Dodaj do ulubionych

Chcecie skończyć w szpitalu? KLUB "Seven"...

01.02.10, 22:05
Witam wszystkich!

Chciałem się z wami podzielić wrażeniami po (pierwszych i) ostatnich odwiedzinach w Klub "Seven". Otóż obserwowałem pewną akcję, która zadecydowała o tym, że nie warto tam chodzić, bo można skończyć w szpitalu. Myślicie pewnie o wypitych idiotach. Nie. Mam na myśli tzw. ochronę. Wiecie z pewnością, że ochraniarze w takich dyskotekach, to nie jak na zachodzie wyspecjalizowane firmy, to są ograniczeni, zakompleksieni chłopcy, którzy nie dostali się do policji ani żadnej innej pracy, a frustracje wynikające z kompleksów małych członków i jeszcze mniejszych jąder wyładowują na gościach.

Tak więc widziałem, jak siedmiu takich "dresów" wyprowadziło jakiegoś faceta, a potem zamiast go puścić, to zaczęli w siedmiu go okładać. Stałem z boku i patrzyłem na nich. Po prostu szał. Gdyby ktoś to nagrał, oni skończyliby w pudle.

Facet potem nie wyglądał! Potem przyjechała Policja, a „dresy” się tłumaczyły, że ich napadł… Jestem pewien, że taśmy z kamer, które tam są, zniknęły bezwzględnie… Masakra.

Nie wiem, kto kieruje tą meliną, ale powinien pomyśleć, kogo zatrudnia… Doszedłem więc do wniosku, że KLUB SEVEN, to speluna i nic więcej.
Obserwuj wątek
    • indygos54 Re: Chcecie skończyć w szpitalu? KLUB "Seven"... 25.04.18, 05:00
      Tak.... Ochrona w seven w Legnicy to jest jakaś kpina... Widzę, że na przestrzeni lat nic się nie zmieniło. W ubiegłą sobotę wielu ludzi widziało brutalne pobicie, przez trzech ochroniarzy - jedenej z dziewczyn, która była tam gościem. Nie była agresywna, po prostu strąciła przez przypadek szklankę z baru. Nawet za nią zapłaciła, ale to jak widać nic nie dało. Pięknie ją ugościli, nie ma co. Zamkneli ją na zapleczu i we trzech ją tam pobili (i cholera wie co jeszcze). Po pół godziny Ona wyszła z tamtąd zakrwawiona (krew z nosa i ręki). Dodatkowo, parę chwil wcześniej banda ochroniarzy okładała pięściami jakiegoś chłopaka.... Jawnie przekraczają uprawnienia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka