Dodaj do ulubionych

kto doświadczony:)

16.05.06, 15:31
Wie ktoś jak można się skontaktować z rodzinami jak przyjdzie wiadomość na
maila o nich od A1KidsCare UK- Admin?
Obserwuj wątek
    • iga911 Re: kto doświadczony:) 17.05.06, 22:11
      A1 Kids Care najgorsza Au pair agencja jaka tylko moze byc.Po pierwsze
      wiekszosc rodzin z ich strony to oferty nieaktualne od kilku miesiecy po drugie
      jak juz od nich pojedziesz to nie licz na jakakolwiek pomoc w razie zmiany
      rodziny. Jestem au pair ponad rok. Pierwszy raz pojechalam z A1 i po 2
      miesiacach wrocilam do Pl bo agencja nieznalazla mi zadnej rodziny mimo iz
      szukali przez 2 tyg i otrzymalam ok 20 ofert (zaznaczam ze niebylam wybredna i
      na serio mi na tym zalezalo).
      • iga911 Re: kto doświadczony:) 17.05.06, 22:17
        U mnie wygladalo to tak ze jak zaakceptowalam jakas rodzine to musialam czekac
        na maila z agencji ktory potwierdzal ze rodzina jest byla zainteresowana.
        Jesli przez dluzszy czas nic niedostaniesz oznacza to ze nie sa toba
        zainteresowani i za kilka dni agencja przysle ci kolejna oferte rodziny i tak w
        kolko.

Zycze powodzenia
          • iga911 Re: kto doświadczony:) 18.05.06, 22:26
            Osobiscie bym polecala agencje Great Northern to adres ich strony
            www.greatnorthernaupairs.co.uk/ znalazla mi ona 2 rodziny u pierwszej
            bylam rok u kolejnej jestem 3 miesiace i zamierzam zostac dlugo dluzej. Co
            wazniejsze agencja ta ma tylko typowe angielskie rodziny (mam na mysli biale i
            Brytyjskie - nie jestem rasistka ale mam bardzo zle doswiadczenia z rodzinami
            czarnymi i agencja A1 Kids Care).
              • iga911 Re: kto doświadczony:) 19.05.06, 22:51
                Z tego co mi wiadomo to zadna angielska agencja nie pobiera oplat od przyszlych
                au pair. A jesli chcesz sie skontaktowac z rodzina musisz najpierw sie odezwac
                do agencji i napisac im ze chcialabys zostac au pair i ze jestes zaintresowana
                jedna z konkretnych rodzin. Zycze powodzenia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka