostrych aspektach Urana do Wenus zwiazki przechodza trudne chwile.
        • anahella Re: Malo Wenus... 08.07.04, 19:19
          angieblue26 napisa?a:

> Wenus w opozycji do Jupitera, w Strzelcu... [...] Chlod emocjonalny ?

czy moze byc chlod tam, gdzie jest wkrecony w uklad Jowisz i Strzelec? smiem
          watpic.
    • jz2004 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 06.08.04, 12:22
      Czy grupowicze maja doswiadczenia z koniunkcja Mars-Wenus w porownanwczym. Moja
      Babka i Dziadek mieli scisla. Nie pamietam innych konfiguracji planet (moge
      sprawdzic). Babcia dalej wspomina Dziadka po smierci. To byl taki ksiazkowy
      zwiazek smile

Pozdrawiam --jz.
      • astrofru Re: Erotyka. Mars i Wenus. 07.08.04, 11:12
        Tradycyjnie najbardziej elektryzująco jest, gdy Wenus mężczyzny wchodzi
        koniunkcją w Marsa kobiety. Znam to z autopsji - nie dało się koło siebie
        przejśc obojętnie - i znam to z kosmogramów znajomych. W moim przypadku jednak
        na moim Marsie, oprócz Wenus faceta siedział jeszcze jego Saturn - więc była to
        miłośc nagła, bardzo silna, obłąkańcza niemalże; następnie jemu przyniosła
        cholerne cierpienie, jakie często jest spotykane 'raz w życiu' u osób, które
        mają w radiksie koniunkcję Wenus-Saturn (trzeba było przerwać tą miłość ze
        względu na różne okoliczności). Ludzie z koniunkcją Wenus-Saturn po ciężkim
        przeżyciu uczuciowym często stają się jakby 'wychłodzeni', bardziej wyrachowani
        na przyszłość. I to też był fakt w wyżej opisywanej relacji - facet stał się
        względem mnie chłodny, by nie powiedzieć okrutny, chociaż przez kilka lat widać
        było u nas jeszcze przyciąganie i odpychanie )koninkcja Mars-Saturn, czyli
        jednoczesne wciskanie hamulca i gazu). Ostatecznie Saturn na koniunkcji Mars-
        Wenus tak nas wychłodził, że nie mamy ze sobą dzisiaj żadnego kontaktu i
        rozstaliśmy się w gniewie - mimo tego, że w tym kosmogramie porównawczym było
        mnóstwo innych, mocno związujących aspektów (np. dwa Słońca z jego Jowiszem na
        tym samym stopniu w opozycji do mojego Księżyca np ale też w kwadracie do jego
        Plutona). Tak więc, czasami przy bardzo dobrych połączeniach wystarczy Saturn i
        kwadrat Plutona i wszystko leci... Aha, nie było też w tym porównawczym żadnego
        sensownego układu do ascendentów.
        • jz2004 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 07.08.04, 16:02
          Chetnie bym kiedys spotkal kogos kto wjechalby swoim Marsem na moja Wenus smile
          Znalazlem cos ciekawego. Otoz do mojego radix osoba urodzona 26.01.84 i
          27.12.85 ma w.w. koniunkcje ale takze odwrotna (scisla) czyli jej Wenus do
          mojego Marsa! Juz mnie ciekawi jak statystycznie czesto sie to powtarza bo zeby
          w odstepie roku to niesamowite.

PS. Pozostale aspekty tez ok.
          • mmk7 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 07.08.04, 17:42
            Na podstawie własnych doświadczeń uważam aspekty Mars-Wenus za mocno
            przereklamowane. W moim przypadku - strasznie jednostronne. Choć to pewnie
            zależy, gdzie się tego Marsa ma i w jakich aspektach. Dom XII i Saturn na pewno
            nie ułatwiają.
              • jz2004 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 07.08.04, 18:54
                Nic nie szkodzi Magdo. Z tym Saturnem moze byc problem bo u mnie jest na 26
                stopniu Wagi w 7 domu a Wenus 12 stopni dalej w tymze samym domciu. Z kolei
                Mars jest w 28 minucie Koziorozca w (9/10 dom). Z dotychczasowego doswiadczenia
                musze powiedziec ze najwiecej sympatii i frajdy towarzyszylo mi gdy Ksiezyc Rk
                zblizal sie do mojego (9:41' Tau) lub po przeciwnej stronie.

Tymczasem,
      • dori7 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 06.07.05, 17:16
        Sam uklad Mars-Wenus na pewno nie wystarcza. Mam znajomego plci przeciwnej -
        moj Mars na jego Wenus plus moje Slonce na jego Marsie. No i *nic*. Lubimy sie,
        owszem, taka mila znajomosc bez zgrzytow, ale tez i bez zadnych wiekszych
        emocji, juz zwlaszcza na tle erotycznym. Brakuje powiazan swiatel i jakichs
        bardziej blsikosciogennych ukaldow.
      • anahella Re: Erotyka. Mars i Wenus. 11.08.04, 22:06
        virridi napisała:

> A jaki jest facet Waga z Księżycem i Wenus w Skorpionie?

Myśle ze nie "jaki jest" tylko jakich kobiet pożąda. On potrzebuje kobiet
        namiętnych, takich na śmierć i życiesmile
              • mrgodot Re: Erotyka. Mars i Wenus. 13.08.04, 23:00
                Na szczęście nie ja go muszę prowadzić, a już na pewno nie do mojej sypialni.
                Dzięki za odpowiedź. Aż tak jest "źle"? Bo z drugiej strony wydawało mi się, że
                Pluton trochę tą Wenus kaleczy - np. jakieś problemy mógłby mieć? Albo przerost
                formy nad treścią? I żadna kobieta nie będzie dla niego wystarczająco dobra?
                Pozdrawiam serdecznie.
                • aarvedui Re: Erotyka. Mars i Wenus. 15.08.04, 14:01
                  pluton to niesłychane siły wewnętrzne,które czasem się manifestują na zewnątrz
                  jak gorąca lawa,która uchodzi wybuchem wulkanu,razem z całym inwentarzem - tak
                  można porównać dynamiczne aspekty plutona.

jeśli człowiek ten nie zasymiluje w sobie cech takiej wenus,to będzie ich
                  szukał w zewnętrznym symbolu wenus - kochanki,bądź też jakichś niematerialnych
                  symboli wenus.
                  albo zajmie się jakąś mroczną sztuką(np do głowy przychodzą mi beksiński lub
                  geiger - twórca obcego znanego z filmów)
                  albo będzie szukał femme fatale - namiętnych,często o bardzo silnych
                  charakterach kobiet,szukał bardzo intensywnych doznań
                  zmysłowych,przekraczających czasem tabu.
                  można pomysleć nad jeszcze wieloma możliwościami.
                  rozmaicie można podchodzić do aspektu - ponieważ jest on częścią całości.
                  • mrgodot Re: Erotyka. Mars i Wenus. 15.08.04, 17:36
                    Tak, Aarvedui, to by się mniej więcej zgadzało. W jego przypadku to
                    rzeczywiście poszukiwanie ogromnych emocji i jakiś taki niezrozumiały pociąg do
                    kobiet, któych - na dłuższą metę - nie może mieć. O temperamencie seksulanym
                    nic nie mogę (na szczęście) powiedzieć.
                    • xxero Re: Erotyka. Mars i Wenus. 15.08.04, 20:23
                      Mam przyjaciela ktory ma cholernie duzo planet w rybach, bodaj slonce, ksiezyc,
                      wenus i cos tam jeszcze. Bardzo go lubie ale gdy tak spojrze trzezwo to wlasnie
                      brak mu szlifu w wielu sprawach i damsko-meskich chyba tez. a lubie go za to ze
                      mysli, jest inteligentny i lubi bardzo s-f. Wenus w Rybach czyli tak typowo dla
                      ryb nie wie kogo szuka a temat kobiet jest owiany mgla?
    • mucha102 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 23.08.04, 20:51
      Ok, niech będzie wink
      Wenus Byk, Mars Strzelec - niezgodność żywiołów, Mars by sobie poszalał, ale
      Wenus ziemią przysypuje , dopóki nie uzyska pewnosci - a o pewność Byczą nie
      jest łatwo... Generalnie nienajgorzej, jak jest parner stały i zaufany -
      inaczej koszmar tongue_out
      Pzd
    • edytak3000 Re: Erotyka. Mars i Wenus. 31.03.06, 02:06
      Ja nie narzekam na swoj ukladwink
      Koniunkcja wszystkich 4 planet Marsa, Wenus (1 dom), Urana i Merkurego (12
      dom) - wszystkie na Ascendencie
      Ascendent w Skorpionie
      Ksiezyc- 8 dom (Bliznieta)
      Slonce+Pluton - Waga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka