Dodaj do ulubionych

wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?!

30.11.06, 12:26
witam jakie macie wrażenia z otwarcia galerii??
ja osobiście zauważyłem dużo niedociągnięć ze strony włascisiela :
- dodatkowe windy nie dzialają,
-brak informacjii o ewentualnej ewakuacjii,
- brak gaśnic p-poż,
-brak ławek.

a jeśli chodzi o sklepy:
-większośc i tak jest w naszym mieście,
-ceny na niektórych rzeczsch były ceklowo podniesione , i w ramach promocji kilkanaście procrnt niby taniej .
-niektóre sklepy dopiiero co jak by sie wykładały z towarem.
-brak niektórych sklepów np c&A,
Obserwuj wątek
    • hejah Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 30.11.06, 20:52
      jeszcze dodam po kolejnej wizycie co zauważyłem :

-brudno , bałagan ,nikt nie sprząta tam
      - awaria schodów ruchomych i zdenerwowanie klientów
      -mała wuinda z brudnymi szybami
      -wyjście ewakuacyjne w sklepie?! niedostępne?! rozmwialem z gościem i mówil że zamkniete ;-/
    • hejah Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 30.11.06, 21:57
      może i ładna , ale mogli poczekać z otwarciem , bo widac jakie niedociągnięcia mieli dzisiaj .

a tu coś jeszcze:

Galeria Piastów w Legnicy otworzyła swoje podwoje. Na zakupy, czy choćby z czystej ciekawości, do centrum handlowego weszli już pierwsi legniczanie. Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie dla VIPów i poświęcenie Galerii.
      2006-11-30 11:09:00

dla vipów !?
      a my kim jesteśmy?
      no oni to mieli promocje ;-D
    • femme-marie Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 02.12.06, 22:48
      Na mnie zrobiło spore wrażenia, w końcu są sklepy , których nie było, yves
      roches,smyk z tego dziecinnego to się najbardziej cieszę, bo hurtownia na
      Chojnowskiej juz tak wiwindowała ceny, no i w ogólności, aż wierzyć się nie
      chce że z takiej paskudy megasamu mozna było takie cacko stworzyć, a że winda
      się zatnie czy szyby nie umyte to już szczegóły, które pewnie szybko zostaną
      naprawione:-)
      • goska35 Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 03.12.06, 10:28
        Byłam.... na brudne szyby i brak gaśnic nie zareagowałam.
        Przeraża mnie natomiast potworne gorąco!! Dzięki temu, przez stopniowe
        rozbieranie się, pozbawiłam się szala...:) No i brak jakiejkolwiek możliwości
        zakupienia czegokolwiek do picia, oprócz kawiarni i knajpek. W kawiarni
        posiedziałam dziesięć minut nie doczekawszy sie na kelnera, przy kasie nie
        obsługiwał nikt, bo nikogo nie było - więc zebrałam manatki i wyszłam. W
        tureckiej było szybciej :)
        Więc ogólnie rzecz biorąc - podoba mi się :)
    • hejah Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 04.12.06, 10:48
      gorąco to fakt :za gorąco w tej galerii , słysząłem ze klima się popsuła i jakieś rury pękły . a jak jechałem 2 pozostałymi windami to sie przeraziłem : miedzy piętrami niedoróbki. a schody to od otwarcia galerii nie dzialały az do soboty ;-/ .
      a co do ewakuacjyjnego planu:trzeba sie pierw zapoznac z nim , bo jak by "cos" wiadomo którędy sie ewakuować- Pierwsza zasada BHP

pozdro
      ----------------------------------------------------------------------------
      Ps. żeby nie było:jestem zadowolony z nowego sklepu:jednak bezpieczeństwo iklientów to podstawa!!!
    • tmfirma Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 04.12.06, 12:15
      Mi się nawet podobało ale nie zrobiły na mnie ogromnego wrażeni te markowe
      ciuchy a jestem ciuchomanem same czrne i brązowe np.promod i tak samo z butami
      same brazy i czern.Galeria sama w sobie jest ładna a windy niedziałały i schody
      tez bo coś się zepsuło ale to to pryszcz w tej galerii jest strasznie duszno,
      gorąco aż sie słobo robi a czego? dlatego ze ze podłączyli klimatyzacje to jest
      największy ból ciekawe kiedy to zrobią ....?
    • olus_stad Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 11.12.06, 17:33
      Dzisiaj zrobilem male Giro de Galeria, albo Vuelta a Galeria, albo jak kto woli Tour de Galeria:) Podobalo mi sie. Mam nadzieje, ze niedlugo wszystkie wejscia beda otwarte. Fakt, jest troche cieplo, ale pewnie to doreguluja. Sklepow jest duzo, ale za szybko szedlem, zeby zwrocic uwage na wszystkie z nich. Brakuje mi troche swiatecznego klimatu, ale i to sie pewnie zmieni. Generalnie czworka z plusem:)
    • czarnyjanek nie galeria tylko megasam 15.12.06, 10:05
      jakie macie wrażenia z otwarcia galerii??

uważam,że powinna pozostać stara nazwa megasam , a nie pretensjonalna "galeria"

co sadzicie o wykreowaniu ;-) starej nazwy dla tego pasażu handlowego ?
        • czarnyjanek Re: nie galeria tylko megasam 17.12.06, 22:52
          To chyba dla zartu rzucasz ta propozycje z Megasamem.

nie, nie dla żartu.bardziej mi pasuje nazwa megasam niż galeria

sjp.pwn.pl/lista.php?co=megasam
          sjp.pwn.pl/lista.php?co=galeria
          interesujace jest przyrównanie legnicy do wrocławia po otwarciu kilku sklepów z ciuchami, które pojawiło sie tu na forum.
          to tak jak kiedys powiało w legnicy wielkim swiatem, po otwarciu w legnicy kilku blaszaków, zwanych hipermarketami.
          • olus_stad Re: nie galeria tylko megasam 18.12.06, 01:56
            Pamietam czasy kiedy w Legnicy nie bylo jeszcze supermarketu Real i jezdzilem z rodzicami do Lubina albo do Makro. Powstaly w Legnicy supermarkety, juz nie jezdze.

Teraz jest tak, ze jezdze przynajmniej dwa razy do roku (wyprzedaz letnia i zimowa) do Wroclawia na grubsze zakupy. Moze w niedalekiej przyszlosci nie bede.

Dla mnie zapachnialo Wroclawiem.
    • kolowr nie pasuje do Legnicy... to dziwne miasto...... 27.12.06, 00:18
      jestem byłym Legniczaninem, byłem w galerii i jakoś nie pasuje do Tego miasta.
      bida z nędzą straszy niemal wszędzie, a tu jeszcze dwie stawiają :))))) w
      Lubinie nie ma zadnej póki co, a tam przecież forsa kapie.... ciekawe.....

GP - inny świat normalnie. ciekaw jestem kiedy sklepy poplajtują :) jeśli się to
      we wrocławiu zdarza, to co dopiero tutaj. raz dwa trzy i goraczka zakupów minie,
      ciekawe komu potem będa sprzedawać te "4YOU" za grubą kase, a przecież czynsze
      to tam płacą w granicach 30-40 Euro za metr kwadratowy miesięcznie !!!!! porażka.

na chojnowskiej bedzie przewaga - mediamarkt, reserved no i spożywczak jakiś
      wiekszy zrobią. będzie walka o przetrwanie. a w końcu i tak szajs się porobi jak
      w megasamie był - misz-masz, miód, mydło i powidło. Bazarowe stoiska jak w savii.
      robole z fabryk w SAG w końcu nie wydają kasy na te "markowe" ciuchy ;) a innego
      rozwoju Legnica póki co nie przejawia.....

szkoda.

chyba wrócę do Legnicy, za groszę kupię domek i będe sobie luźno żył jak
      panisko, tym bardziej, zę mam mobilną pracę :) 8 minut z jednego końca na drugi
      :) postawią kiedyś jeszcze z jeden most i będzie git! hehe....
            • goska35 Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 28.12.06, 08:18
              Wow.... jestem ZA.

Ale Olek przesadziłeś z tym brakiem marudzącego sąsiedztwa - przecież te
              wszystkie niecierpliwe i niecierpiące babcie mieszkają obok, mają dobry słuch,
              cierpią na bezsenność i wszystko co powstaje w Rynku im przeszkadza. -:(

Co do ilośći miejsca, to pod tym budynkiem są super piwnice i coś mi się
              przypomina, że ktoś nawet planował otwarcie tam jakiejś knajpki. Dlaczego nie
              wyszło - nie wiem.
              • olus_stad Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 28.12.06, 13:16
                Dlatego pisalem o spokojnej muzyce, nie zas o porykiwaniach szarpidrutow a'la Przystanek Woodstock. Spokojna muzyka, dzwiekoszczelne okna i odpowiednie wyciszenie scian to klucz do spokoju starszych osob zamieszkujacych Rynek i okolice.

Mam prosbe, czy ktores z Was by moglo przeslac mi to zdjecie z dwoch postow wyzej na maila? Nie wiem dlaczego, ale przegladarka wczytuje to z predkoscia 75b/sek, Total Commander niewiele szybciej. Bede wdzieczny:)
                    • hejah Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 28.12.06, 15:10
                      a ja ostatnio byłem sprawdzić czy znowu tłumy ludzi spaceruje holem galerii? i co cie okaząlo pustki po prostu PUSTKI. gdzie ta klientela???
                      przy takich cenach to długo takie butiki się nie utrzymają ;-D

teraz mozemy obstawiać , który pierwszy sklep się zlikwiduje w galerii haha ;-)
                      co obstawiacie ?
                      pozdro
                      • servus_lca Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 28.12.06, 15:25
                        hejah napisał:

> a ja ostatnio byłem sprawdzić czy znowu tłumy ludzi spaceruje holem galerii? i
                        > co cie okaząlo pustki po prostu PUSTKI. gdzie ta klientela???
                        > przy takich cenach to długo takie butiki się nie utrzymają ;-D
                        >
                        > teraz mozemy obstawiać , który pierwszy sklep się zlikwiduje w galerii haha ;-)
                        > co obstawiacie ?

To prawda. W Legnicy nie ma miejsca na tego typu galerię, a co dopiero kilka takich. Moim zdaniem długo tam sklepy się nie utrzymają.teraz widze różnicę chodząc do galerii dominikanskiej o róznych porach, a przyglądając się galerii w lcy.
                        MOeliwe ze sklepy typu MediaMarkt przyciągną trochę więcej klientów, ale patrząc na pustki w AGDRTV na piekarach to kiepsko to widzę. Multikino, jakiś basen czy porządny klub sportowy moga tylko przyciągnąć klientów.
                        • olus_stad Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 28.12.06, 17:04
                          A co bedzie jak padnie jeden sklep i na jego miejsce wskoczy drugi z przystepniejsza oferta a na korzystniejszych warunkach (czyt. nizszy czynsz)? Dokladnie nic. Bedzie nowy sklep, np zamiast 'Spinek Swiata' powstana 'Garnki Swiata', a po nich 'Dewocjonalia Swiata'. W koncu spotka sie popyt z podaza. Ceny spadna, ludzie sie przyzwyczaja. Sklep bedzie funkcjonowal. Moze byc tak, ze dwa boksy polacza sie w jeden, do ktorego wprowadzi sie, tak jak Empik, jakis sklep z Rynku lub NMP.

Patrzac na pasaze w roznych marketach trudno jest znalezc pusty boks. To znaczy, ze jakos te sklepy ciagna.

Przewaga MM nad AGDRTV-podobne sa np DVD/CD z muzyka, filmami, grami itp. Stad moze wiekszy ruch w MM.
                    • t-buster Re: wasze wrażenia z otwarcia galerii piastów ?! 28.12.06, 17:57
                      ...to ja już taki stary jestem?
                      To-to na fotografii to Sala Koncertowa kawiarni Cafe Hauptwache - secundo voto KMPiK, tertio - "Empik", więc kiedy napisałeś o knajpce muzycznej, to pomyślałem sobie, że wystrój narzuca się sam, wystarczy drobna retrospekcja...
                      Pomieszczenia do niedawna zajmowane przez "Empik" i "Kodaka" jeszcze - na pewno - do lat '80 to był prawdziwy Klub Międzynarodowej Prasy i Książki. Po przejściu portyku wchodziło się do holu z szatnią. Po lewej, "kodakowskiej" stronie, tej odbudowanej po kompletnym wypaleniu, był sklep z obcojęzyczną literaturą i prasą, po prawej natomiast - kawiarnia przystosowana do celów czytelniczych, z wielkim stojakiem z prasą do przeglądania. Na wieszakach dyndały gazety na patyku, jak dziś w McDonaldzie. Pamiętam też ledwie widoczne pod oknami na zdjęciu - wieszaki na ubrania. Gdzieś je stosunkowo niedawno widziałem, ale gdzie? Przecież już pisałem, że stary jestem... :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka