Dodaj do ulubionych

szukam dobrego okulisty!!

10.05.06, 14:25
prosze o pozytywne i negatywne opinie. Dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • dizy13 Re: szukam dobrego okulisty!! 10.05.06, 23:25
        hehe, zebym przypadkiem nie trafila do TEGO zlego ;) tym bardziej, ze chodze
        teraz do jednego (Pani dr Soroka) i nie jestem za bardzo zadowolona i mysle o
        zmianie na kogos innego... nie znam srodowiska lekarskiego z tej specjalizacji i
        chcialabym sie poradzic innych :) a moze ktos tez do owej Pani dr chodzil i
        takze nie jest zadowolony...pozdrawiam
        • greymanho Re: szukam dobrego okulisty!! 17.05.06, 14:37
          Dorotko, a co takiego złego jest w p. doktor Soroce? Może chodzisz do złej
          Soroki, bo na Grota-Roweckiego przyjmują dwie, w jednym gabinecie. Ale nie
          naraz oczywiście :) Ja chodzę do Jolanty Soroki i jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam
    • jaczeew Polecam !!!! 11.05.06, 15:59
      Joanna Maziak - świetny specjalista pod każdym względem, chodzę do niej od lat
      chodzi do niej moja cała rodzina i znajomi. Naprawdę polecam !!!
        • dizy13 Re: szukam dobrego okulisty!! 17.05.06, 21:21
          ja wlasnie tez bylam w sprawie soczewek kontaktowych i po dobraniu soczewek
          przez P. Soroke, dalej zle widze i ciągle mi łzawią oczy. Czekam na wiecej opini
          i za pare dni chyba bede musiala isc do nowego okulisty.... tylko do kogo....
          Pozdrawia i dziekuje za odpowiedzi, na pewno pomoga mi one w jakims stopniu na
          podjecie decyzji.
          • adrasteaa Re: szukam dobrego okulisty!! 18.05.06, 11:14
            Mozesz sprubowac do Mazik na oswiecimskiej bylam u niej raz ale duzo wczesniej odnosnie okularów nie mam zdania ani tak ani nie nie mialam mozliwosci ja bardziej przetestować :):)
            Soczewki dobrali mi w vission expres w Carefurze strasznie mi zalezało i czas mnie naglił wiec tam poszlam bylam kilka razy najpierw przepisali mi soczewki I wear marka produkowana specjalnie dla vission fatalne mnie sie w ogole nie nadawały musialam tam pare razy isc i mowic ze to nie dla mnie pani dr w ogole nie chciala mnie słuchac stwierdzila ze za krotko nosze etc ze musze sie przyzwyczaic w koncu na moja usilnqa prosbe dobrala Jonssony acuve 2 i jestem bardzo zadowolona z tej marki teraz tez musze isc na kontrole ale tam juz chyba nie pojde
    • 1jadbal Re: szukam dobrego okulisty!! 18.06.06, 23:45
      Tylko Dr Jolanta Moralewicz.
      Jak czegoś nie jest pewna lub wymaga innej specjalistycznej interwencji to sama
      załatwia wizyty u profesorów w klinikach. Doradza który profesor czym sie
      specjalizuje.
      A jeżeli stać cię prywatnie na wyjazdy do Wrocławia to tylko SPEKTRUM na ul
      Olszewskiego 58, chyba że dostaniesz się do szpitala wojewódzkiego na
      Kamieńskiego do dr Lange.
      SPEKTRUM - dr Marek, ordynator oddziału okulistycznego w Polanicy, na oddział
      przyjmuje nawet w tym samym dniu.

Jak ognia omijajcie Malkiewicz - arogancka, nie znająca się na okulistyce i do
      tego jeszcze może zamiast wyleczyć oślepić.

Mam dość duże rozeznanie i wiem co piszę
    • dizy13 Re: szukam dobrego okulisty!! 02.07.06, 11:20
      dziekuje wszystkim za odpowiedzi, ja zdecydowalam sie pojsc do Pani dr
      Moralewicz i jestem bardzo zadowolona. Zrobila mi dokladne badanie wzroku,
      odradzila noszenia soczewek przez caly czas, co dla Soroki nie bylo problemem,
      Dr Soroka nie zrobila mi ani razu badania dna oka, choc chodzilam do niej duzo
      razy, malo tego ostatnio wypisala mi recepte na okulary cylindryczne!!! co jak
      sie potem okazalo u Pani dr Moralewicz ja wcale cylindrycznych szkiel nie
      potrzebuje...
      Pani Soroko w zywe oczy mi klamala, ze noszenie soczewek absolutnie nie jest
      szkodliwe, nie meczy oczu i mozna je nosic caly dzien, a zwlaszcza jedne ktore
      mi potem doradzila... czyzby dostawala jakas kase za to??
      Jedno jest pewne, wiecej do Soroki nie pojde, bo to pieniadze i czas wyrzucone w
      bloto...
      Pani dr Moralewicz wywarla na mnie bardzo dobre wrazenie, wyglada jak typowa
      Pani doktor i sie tak zachowuje. Wszystko tlumaczy i ma bardzo mile obycie.
      Dziekuje wszystkim za polecenie dobrego lekarza okulisty. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka