Dodaj do ulubionych

bylam au pair w Szkocji

11.07.04, 23:45
jesli ktos ma jakies pytania to piszcie
Obserwuj wątek
      • agusja Re: bylam au pair w Szkocji 12.07.04, 14:09
        Jestem z Gdanska a w Szkocji bylo super.Tutaj juz wyrobic nie moge wszystko
        mnie drazni;)Na stale pewnie bym chciala zostac tam ale nie za bardzo wiem jak
        sie do tego zabrac;)Do szkoly isc -dobre rozwiazanie tylko raczej nie znam az
        tak super jezyka zeby studiowac to co bym chciala...buu;)
    • dragonka Re: bylam au pair w Szkocji 12.07.04, 10:08
      hej! powie ze z nieba mi spadlas jak mi napiszesz ze jestes w okolicach
      inverness :))). ja od miesiaca szukam kogos w szkocji. odezwij sie, moze bys mi
      cos opowiedziala. ja wyjezdzam w srode rano z polski. narazie to mnie tylko
      wystraszyli ze szkoci to tacy nasi slazacy :))). i boje sie jak sobie poradze:).
        • agusja Re: bylam au pair w Szkocji 12.07.04, 14:17
          dragonka napisała:

> ps. a jak tam dojezdzasz?? samolotem?

No wiec za pierwszym razem lecialam Airpolonia a potem z Londynu tania linia
          lotnicza.Wyszlo jakies 100 funtow i to ta rodzina mi placila(zaplaca mi tez jak
          bede wracala na stale do polski).Teraz jestem w polsce na miesiac i sama
          placilam i lecialam tak samo.Jako ze musze byc w polsce jeszcze jesienia i
          musze sama kupic bilety to wybralam przejazd autokarem i w 2 strony wynosi to
          jakies 85 funtow.Autokar Atas i Nationalexpress.com
          Jest nowa linia lotnicza tania z Polski wizzair.com
      • agusja Re: bylam au pair w Szkocji 12.07.04, 14:13
        jaaaaaaaaaak mi sie okolice Inverness podobaja to glowa mala;)Ja mieszkam w
        Fort William czyli wzasadzie rzut kamieniem od Inverness:]Jak tam wroce to sie
        spotkamy(mam nadzieje):]

Szkoci sa na prawde bardzo mili i nie masz czego sie bac.Chcialabys cos
        konkretnego uslyszec ode mnie?

• dragonka Re: bylam au pair w Szkocji 12.07.04, 14:39
          boze nawet nie wiesz jak sie ciesze ze ktos tam z polski bedzie. super juz cie
          uwielbiam;). jasne ze sie spotkamy:). no mam mase pytan. jak jest z imprezkami
          tam??? ile kosztuje solarium:)?? i takie inne.
          boze nawet nbie wiesz jak sie ciesze ze ktos tam jest. a spotkalas kogos z
          polski tam???
          ja bede dokladnie w marybank ale tylko do konca miesiaca bo moi hosci sie
          przeproiwAdzaja. takze bedziemy w kontakcie na foru. bede miala polska kom jaka
          karte najlepiej ich kupic i ile kosztuje???
          zabilam cie napewno tymi pytaniami ale ...:)))).
          • agusja Re: bylam au pair w Szkocji 12.07.04, 15:50
            dragonka napisała:
            hehehe

jak jest z imprezkami
            > tam???

normalnie .Ja nie mieszkam w miescie gdzie s aimprezownie tylko puby ale w
            inverness napewno sa jakies kluby.Co do solarium to jeden seans kosztuje zdaje
            sie jakies 5 funtow albo i wiecej.

Widzialam pare osob z Polski tam gdzie mieszkalam ale sie z nimi nie
            zaznajomilam:]

Nie mam telefonu szkockiego mam caly czas poslki bo nie potrzebuje a karty
            (zdejmij simlocka wczesniej)sa po jakies 15 funtow.

to moj mejl agusja@gazeta.pl
            • dragonka Re: bylam au pair w Szkocji 12.07.04, 16:49
              a masz moze gg???
              jakby cos bede pisac na maila. w szkocji tez pewnie bedziesz miala dostep do
              neta.
              a ile jeszcze ci zostalo do konca??
              jak mozesz ot napisz mi jak jest tam z cenami np. dzinsow, koszulek, albo
              kosmetyki. tak ,,mniejwiecej".
              ps. mam nadzieje ze cie nie zameczylam tymi pytaniami:))
              • agusja Re: bylam au pair w Szkocji 12.07.04, 17:06
                a co ty tak sie martwisz tymi cenami na zapas?;)
                Ceny ciuchow sa okey tzn jest duzo przecen.Ceny ogolnie takie jak w polsce albo
                i tansze czesto jak sa przeceny no i jest duzo fajnych ciuchow(w Inverness
                naprzyklad:))wiekszy wybor nie to co w Polsce:)
                Kosmetyki spotykalam tylko te "lepsze" no wiec ceny nie zbyt niskie widzialam
                jedna firme kosmetykow ktore byly za funta.Ogolnie bylam tam od lutego(zostaje
                do swiat BN)

podam ci moje gg na mejla
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka