Dodaj do ulubionych

Cisza w 100 000 mieście

24.01.04, 14:39
Jak to jest możliwe że w 100 000 mieście na forum jest 1 - 2 osoby a w
porywach 3 - 4 ?
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
          • swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 15:50
            Znalazłem coś ;) OBOP podaje, że 28% obywateli ma dostęp do internetu.Co
            ciekawe 16% deklarujących dostęp do internetu w ogóle z niego nie korzysta.
            Ciekawe co? Czyli mogę powiedzieć, że ok 25 000 internautów jest w Legnicy.
            Sporo co? Może źle policzyłem? Co Wy na to? Cyfra całkiem całkiem a Nas jest
            garstka;)
            Pozdrawiam.
            • dziewiarz Re: Cisza w 100 000 mieście 24.01.04, 21:46
              swek1 napisał:

> Znalazłem coś ;) OBOP podaje, że 28% obywateli ma dostęp do internetu.Co
              > ciekawe 16% deklarujących dostęp do internetu w ogóle z niego nie korzysta.
              > Ciekawe co? Czyli mogę powiedzieć, że ok 25 000 internautów jest w Legnicy.
              > Sporo co? Może źle policzyłem? Co Wy na to? Cyfra całkiem całkiem a Nas jest
              > garstka;)
              > Pozdrawiam.
              ----------------------------------
              Owszem,zle policzyles !
              OBOP, przeprowadzil ankiete albo telefoniczna albo wyrywkowa na ulicy.
              Nie sadzisz,chyba,ze pytali sie kilkuletnich dzieci i starcow czy maja
              internet w domu. W legnicy dzieci i starcy stanowia z pewnoscia duzy procent
              spoleczenstwa. Liczba ktora podales 28% odnosi sie bez watpienia tylko dla
              osob doroslych (ewentualnie nastolatkow), nie mozna wiec powiedziec,ze 25 000
              czy 28 000 ludzi w Legnicy ma internet. Liczba ta jest o duzo duzo nizsza.
                • goska35 Re: Cisza w 100 000 mieście 25.01.04, 14:46
                  Tak, ale Wy bierzecie pod uwagę tylko internet w domu. A pomyślcie ile osób
                  korzysta z niego w pracy? U mnie każdy kto jest szczęśliwym posiadaczem
                  komputera na biurku :) Niestety, większośc jest albo zastrachana, albo po
                  prostu ma bo ma i nie wie do czego go można wykorzystać..:((

Pozdrawiam
                  Małgośka

• swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 25.01.04, 19:31
                    W szkołach też jest internet, jest też w kafejkach. A Internauta to chyba ten
                    co raz w tygodniu siedzi w sieci. Więc do końca nie można powiedzieć, że tak
                    nie jest. Co do dzieci to moja 3 letnia córa też jest internautką, siedzi na
                    minimax,WP,czy nestle i sobie coś tam układa ;) Co do starszych to też nie
                    miejcie ich za ludzi z innej epoki. U mnie w pracy jest kilka osób starszych i
                    też śmigają. I co?
                    Pozdrawiam.
              • olus_stad Re: Cisza w 100 000 mieście 26.01.04, 22:54
                www.egospodarka.pl/article/view/3734/1/39 - tu macie dokladne wyniki badan i rozwiazanie sporu kto to internauta, od jakiego wieku pytali itp!
                Poza tym ile osob korzysta z internetu, ile z gazeta.pl, ile z forum a ile z forum Legnica to zupelnie inna bajka.

Pozdrawiam
                    • swek1 Re: Cisza w 100 000 mieście 27.01.04, 09:37
                      aska_lca napisała:

> swek1 napisał:
                      >
                      > > Swoją drogą to nadal nie wiemy ilu ludzi z Legnicy tu zagląda.
                      >
                      > Wiemy, na pewno ze zaglada tu ok.10 osob ;)
                      >
                      > Pozdrawiam.
                      >
                      >

Dobrze napisane "zagląda"
                      Pozdrawiam.
                        • wroclawczyk Re: Cisza w 100 000 mieście 31.01.04, 23:29
                          Zapomnieliście o jednym waznym czynniku znacznie ograniczającym dostęp do tego
                          forum(moim zdaniem o 60%). Jest nim koniecznośc logowania się, które jest
                          kłopotliwe dla kogos kto chce wpaśc na chwilke i cos naskrobac. Popatrzcie na
                          inne fora, wiekszosc forumowiczów nie jest zalogowana.
                          Z drugiej jednak strony logowanie przeciwdziała chamstwu ;)

pzdr.
                          • servus_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 31.01.04, 23:35
                            wroclawczyk napisał:

> Z drugiej jednak strony logowanie przeciwdziała chamstwu ;)
                            >
                            > pzdr.

Logowanie nie przeciwdziała chmstwu, dobrze wiedzą to osoby z tego forum:)
                            Jeżeli odwiedzałeś nasze forum kilka miesięcy temu to napewno wiesz o czym
                            mówię.
                            • olus_stad Re: Cisza w 100 000 mieście 31.01.04, 23:48
                              Taka polityka Gazety:( W sumie to i tak moglibymsy ciac posty, czy to gosci czy zalogoawnych, latwiej tnie sie tych drugich, ale w sumie jak ktos sie uprze, zeby nabruzdzic, to i tak to zrobi, tyle ze z wiekszym nakladem sil. Poza tym na forum Wroclaw bardzo duzo jest komentarzy do artykulow Dolnoslaskiej, u nas tego nie ma. Ale co tu marudzic, kameralnosc tez ma swoje zalety:))

Pozdrawiam
                              • servus_lca Re: Cisza w 100 000 mieście 31.01.04, 23:57
                                olus_stad napisał:

Poza tym na
                                > forum Wroclaw bardzo duzo jest komentarzy do artykulow Dolnoslaskiej, u nas
                                te
                                > go nie ma. Ale co tu marudzic, kameralnosc tez ma swoje zalety:))
                                >
                                > Pozdrawiam

Może dlatego nie ma komentarzy do artykułów, bo nie ma artykułów w Wyborczej
                                dotyczących naszego miasta. Już dawno nie widziałem ciekawego artykułu o
                                Legnicy w dolnośląskiej, a raczej wrocławskim wydaniu Wyborczej, bo to nie
                                jest już dolnośląska gazeta.
                                • wroclawczyk Re: Cisza w 100 000 mieście 01.02.04, 01:10
                                  Tak racja z tymi artykułami. GW juz dawno zlikwidowała Dolnosląska, został z
                                  tego dodatek Wrocław. Taka strategia choc ja chetnie bym poczytał co sie
                                  dzieje na Dolnym Śląsku bo teraz wiecej wiem o Gdansku niz egnicy czy Jelonce.
                                  Niestety w dodatku Wrocław jest coraz mniej ciekawych tekstów. Wiekszosc to
                                  tania sensacja, morderstwa, kradzieże itp.

pzdr.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka