Dodaj do ulubionych

Operki przyznajcie sie ile wam płaca?

07.05.07, 17:11
Obserwuj wątek
    • toja95 Re: Operki przyznajcie sie ile wam płaca? 08.05.07, 09:27
      Witaj, za "operuje" w NL i przyzam, ze zadalas "trudne&latwe" pytanie zarazem,
      wg mnie srednio jest EUR 320 // 350 jako baza. Duzo zalezy od miejsca, rodzinki
      i od zakresu obowiazakow no i od Ciebie ? A czy wakacyjne kieszonkowe jest inne
      od rocznego nie wiem. Pa,pa
    • mloda.jg Re: Operki przyznajcie sie ile wam płaca? 08.05.07, 16:27
      ja slyszalam ze minimum to 55£ za 25 godzin tygodniowo. Ja tyle mniej wiecej
      mam ze sprzataniem i prasowaniem i dziecmi :) do tego rodzina pomogla mi
      znalezc dwie dodatkowe prace.
      Jedno to prasowanie dla trzech innych kobiet i moja hostka od nich przywozi i
      zawozi to prasowanie (oczywisce tez za to bierze pieniadze) a prasowania tego
      mam czasem i 9 godzin tygodniowo. Do tego pomogli mi napisac CV i poradzili
      gdzie je rozniesc, wiec teraz dorabiam sobie jeszcze pracujac w pubie w porach
      lunchu i czasem w weekendy :)

Nie bierz mnie niz 55 za 25 godzin i stosunkowo wiecej za wiecej godzin.
          • mujer1323 Re: Operki przyznajcie sie ile wam płaca? 09.05.07, 13:47
            1 rodzinka hiszpania 65euro tyg. godz nieokreslone+sprzatanie
            2 rodzinka hiszpania 70euro tyg. ok 45godz bez sprzatania ok 3 babysittingi/tyg
            3 rodzinka francja 100euro tyg 30godz bez sprzatania
            4 rodzinka hiszpania 70euro 25h tyg (tyle ze z tego 10godz siedzenia z dziecmi
            reszta przed tv bo dzieci byly za duze do zabawy)bez sprzatania
            5 rodzinka belgia(anglicy) 120euro tyg+bilet miesieczny+15euro na tel.
            mies+kurs francuskiego ok.150euro/mies -20godz tyg bez sprzatania 1 babysitting
            na mies-(nie koloryzuje)
            6 rodzinka belgia (ameryk-norw) 120euro/tyg+bilet mies 15-30godz tyg(zalezy od
            tyg)bez sprzatania,tylko light housework(kuchnia)

wrocilabym chyba tylko 3,4 i 5tej
    • olivia_1 Re: Operki przyznajcie sie ile wam płaca? 11.05.07, 16:28
      dzięki że odpisałyscie .Zapisałam sie do baby care jak na razie nic mi nie
      znależli. Tak sobie mysle ,żepoczekam do końca maja i jak nic nie ruszy to sama
      sobie szukam prez neta . Jest ryzyko ale cóż. Powiedzcie czy znalazłyscie
      rodzinke przez neta????czy raczej przez biuro pośrednictwa?
      • niszencja1 Re: Operki przyznajcie sie ile wam płaca? 13.05.07, 14:27
        Ja znalazłam przez neta. Zrobilam profil na Aupair World i napisala do mnie
        rodzina z Sainte Maxime na Lazurowym Wybrzeżu, 300 eur miesięcznie za opieke
        nad dziećmi, bez sprzątania, dostęp do internetu. Fakt szukanie przez net jest
        troche ryzykowne ale na pewno bardziej opłacalne niz przez agencje któr
        zdzierają za pośrednictwo.
      • madziula201 Re: Operki przyznajcie sie ile wam płaca? 17.06.07, 14:12
        Szukam zawsze przez neta.Biore ogloszenia z www.gumtree.com
        .1rodzinka arabska 8 godzin dziennie dziecko 4
        miesieczne-1000e/mies {malo pracy}Niestety rodzinka musiala jechac spowrotem do
        Dubaju .2rodznka afrykanska czas pracy nieokreslony,
        czasem w nocy trzeba bylo do dzieci wstac.Dopoludna wolne do 14, bo dziecko 1 w
        przedszkolu i 1 szkole .-800e/mies plus okolo 50 e miesiecznie na bilety tel i
        takie tam bzdety. ,Obecnie nigdy wiecej
        dzieci!!!!{to trauma po tych afrykanskich}Obecnie pracuje w zamku hotelu i
        oddycham pelna piersia a i zarobki o wiele lepsze.Pozdrawiam
    • cool-nika Re: Operki przyznajcie sie ile wam płaca? 13.05.07, 17:30
      Francja : 380€ miesiecznie (tylko sprzatanie,pranie,prasowanie kiedy chce :),
      zero opieki nad dziecmi), +760€ za roczny kurs jezykowy +70€ miesiecznie placa
      abonamentu za komorke + moge dzwonic z domowego do Polski :), raj na ziemi :)
      tylko to sprzatanie raz na tydzien meczace bo dom duzy...
      Holandia (za tydzien) : 350€/mies., 25h/tydzien, reszty szczegolow nie znam...
      (wyjazd tylko 2-miesieczny)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka