Dodaj do ulubionych

AKAZOO płatne usługi sms

IP: *.tktelekom.pl 25.11.12, 11:41
Kilka lat temu szukałam dzwonków i darmowych smsów zagranice ( nie pamietam czego) trafiłam na serwis AKAZOO.
Zaczeły do mnie przychodzic smsy za kazdego płaciłam prawie 5 zł.
Znalazłam w interecie informacje, ze musze dezaktywowac usługe specjalnym smsem.
Tak zrobiłam. Wazne aby sms zwrotny byl z numeru z jakiego otzrymujemy te smsy , gdyz w przeciwnym razie otrzymamy informacje : nie mozna zablokowac gdyz nie masz takiej usługi.
Wtesy zablokwalam skutecznie te aktywne platne smsy, niedawno po 3 latach chyba znowu zaczeły do mnie przychodzic - byl to czas gdy intensywnie dzwonilam z powodu przeprowadzki zagranice (bedc jeszcze W PL) . Zdziwiam sie bardzo,faktycznie nie zauwazyłam jak w ciagu kilku dni "zjadło mi " 35zł. Otrzymałam z serwisu ORANGE smsa ze w tym miesiacu wydałam juz 35 zł na serwisy płatne premium i zaczełam sie zastanawiac. Nie zauwazyłam gdyz serwis AKAZOO pobiera co kilka dni 4, 95 z (chyba) a ja dzwoniłam do Portugalii i majac tel na karte po prostu zaliczyłam to na poczet drogich zagranicznych rozmów. Sms z ORANGE mnie zdziwił i postanowiłam to sprawdzic. Serwis AKAZOO ma kilka numerów z których wysyła swoje smsy a w informacji smsa nie ma numeru zwrotnego a samo AKAZOO wiec trudno ustalic z jakiego.
Probowalm zezaktywowac na rozne numery AKAZOO usługe ale dostałam zwrot , ze nie ma zadnej takiej uslugi ( na tamtych numerach) ale nie wspomnaino ze jest aktywna na innym numerze specjalnym.
Poszperałam w necie i wysłałam sms na numer 6000 o tresci : LISTA
otrzymałam informacje, ze mam aktywna usługe music&fun
wysłałam na umer 60433 smsa o tresci : STOP OK
ale uwazajcie bo sa inne numery oprocz 60433 i inna tresc w smsie blokujacym usługe nalezy wpisac :
- 60212
- 60433
a ponoc tez 6433 i 6444 i inne (wyczytane w sieci)
jednak czytam , ze najlepiej nalezy zablokowac u operatowra wszelkie takie serwisy gdyz po jakims czasie znowu przychodza i zaczynamy płacic za kazdy prawie 5 zł.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka