Dodaj do ulubionych

PARA (AU PAIR) POSZUKUJE ANGIELSKIEJ RODZINY

25.05.07, 21:38
Witam serdecznie!!!
Wraz z narzeczonym chcemy wyjechac do Anglii jako AU PAIR.
Szukamy rodziny.
Jeśli ktos moze nam pomóc bardzo prosimy o kontakt : Emiliaw21@o2.pl
Jesli jestes rodziną ktora szuka pomocy domowej, opiekunki oraz ogrodnika lub
kogos do zwierzat bardzo prosze o kontakt na ten sam adres.
Interesuje nas wyjazd na rok lub dłuzej.
Pozdrawiam!!!
Obserwuj wątek
          • emiliaw21 Re: PARA (AU PAIR) POSZUKUJE ANGIELSKIEJ RODZINY 10.06.07, 15:03
            bardzo dziekuje!!!
            Może ktoś jeszcze zna jakis sposób?? zarejestrowałam sie na kilku angielskich
            stronach i nawet kilka rodzin sie na to zgodziło jednak kazali mi sie
            skontaktowac z ich agencja ktora pomoze mi w wyjeździe.
            Ta agencja zazyczyła sobie 800 funtów!!!
            Chciała bym taka rodzine z którą mogła bym sie umówic bez zadnej agencji... czy
            to mozliwe??
            • gabrysiax Re: PARA (AU PAIR) POSZUKUJE ANGIELSKIEJ RODZINY 10.06.07, 15:37
              uawazaj na te rodzinki które maja swoich agentó i chca pieniadze od ciebie !!!!
              przeczytaj watek "dziwne propozycje dla au pair w mailach"....oferty pisze ta
              sama osoba, a adresy poczty sa z yahoo.....
              badz ostrozna, to rodzina ma oplacic wszystkie formalnosci, moze nawet kupic ci
              bilet, a jesli juz chca pieniadze za zalatwianie papierków to napewno nie 800£
              przynajmniej ja posiadam take informacje
              Wiem, ze polskie agencje jak np. au pair koncepcja zalatwiaja prace dla par -
              dziewczyna jako au pair a chlopak jako ogrodnik itp, moze spróbuj tam
              www.aupair.info.pl/kontakt.htm niestety tez bedziesz musiala zaplacic
              ok. 800zl, ale napewno nie 800£, nawet teraz jest tam fajna oferta dla pary....
              Pozdrawiam i zycze powodzenia
      • gabrysiax Re: PARA (AU PAIR) POSZUKUJE ANGIELSKIEJ RODZINY 11.06.07, 15:09
        moze poprostu zalóz swoj profil (jesli jeszcze nie masz) na stronach
        internetowych dla au pair i napisz wielkimi literami :)- para poszukuje pracy,
        meilowalam nawet z pewna rodzinka, która miala farme i pracowal na niej polski
        chlopak, wiec moze ci sie uda tylko moze to troche potrwac, osobiscie nie
        chcialam tam jechac no bo oczywiscie mieszkali na wsi, a mi zalezy na nauce
        angielskiego, wiec wole rodzinke z miasta....

Sprobuj w ten sposób, powodzenia....
    • gabrysiax mam cos dla ciebie.... 14.06.07, 14:25
      Hello emiliaw21

pewna angielska agencja przyslala mi informacje o rodzince, ktora poszukuje
      pary, ja bardzo lubie wies, konie itp, ale nie jestem zainteresowana, wiec moze
      ty skorzystasz :

FAMILY WATTS – May consider a couple
      Driver
      Age 20+
      Average English OK
      Near seaside town
      Babies
      2-parent family with one child of 1 yr and a new baby due in July. They live
      near the popular seaside town of Bridlington which is in the north of England.
      We have placed au pairs with their relations and neighbours, and with some
      friends, who have all been very happy. This family owns a horse but also have
      5 of their own horses, so an au pair with an interest, or who can/would like to
      ride, would be an advantage. Hours and pay to be confirmed. To start ASAP.

a to jest adres do tej agencji:
      Avon Au Pair Agency
      0044 (0)7800 552181
      www.avonaupairs.co.uk
      www.avonaupairs.com
      contact@avonaupairs.co.uk

i jeszcze informacje od nich:
      I was sent your details by Au-Pair Options.com as we are one of their partner
      au pair agents in the UK who help find good and safe families here for au
      pairs.
      We charge NO FEE to an au pair for finding a family, but we do ask you to send
      us some documents (list attached), as the best families will always want to see
      as much information as possible. We are professional and friendly and would
      love to hear from you.

It is a completely FREE service which we offer, and we have had many successful
      matches. By using us, we can tell you about the area and the family and help
      to make a happy match. It is much safer for you to do this rather than
      approach families direct.

If you have already found a family or are not interested and would not like us
      to email you again, do also tell us!
      Avon Au Pair Agency
      72 Shipston Road
      Stratford-upon-Avon
      Warwickshire
      CV37 7LR
      UK

Tel-Fax: 00 44 (0) 1789 551587
      Mob: 07913 297 923
      avonaupairs@ntlworld.com
      www.avonaupairs.co.uk

Avon Au Pair Agency is an ethical and professional au pair agency who place au
      pairs throughout the United Kingdom. Please take the time to look at our
      website: www.avonaupairs.co.uk to find out more about us, how we work and the
      information we provide for au pairs as well as families.
      We pride ourselves in looking after the au pair as well as the family once the
      au pair is in the UK; we make sure they are being looked after and where
      possible, we put them in contact with other au pairs in the area as soon as
      they get here.

mozesz napisac, moze sie uda :)
      powodzenia...

• gabrysiax i jeszcze cos... 14.06.07, 14:42
      jesli jestes zainteresowana to podam ci nastepna rodzinke z tej samej agencji:

FAMILY HUTCHINSON
      Village location close to BATH
      Driver
      Non-smoker
      Age 20+
      Fair-good English
      4 children (11, 9, 6, 3)
      1 dogs, cat, 4 rabbits
      30 hours / £75-£100
      This 2-parent family live near the fabulous city of Bath – absolutely lovely
      location!! Near the sea and also only 90 minutes from London. It has the famous
      Roman Spa baths there, and great café culture and shops. The family has 4
      children – all girls aged 11, 9, 6 and 3 – so an au pair who likes a fun family
      life is important. They are looking for an au pair for as long as possible who
      is fun and flexible. They have had au pairs before and have remained great
      friends with them all. They also have a house in France as a holiday home. They
      need a girl aged 20+ with far English and who can cook – at least simple
      things. They also have a labrador dog, a cat and 4 rabbits – so the au pair
      needs to like pets. They have a cleaner who comes to help 2 times per week.
      Need up to 30 hours per week and will pay between £75 and £100. May also
      consider a couple.
      To start from September for as long as possible. 6 months is the minimum time
      considered.

• gabrysiax adres agencji 14.06.07, 14:46
      podam ci adres jeszcze jednej agencji, ale nie moge ci wiele o niej napisac bo
      nie korzystalam z jej uslug, poprostu przysylaja mi od czsu do czasu swoje
      oferty....

A1 KidsCare UK
      www.a1kidscare.com
      FREEPHONE: 0800 096 4916
      Tel. 00 44 1843 220 992
      Tel. 00 44 1843 571 716
      22, Ethelbert Road, Margate, Kent, CT9 1RY, UK
      Company Registration No 2258951
      • emiliaw21 Re: adres agencji 14.06.07, 17:48
        Wielkie dzięki!!!
        A za tą agencję trzeba coś płacić??
        Gdybym sie zgodziła na rodzinę i rodzina na mnie to muszę ponieść jakieś koszta
        związane z agencja??
        • gabrysiax Re: adres agencji 14.06.07, 20:26
          hmmmmmm, niestety nie wiem zbyt wiele na temat tych agencji, ale gdy wejdziesz
          na ich strony internetowe to moze dowiesz sie czegos wiecej, w meilach, ktore
          od nich dostalam pisza, ze wszystko jest free :

It is completely free (you do NOT pay us anything).
          Avon Au Pair Agency
          0044 (0)7800 552181
          www.avonaupairs.co.uk
          www.avonaupairs.com

i nastepna:
          This is a FREE service to aupairs: Angel Au Pairs <mail@angelaupairs.com>.

wejdz na ich strony, napisz do nich, moze sie uda ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka