Dodaj do ulubionych

Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną?...

09.09.04, 09:58
Niedawno wstałam, wyszłam z psem, prysznic, a teraz kubek małej czarnej.
Lubie jak budzi mnie smak kawy...
Zaczynam nowy dzień...
Miłego czwartku wszystkim!

frida2
Obserwuj wątek
    • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.09.04, 20:14
      a czy o tej porze tez mozna sie wprosic? :)
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.09.04, 20:21
        ależ proszę Cię bardzo :)
        • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.09.04, 20:25
          duza czarna bez cukru poprosze:)
          zapukaj, jak bedzie gotowa:))))

na marginesie - lepiej juz?
          • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.09.04, 20:42
            prossssz bardzo, mówisz i masz c[_]
            a mnie to już chyba lepiej nigdy nie będzie :(
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 18.09.04, 11:46
        ... dobra obsłużę się sama, bo widzę, że żywej duszy tu...
        to co zwykle - mała czarna.
    • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 16.09.04, 01:30
      poprosze ponownie. tyle ze nie mala jeno big :)
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 16.09.04, 01:57
        proszzz bardzo c[_]
        ja już na dziś wypiłam aż nadto :))) i Morfeusz się obraził że takie antidotum
        na niego zażywam i wyszedł kurcza mać!
        hehhh spac nie mogę!
        nigdy więcej kawy po 19 !!! never never never !!!!!!!!!!!
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 16.09.04, 13:19
      królestwo za kawę!
      dżizzzzzassssssss jaka jam nieprzytomna!
      ... mmmm... zaparzyła się... mniam... od razu lepiej :)))
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 17.09.04, 11:09
      Zaczynam codzienne posiedzenie z kubkiem w ręku :))) To już mój rytuał
      codzienny. Kto się przyłącza :)))?
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 18.09.04, 11:49
        to co zwykle poproszę - małą czarną... dobra obsłużę się sama bo widzę, że tu
        żywej duszy...
        • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 18.09.04, 21:31
          heh... brak kawy kolezance najwyrazniej nie sluzy... rozmawia sama ze
          soba...:))))
          • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 18.09.04, 22:12
            hahahaha... ze sobą też czasami mozna no nie ;)
            • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 18.09.04, 22:30
              ale zeby tak publicznie, przy wszystkich?

chociaz z publia to tu kiepsko raczej...:)
              • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 18.09.04, 22:35
                publicznie? przecież my tu sami jak palce ;)
      • oka2 ja :)) 21.09.04, 16:04
        • frida2 Re: ja :)) 21.09.04, 16:30
          to zapraszam :) z mleczkiem? ile słodzisz? :)))
          i witam witam serdecznie :)!!!
          • impostor Re: ja :)) 21.09.04, 23:27
            chcialem oficjalnie oglosic, ze w zwiazku z tak szerokim gestem fridy wpraszam
            sie do niej na kawe jak tylko wroce do glogowa.
            odwolania od decyzji nie beda rozpatrywane:)
            • frida2 Re: ja :)) 21.09.04, 23:30
              impostor napisał:
              > odwolania od decyzji nie beda rozpatrywane:)

A czy ktoś takowe wogóle zgłasza :)) ???
              Więc wizyta już zapowiedziana ;)
              • oka2 Re: ja :)) 22.09.04, 12:23
                hehe, to moze ja nie bede przeszkadzac ;)) pozdrowka
                • frida2 Re: ja :)) 22.09.04, 13:22
                  Przeszkadzać? A w czym? Jezzzesss! Oka nie pleć głupstw :)! Chętna na kawę?
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 14:45
      Kawy, kawy, kawy!!! Śpiączka mnie bierze, a mam kilka rzeczy do zrobienia.
      Pozdrawiam... kawoszy... i nie tylko...... ;))))
      • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 15:29
        frida2 napisała:

> i nie tylko...... ;))))

fridus, masz jakas konretna grupe osob na mysli? :P
        • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 15:33
          dokładnie tą samą co Ty......;)))))
          • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 15:44
            zolza!! :)))))))
            • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 15:45
              ..... :P ....... ;)))))
              • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 15:54
                co mam sobie wstawic miast kropek? :)))))
                • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 15:55
                  Interpretacja dowolna :) Nie miałam nic konkretnego na myśli ;)))
                  • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 15:57
                    taki nagly zwrot? nic konkretnego, nikogo konkretnego? :))))))))
                    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 16:00
                      zupełnie...:)))))))))
                      • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 23.09.04, 16:08
                        a nie mowilem? :PPP
    • yamamoto Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 24.09.04, 11:37
      A ja milego piatku zycze. Zwlaszcza fridzie:o)))
      Wlasnie pije kawe.
      Nareszcie weekend
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 24.09.04, 15:10
        Ja również życzę miłego... piątku... weekendu :) I stukam kubeczkiem czarnej
        poobiedniej kawki..... :)))
        Pozdrawiam!
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 29.09.04, 13:58
      Kto się z fridą kawki napije hmm...? Do tego mam jeszcze ciasteczka... :o)
      • oka2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 29.09.04, 17:14
        ja juz nie mam ciasteczek :(( ale kaffka stoi :)) cheers Fridzia
        • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 29.09.04, 18:30
          I jeszcze jedną, a co mi tam, jak szaleć to szaleć, kocham kawę! ;)
          • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 29.09.04, 21:10
            Ech, jak tu smakuje kawa ! Witajcie wszyscy ! Skorzystałam z zaproszenia fridy.
            Słupsk pozdrawia Głogów.
            • impostor Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 29.09.04, 22:14
              nosz kurde, wioedzialem, ze skads nicka kojarze, ale za cholere nie moglem
              skojarzyc...
              hej dziewczyny z koscierzyny myjcie dupska i do slupska:)))
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 08.10.04, 17:31
      ... leje dziś... senna się robię a trza mi poczytać dialogi Platona... więc
      kawkę zaparzyłam... ktoś chętny :)?
      • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 08.10.04, 18:36
        Na kawe, czy na Platona?
      • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 08.10.04, 18:37
        Za późno wpadłam, zapraszam więc na jajówę na cebulce. Ucz sie Frida, ucz,
        jakiś mądry cytat podrzuć - ponies poziom hi hi hi
        • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 08.10.04, 18:49
          'Obserwuj, słuchaj, rzadko osądzaj i nie chciej za dużo' to jest dobre... chyba
          sobie to wezmę do serca :)))
          • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 08.10.04, 19:20
            Oj, bardzo dobre. Im mniej oczekujesz tym mniej przezywasz rozczarowań. Dawaj
            dalej.
            • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 08.10.04, 19:27
              'in vino veritas'... Platon na sobie chyba sprawdził ;)))
              • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 08.10.04, 19:53
                yhy, ale jakie vino? :))))
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 09:37
      Dzisiaj dla odmiany - herbata...
      • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 09:43
        Uuuuuuuuu, a czemu? A ja spiłam kawke i lece w miasto. Miłej soboty.
        • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 14:01
          ... serducho mnie boli...
          • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 14:45
            Oj, frida.....za młoda jestes na takie chorowanie...wiesz co, niedoleczyłaś
            grypy i całymi dniami na wykładach siedzisz - jesteś przemęczona.....zadbaj o
            siebi - soki malinowe, owoce, witaminki i na ten weekend zwalniem cie z forum -
            spacery i wypoczynek, odstaw wszystkie używki włacznie z komputerem. Chyba mam
            racje, co?
            • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 14:47
              ... ale mnie to serducho boli w innym sensie... wiesz w jakim...
              • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 14:51
                Ojej !!!!!!!!!!!!!! To dzieki Bogu ! :) Przepraszam, tak tak to tez jest
                ważne.....ale od tego sie nie umiera.....hmmm....nie cierpię facetów! Pomogło
                troche?
                A moze jeszcze - on nie był ciebie wart, niech spada.....albo...jak wart to
                wróci, może to tylko idiotyczna sprzeczka....
                • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 14:56
                  zuzanna6 napisała:

> ....nie cierpię facetów! Pomogło
                  troche?

yhyy... podśpiewuję sobie właśnie taką jedną piosnkę... pewnie wiesz jaką...

> A moze jeszcze - on nie był ciebie wart, niech spada.....albo...jak wart to
                  > wróci, może to tylko idiotyczna sprzeczka....

... ale ja chyba nie chcę, żeby wrócił...
                  • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 16:40
                    Oj, to bardzo cierpisz..... :(
                    To niech spada!!!!!!!! Na szczaw !!!!!!!!!!!!!!
                    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 16:53
                      ehhh dość smętów! radę Bartka wzięłam sobie do serca... i uśmiałam się po
                      pachy :))) choć na moment przeszło :))
                      • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 16:58
                        No to mi ulżyło....zawsze jesteś taka radosna i umiesz pocieszac
                        innych....wspierałam cie jak mogłammmm
                        Jakby co to wołamy Okowite i upijamy sie z piosenką na ustach - ....facet
                        to.....tra la la.....
                        Ciesze sie ze ci lepiej, na nas kobitki mozesz liczyć....matalijka tez jest w
                        tym dora tylko gdzies przepadła

No to miłego sobotniego popołudnia w imieniu wszystkich dziewcząt i naszych
                        forumowych facetów oczywiście :)
                        • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 17:04
                          dzięki Zuza! i niech Okowitka polewa :) ja z chęcią 'robaka zaleję' ;) no to
                          pod te smutki...chlup :)
    • cejli Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 17:59
      Jestem facet jakby co.Tylko proszę mnie nie bić,to nie moja wina,że się
      urodziłem facetem.Ejjjjjjjj,ty facet,jeszcze raz Frida będzie przez CIEBIE
      cierpiała to zobaczysz........!!!Słupsk najedzie Głogów i cię znajdziemy.Fridą
      my się opiekujemy,to jest nasza przyjaciółka!!!Także trzy kroki w tył od niej!!!
      Frido nie przejmuj się,faceci to .......!!!Oczywiście zdarzają się pojedyncze
      wyjątki.hahaah!CMOK.Cejli.
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 18:07
        cejli napisał:

> Słupsk najedzie Głogów i cię znajdziemy.

Jezzzes jakaś mafia tam w Słupsku działa hahaha :))))

> Frido nie przejmuj się,faceci to .......!!!

dobrze już nie będę :)))
        • zuzanna6 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 09.10.04, 20:01
          No to na zdrówko !!!! Dobrze że nasi forumowi faceci są fajni.
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 10.10.04, 10:10
      najprzyjemniejsza rzecz po przebudzeiu się - filiżanka kawki :) smacznego tym,
      którzy własnie piją ;)
      • dorinek Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 15.10.04, 10:01
        Zapraszam na pyszną kawę...
        kto jest chętny bardzo proszę :-)
        • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 15.10.04, 13:28
          właśnie zaczynam weekend :) i kawkę sobie chętnie strzelę na jego dobry
          początek :)
          • dorinek Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 15.10.04, 14:15
            A co pani szanowna życzy sobie do kawusi?
            Może jakieś ciasteczka?
            • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 15.10.04, 15:54
              ... hmm... najchetniej to bym reflektowala na jakies francuskie ciasteczko :)))
              • cejli Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 15.10.04, 15:57
                Nie ma sprawy,francuskie ciasteczka mam więc wpadaj do mnie Frido.CMOK.Cejli.
                • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 15.10.04, 16:05
                  cejli napisał:

> Nie ma sprawy,francuskie ciasteczka mam więc wpadaj do mnie Frido

a co czestujesz? :) a masz takie ze sliwkowym dzemikiem? :))))
    • frida2 Na kawę każda pora jest dobra... 17.10.04, 15:59
      ... do tego kawałek serniczka... pysznie :)))... chociaż jutro znów
      poniedziałek...
    • dorinek Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 20.10.04, 08:55
      Dzień dobry Frido :-)
      zapraszam na aromatyczną i pobudzającą kawę :-)
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 20.10.04, 17:19
        Dzień dobry Dorinku :) o tej porze to ja siedziałam sobie na zajęciach i
        marzyłam o kawce bo rano nie zdąrzyłam wypić i byłam tak senna... :)
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 06.11.04, 11:34
      ...kawo ratujesz mi życie :)
    • yerman Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 12.11.04, 22:42
      ...tez lubię małą czarną, wręcz olejistą od sowjej mocy i z przyjemną gęstą
      pianką ....dobra kawa to jest to!!! (bez mleka i cukru rzecz jasna i z ekspresu
      ciśnieniowego conajmniej 15-sto barowego!;-)))
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 12.11.04, 22:55
        witam kolejnego kawosza :o)
    • frida2 Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 13.11.04, 12:14
      Dziś dla odmiany herbatka z cytryną. Gardło boli mnie strasznie. Czas
      jesiennych przeziębień.
    • frida2 Chyba kawiarnie założę :D 26.11.04, 18:37
      zaparzyłam, komu komu, bo idę do domu? :)
      • zuzanna6 Re: Chyba kawiarnie założę :D 27.11.04, 09:35
        najlepsza chwila poranka pysznej kawy filizanka...jak tam Frida, jesteś?
        • frida2 Re: Chyba kawiarnie założę :D 27.11.04, 10:59
          jestem :)
          wstałam z wyrka dopiero :P
          • aleks44 Re: Chyba kawiarnie założę :D 02.12.04, 19:13
            cos sie Wam pisac na forum nie chce,ja sobie teraz pije Cappuccino,kawke juz
            pilem,a moze Tobie filizanke
            • frida2 Re: Chyba kawiarnie założę :D 02.12.04, 19:31
              chętnie, a najlepiej setke czystej. mam zły dzień :/
              • frida2 Re: Chyba kawiarnie założę :D 03.12.04, 21:18
                nawet człowiekowi nie poleją... ehhh...
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 28.12.04, 11:46
      Czas na kawulca.
      Nesca bez mleka i cukru - co by życie nie było za słodkie ;)
      • laurka-1 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 29.12.04, 08:03
        od której możan wpadac na te kawke? a macie smietankę? bo jak nie to wezmę ze
        sobą ...
        • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 29.12.04, 17:48
          laurka-1 napisała:

> od której możan wpadac na te kawke?

ograniczeń nie ma - wpadaszkiedy chcesz.

> a macie smietankę? bo jak nie to wezmę ze sobą ...

śmietanki Ci u nas dostatek :)
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 29.12.04, 17:49
      Czas na kawulca.
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 30.12.04, 11:29
      Poranna kawa już jest, ale sama pić nie będę lecę do ---> s@lonu :)
      no chyba, że ktoś się tu pojawi...
    • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 17.01.05, 18:42
      Nesca + mleko - cukier.
    • frida2 Herbata 06.02.05, 19:34
      W dużym kubku, bardzo gorąca, odmrażam się. W Głogo straszny mróz, ciekawe ile
      stopni?
    • widmowolnosci Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 16.02.05, 01:50
      tez bym sie chetnie z toba napil ... ale moize herbaty , porannej...
      • frida2 Re: Kawę sobie parzę... kto chętny na małą czarną 16.02.05, 12:27
        Witaj Widmo :)
        Zapraszam na herbatkę, ostatnio więcej jej pijam, kawka poszła nieco w
        odstawkę.
    • frida2 Kawulec nr 1 17.02.05, 10:56
      Sypana z melkiem raz!
      Tak się zastanawiam, czy kiedyś ktoś inny napisze coś w tym wątku oprócz mnie :)
      • impostor Re: Kawulec nr 1 17.02.05, 11:36
        ja tez zlopie na pobudke cos... dzisiaj sobie zaszalalem i spalem bez budzika.
        efekt jaki jest, kazdy widzi:)
        milego dnia, siostro:)
        • frida2 Re: Kawulec nr 1 17.02.05, 12:06
          Ostatnio też miewam taki luksus i nie wyrywa mnie ze snu brutalny dźwięk
          budzika, a efekty są zatrważające :))))

Wzajemnie, dobrego czwartku, bracie ;)
          • impostor Re: Kawulec nr 1 17.02.05, 12:16
            taaaa...
            ja juz od pol godziny wybieram sie do biblioteki... niech mi ktos tego neta
            odlaczy!!!:)
            • frida2 Re: Kawulec nr 1 17.02.05, 13:50
              Ja wybieram siię od rana i co... :)
              Właśnie spożyłam obiadzik maminy, pyszny, a teraz sobie może komara utne :)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka