Dodaj do ulubionych

Cisza w 100 000 mieście

24.01.04, 14:39
Jak to jest możliwe że w 100 000 mieście na forum jest 1 - 2 osoby a w
porywach 3 - 4 ?
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • aska_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 15:01
      swek1 napisał:

> Jak to jest możliwe że w 100 000 mieście na forum jest 1 - 2 osoby a w
      > porywach 3 - 4 ?
      > Pozdrawiam.

Nie wiem :( Sama sie nad tym zastanawiam.
      Pozdrawiam.
      • card1 Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 15:15
        to ja jestem w porywach :)
        może o czymś nie wiemy? i inni siedzą na jakimś lepszym forum ;)
        • swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 15:34
          A liczył ktoś z Was ilu może być internautów w Legnicy?
          Pozdrawiam.
          • swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 15:50
            Znalazłem coś ;) OBOP podaje, że 28% obywateli ma dostęp do internetu.Co
            ciekawe 16% deklarujących dostęp do internetu w ogóle z niego nie korzysta.
            Ciekawe co? Czyli mogę powiedzieć, że ok 25 000 internautów jest w Legnicy.
            Sporo co? Może źle policzyłem? Co Wy na to? Cyfra całkiem całkiem a Nas jest
            garstka;)
            Pozdrawiam.
            • aska_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 15:55
              Byc moze, nie wszyscy wiedza o tym forum ;)

Pozdrawiam.
              • swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 16:06
                Nie muszą wszyscy. Ale może 10% wie i to też nie jest mało. Nikt nie wie ilu z
                nich zagląda i nie zostawia śladu. Kiedyś pisaliśmy ogłoszenia do portali i
                odezwu nie było, no może mikry ;)
                Pozdrawiam.
                • aska_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 16:26
                  Jesli juz ktos znajdzie to forum i mu sie spodoba, to na pewno zostanie ;)
                  Moze zastanowimy sie jak pomoc znalezc innym nasze forum ? :)

Pozdrawiam.
                  • mariaj2 Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 19:41
                    zaglądam tu codziennie,lubie Was moi mili
                    pozdrawiam
                    maria
            • dziewiarz Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 21:46
              swek1 napisał:

> Znalazłem coś ;) OBOP podaje, że 28% obywateli ma dostęp do internetu.Co
              > ciekawe 16% deklarujących dostęp do internetu w ogóle z niego nie korzysta.
              > Ciekawe co? Czyli mogę powiedzieć, że ok 25 000 internautów jest w Legnicy.
              > Sporo co? Może źle policzyłem? Co Wy na to? Cyfra całkiem całkiem a Nas jest
              > garstka;)
              > Pozdrawiam.
              ----------------------------------
              Owszem,zle policzyles !
              OBOP, przeprowadzil ankiete albo telefoniczna albo wyrywkowa na ulicy.
              Nie sadzisz,chyba,ze pytali sie kilkuletnich dzieci i starcow czy maja
              internet w domu. W legnicy dzieci i starcy stanowia z pewnoscia duzy procent
              spoleczenstwa. Liczba ktora podales 28% odnosi sie bez watpienia tylko dla
              osob doroslych (ewentualnie nastolatkow), nie mozna wiec powiedziec,ze 25 000
              czy 28 000 ludzi w Legnicy ma internet. Liczba ta jest o duzo duzo nizsza.
              • waldek-z Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 22:22
                Też sądze, że ta liczba jest dużo mniejsza niż 25 tys. osób, no ale trzeba
                powiedzieć, że internet nie jest jeszcze taki tani w Polsce niestety.., może to
                się kiedyś zmieni
                • goska35 Re: Cisza w 100 000 mieście 25.01.04, 14:46
                  Tak, ale Wy bierzecie pod uwagę tylko internet w domu. A pomyślcie ile osób
                  korzysta z niego w pracy? U mnie każdy kto jest szczęśliwym posiadaczem
                  komputera na biurku :) Niestety, większośc jest albo zastrachana, albo po
                  prostu ma bo ma i nie wie do czego go można wykorzystać..:((

Pozdrawiam
                  Małgośka

• swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 25.01.04, 19:31
                    W szkołach też jest internet, jest też w kafejkach. A Internauta to chyba ten
                    co raz w tygodniu siedzi w sieci. Więc do końca nie można powiedzieć, że tak
                    nie jest. Co do dzieci to moja 3 letnia córa też jest internautką, siedzi na
                    minimax,WP,czy nestle i sobie coś tam układa ;) Co do starszych to też nie
                    miejcie ich za ludzi z innej epoki. U mnie w pracy jest kilka osób starszych i
                    też śmigają. I co?
                    Pozdrawiam.
              • olus_stad Re: Cisza w 100 000 mieście 26.01.04, 22:54
                www.egospodarka.pl/article/view/3734/1/39 - tu macie dokladne wyniki badan i rozwiazanie sporu kto to internauta, od jakiego wieku pytali itp!
                Poza tym ile osob korzysta z internetu, ile z gazeta.pl, ile z forum a ile z forum Legnica to zupelnie inna bajka.

Pozdrawiam
                • swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 27.01.04, 08:58
                  No cóż może kiedyś OBOP lub inna instytucja zrobi badanie w naszym miasteczku.
                  Swoją drogą to nadal nie wiemy ilu ludzi z Legnicy tu zagląda.
                  Pozdrawiam.
                  • aska_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 27.01.04, 09:24
                    swek1 napisał:

> Swoją drogą to nadal nie wiemy ilu ludzi z Legnicy tu zagląda.

Wiemy, na pewno ze zaglada tu ok.10 osob ;)

Pozdrawiam.

• swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 27.01.04, 09:37
                      aska_lca napisała:

> swek1 napisał:
                      >
                      > > Swoją drogą to nadal nie wiemy ilu ludzi z Legnicy tu zagląda.
                      >
                      > Wiemy, na pewno ze zaglada tu ok.10 osob ;)
                      >
                      > Pozdrawiam.
                      >
                      >

Dobrze napisane "zagląda"
                      Pozdrawiam.
                      • aska_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 27.01.04, 09:45
                        swek1 napisał:

> Dobrze napisane "zagląda"

Tak "zaglada" a pisze... hmmm 5-6 ?
                        ;)

Pozdrawiam.
                        • wroclawczyk Re: Cisza w 100 000 mieście 31.01.04, 23:29
                          Zapomnieliście o jednym waznym czynniku znacznie ograniczającym dostęp do tego
                          forum(moim zdaniem o 60%). Jest nim koniecznośc logowania się, które jest
                          kłopotliwe dla kogos kto chce wpaśc na chwilke i cos naskrobac. Popatrzcie na
                          inne fora, wiekszosc forumowiczów nie jest zalogowana.
                          Z drugiej jednak strony logowanie przeciwdziała chamstwu ;)

pzdr.
                          • servus_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 31.01.04, 23:35
                            wroclawczyk napisał:

> Z drugiej jednak strony logowanie przeciwdziała chamstwu ;)
                            >
                            > pzdr.

Logowanie nie przeciwdziała chmstwu, dobrze wiedzą to osoby z tego forum:)
                            Jeżeli odwiedzałeś nasze forum kilka miesięcy temu to napewno wiesz o czym
                            mówię.
                            • olus_stad Re: Cisza w 100 000 mieście 31.01.04, 23:48
                              Taka polityka Gazety:( W sumie to i tak moglibymsy ciac posty, czy to gosci czy zalogoawnych, latwiej tnie sie tych drugich, ale w sumie jak ktos sie uprze, zeby nabruzdzic, to i tak to zrobi, tyle ze z wiekszym nakladem sil. Poza tym na forum Wroclaw bardzo duzo jest komentarzy do artykulow Dolnoslaskiej, u nas tego nie ma. Ale co tu marudzic, kameralnosc tez ma swoje zalety:))

Pozdrawiam
                              • servus_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 31.01.04, 23:57
                                olus_stad napisał:

Poza tym na
                                > forum Wroclaw bardzo duzo jest komentarzy do artykulow Dolnoslaskiej, u nas
                                te
                                > go nie ma. Ale co tu marudzic, kameralnosc tez ma swoje zalety:))
                                >
                                > Pozdrawiam

Może dlatego nie ma komentarzy do artykułów, bo nie ma artykułów w Wyborczej
                                dotyczących naszego miasta. Już dawno nie widziałem ciekawego artykułu o
                                Legnicy w dolnośląskiej, a raczej wrocławskim wydaniu Wyborczej, bo to nie
                                jest już dolnośląska gazeta.
                                • wroclawczyk Re: Cisza w 100 000 mieście 01.02.04, 01:10
                                  Tak racja z tymi artykułami. GW juz dawno zlikwidowała Dolnosląska, został z
                                  tego dodatek Wrocław. Taka strategia choc ja chetnie bym poczytał co sie
                                  dzieje na Dolnym Śląsku bo teraz wiecej wiem o Gdansku niz egnicy czy Jelonce.
                                  Niestety w dodatku Wrocław jest coraz mniej ciekawych tekstów. Wiekszosc to
                                  tania sensacja, morderstwa, kradzieże itp.

pzdr.
    • galfa Re: Cisza w 100 000 mieście 13.02.04, 00:10
      dzien dobry
      pierwszy raz trafilem na to forum placzecie narzekacie ze nie ma ludzi
      a macie jakis ciekawy temat ja jestem z legnicy
      • servus_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 13.02.04, 09:50
        galfa napisał:

> dzien dobry
        > pierwszy raz trafilem na to forum placzecie narzekacie ze nie ma ludzi
        > a macie jakis ciekawy temat ja jestem z legnicy

Witam
        Co do ciekawego tematu to rzecz gustu, nie wiem czy nie jest przypadkiem tak na
        forum, że poprostu wszyscy się wypisali:) Ale mam nadzieję, że Ty wniesiesz coś
        nowego.
        • galfa Re: Cisza w 100 000 mieście 13.02.04, 13:17
          czesc
          kto wie moze mi sie uda
          napiszcie czego wam najbardziej brakuje w naszym miescie
          • olus_stad Re: Cisza w 100 000 mieście 13.02.04, 14:15
            Aquaparku;)
            • servus_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 13.02.04, 14:21
              Olus właśnie to miałem napisać:) Tak jakiegoś dużego basenu i najlepiej centrum
              siłownia-basen-sauna itp., oraz kina porządnego (w którym nie wieje po nogach):)
              • swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 13.02.04, 15:39
                servus_lca napisał:

> Olus właśnie to miałem napisać:) Tak jakiegoś dużego basenu i najlepiej
                centrum
                >
                > siłownia-basen-sauna itp., oraz kina porządnego (w którym nie wieje po
                nogach):
                > )

W lato nie wieje ;)
                A mnie wojsk radzieckich ;)
                Pozdrawiam.
              • olus_stad Re: Cisza w 100 000 mieście 13.02.04, 16:04
                Dorzuce jeszcze sport na krajowym poziomie (pilka nozna, koszykowka itp). No i skoczni K-120 przynajmniej;) Lodowiska z prawdziwego zdarzenia i jeszcze kilka rzeczy by sie znalazlo!

Pozdrawiam
          • aska_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 14.02.04, 12:18
            galfa napisał:

> czesc
            > kto wie moze mi sie uda
            > napiszcie czego wam najbardziej brakuje w naszym miescie

Mi brakuje ścieżek rowerowych -takich prawdziwych a nie takich jak mamy do tej
            pory w naszym mieście - o ile można je nazwać ścieżkami ;)
      • swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 13.02.04, 15:36
        galfa napisał:

> dzien dobry
        > pierwszy raz trafilem na to forum placzecie narzekacie ze nie ma ludzi
        > a macie jakis ciekawy temat ja jestem z legnicy

Witam. Masz do dyspozycji ok 600 wątków i mówisz, że nic ciekawego nie ma.
        Pewnie nawet setki nie przeczytałeś. A jeśli myślisz, że jesteśmy do bani to
        zapraszam do otwierania nowych tematów. Jesteśmy otwarci.
        Pozdrawiam.
        • olus_stad Swiete slowa (moje) 13.02.04, 16:13
          Nie oszukujmy sie, ostatnio naprawde jest tu nudnawo. Trzeba pochylic glowe i wziac sie do roboty, zeby bylo ciekawiej. Bedzie to z korzyscia dla nas:)

Pozdrawiam
          • swek1 Re: Swiete slowa (moje) 13.02.04, 16:17
            olus_stad napisał:

> Nie oszukujmy sie, ostatnio naprawde jest tu nudnawo. Trzeba pochylic glowe i
            w
            > ziac sie do roboty, zeby bylo ciekawiej. Bedzie to z korzyscia dla nas:)
            >
            > Pozdrawiam

Wiem i odniosłem się już w wątku " Ależ dziś zastój..."
            Pozdrawiam.
            • olus_stad Re: Swiete slowa (moje) 13.02.04, 16:18
              Zaraz zerkne i sie odniose;)
              • swek1 Re: Swiete slowa (moje) 13.02.04, 16:21
                olus_stad napisał:

> Zaraz zerkne i sie odniose;)

Dobrze, że nie mnie;)
                Pozdrawiam.
                • olus_stad Re: Swiete slowa (moje) 13.02.04, 16:27
                  Jakby to powiedzial rabbi: 'Twoje slowa Sweku sa swiete i Olka slowa sa swiete, oboje macie racje' ;)

Pozdrawiam
                  • galfa Re: Swiete slowa (moje) 13.02.04, 18:34
                    i zobaczcie tylko wyszedlem z domu i juz sie troche rozkreciliscie
                    proponuje przeniesienie dyskusji na nowy watek pt. koncert zyczen
                    ten jest juz troche dlugi
                    • swek1 Re: Swiete slowa (moje) 14.02.04, 17:39
                      Sam widzisz, nowa krew;)
                      Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka