Dodaj do ulubionych

Woda z ziemią w synastrii

23.07.07, 14:01
to błoto a nawet abgno )) czy raczej nawilżanie i płodność lub budowanie
ziemnych ograniczeń dla wody? Takie pytania mi się nasuwają przy powstającym
nowym związku -ona stellium w Pannie Sl .KS.Mer.Wen. a on wprawdzie ma
trygon do jej Sl bo Koziorożec lecz w horoskopie dużo wody, praktycznie to
prawie Skorpion-Sl.Mars.Ks. Będzie coś z tego , tak żywiolowo ))) patrząc?
Obserwuj wątek
    • romy_sznajder Re: Woda z ziemią w synastrii 23.07.07, 14:17
      bedzie. znam bardzo wiele udanych zwiazkow na linii woda - ziemia. zwlaszcza
      panow z silna obsada Ryb ciagnie do pan z czyms waznym w Pannie. ale to jednak
      nie wszystko, co z osiami? jakie jest najsilniejsze polaczenie? jak scisle
      aspekty? ale to pewnie wieszwink
      zywiolowo jest ok. ziemia dobrze pochlania wodne emocje bez uszczerbku dla
      swojej stabilnosci. a i skorpion jest malo rozmemlany, z wodnych znakow najmniej.
    • neptus Re: Woda z ziemią w synastrii 23.07.07, 14:33
      Skoro to słoneczny Koziorożec, to jednak ziemię ma. Skorpion też jest mocno
      konkretny. Nie przesadzałabym z kwestią samych żywiołow. Ludzie zwykle szukają
      tego żywiołu, którego im brakuje. Jedni na tym wychodzą marnie, inni świetnie.
      To tylko jeden element w całości powiązań.
        • neptus Re: Woda z ziemią w synastrii 24.07.07, 02:17
          Mam zero wody w horoskopie. Przyciągam do siebie tą wodę w strasznie zachłanny
          sposob. Miałam dwóch mężów - Ryboskorpion i Rak. Wymyśliłam sobie faceta bardzo
          konkretnego, takiego ziemia-powietrze. Spotkałam, a jakże. Tylko że z Księzycem
          w Rybach i silnym Neptunem. wink Jeśli czegoś brak, wytwarza się podciśnienie i
          zasysa. Nie ma na to rady. Dziewczyna może i nie ma wody w horoskopie ale ma
          domy wodne i władców znaków wodnych. Przyciąga wodę, aby nauczyć się używać
          swojej wody, którą ma ukrytą, otoczoną ziemnym wałem, wysuszaną powietrzem i
          ogniem. Dopiero wtedy będzie kompletna. Pasuje - nie pasuje to nie jest jedyne
          kryterium. Właściwe kryterium brzmi "czy rozwija?", bo ta wode i tak
          przyciągnie, a celibatu raczej nie polecałabym nikomu. kto nie jest nosicielem
          HIV. smile To, czy związek się uda, bedzie świadczyło o tym, na jakim poziomie
          rozwoju są oboje. I jakkolwiek się sprawy zakończą, lekcja pozostanie. W
          układach natalnych, w horoskopie wektora i w skojarzeniach tych wszystkich
          horoskopów trzeba czytać, jakim kosztem.
    • all2 Offtopiczny komentarz do wątku :) 26.07.07, 11:37
      Pod nagłówkiem forum są reklamy, dobierane chyba treścią wg pojawiających się na
      stronie słów.
      I o ile na głównej stronie forum są jakieś wróżki Universum, to na tym wątku
      pokazuje się:
      Urządzenia dla energetyki
      zawodowej, ciepłownictwa, hutnictwa petrochemii, przemysłu ciężkiego

1/2 kosztów ogrzewania
      O połowę tańsze koszty ogrzewania z pompą ciepła firmy OCHSNER!

Cięcie laserem i wodą
      Waterjet, laser, gięcie. Ścierniwa, garnet

smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka