Dodaj do ulubionych

Znacie się na elektryce???

03.12.04, 18:09
Kto z Was się orientuje, chodzi o gniazdka sieciowe W Anglii. Można tam
podłączyć naszą ładowarke czy suszarkę? Coś słyszałam, że mają tam inne
wejścia do gniazda i napięcie.
Obserwuj wątek
      • ed.kow elektryk;) 03.12.04, 20:04
        Uprzejmie informuje ze wejscia do gniazdek w Anglii sa inksze na ze tak sie
        wyraze 3 bolce.Ale to nie problem!Ja korzystam tu ze swojego telefonu,
        depilatora itp.Po prostu po przyjezdzie musisz sie zaopatrzyc w taka specjalna
        wtyczke,ze jeden jej koniec bedzie na 3bolce a drugi na dwa wejscia:).Sorki ale
        nie pamietam jak sie nazywa:(.Kupisz ja np. w Tesco,ktorego jest pelno w Anglii-
        zaplacisz niecalego funciorka.Albo w sklepach.Moja kumpela to w drogerii
        kupila, inna na markecie,inna w sklepie ze wszystkim:).Ponoc mozna je kupic tez
        w Polsce,ale nie wiem gdzie.Ja probowalam ale mi sie nie udalo.
        Co do napiecia to nie wiem, ale jeszcze zyje, a z tego co napisalam wyzej
        korzystam stosunkowo czesto;)
        • taksoofka Re: elektryk;) 03.12.04, 20:45
          takie cos z 3 bolcami mozesz nawet kupic na lotnisku ale tam jest drogo, ok. 3
          funty a gdzie indziej zaplacisz 1 funt, ja wtyczke pozyczylam od host mamy ale
          mimo to ani suszarka ani ladowarka nie zadzialaly :( na szczescie dzieciaki
          maja nokie jak ja i do tego angielska ladowarke, tylko tak moge ladowac komorke.

T.
          • slotna Re: elektryk;) 03.12.04, 22:59
            To pewnie zepsute masz. Ja tez pozyczylam od hostow, w ogole wszyscy przewaznie
            maja, bo w koncu jezdza 'do Europy' na wakacje. Bierzecie swoje suszarki do
            wlosow? Nie dziwie sie, ze ciezko wam sie spakowac;))
                • malgosia.gr Re: ja jako... 04.12.04, 00:19
                  Dzięki za info.
                  Suszarki to chyba niewezmę, ale zainteresowałam się tą sprawą, ponieważ planuje
                  zakupić w prezencie dla hostów małą lampkę ze soli. Otórz mieszkam blisko
                  kopalni a to byłby taki regionalny prezent z moich stron.
                  Jeszcze się nad tym zastanawiam, bo choć lampki są ładne i przytulnie się robi
                  gdy świecą, to nie wiem do końca czy taki prezent im się spodoba.
                  Pomyśle jeszcze(???)
                  Pozdrawiam :) Pa
                    • malgosia.gr Re: ja jako... 04.12.04, 15:12
                      Nie jestem z południa a z centralnej Polski. Około 20 km odemnie jest kopalnia
                      soli Kłodawa. Musiałaś o niej słyszeć, bo znana jest w całej Polsce. Wydobytą
                      sól używa się w celach leczniczych, konsumpcyjnych itd. Z brył solnych wykonują
                      także lampki, które mają właściwości jonizacyjne.
                      W Wieliczce również sprzedają takie lampki, choć wcale nie są z tąd, Wręcz
                      przeciwnie są z Kłodawy.
                      Pozdrawiam Pa :)
                      • dragonka Re: ja jako... 05.12.04, 10:58
                        no wiec . te adaptory to takze travel plagi :)). mozesz je rzeczywisci kupic
                        wszedzie i zapewniam ze bedzie dzialac. ja przywiozlam troszke z tamtad
                        elektroniki i tez dzialaja u nas ich plagi. A z ta lampka to mysle ze to dobry
                        pomysl bo oni lubia wieczorem ogladac TV w living room przy zaplanej lamce :)).
                        oczywiscie to jeszce zalezy od regionu no i wystroju wnetrza, ale mysle ze to
                        fajny pomysl.
                        ps. Pozatym witam kolezanke sasiadke :)). Skad dokladnie jestes? Ja mieszkam w
                        Kole.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka