Dodaj do ulubionych

Czy to skutek andropauzy?

09.05.12, 14:17
A może ostry syndrom zakażenia "Jadem nienawistnika"?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11685970,Tomaszewski__Boze__chron_Polske_przed_takimi_organizatorami.html?lokale=warszawa
Obserwuj wątek
        • skiela1 Re: Czy to skutek andropauzy? 09.05.12, 15:08
          Andropauza dotyczy mezczyzn a menopauza kobiet, wiec ta pierwsza mnie nie interesuje az tak bardzo.
          Jezeli pytasz to znaczy nie wiesz ,proste.
          Jezeli jestes taki wyrozumialy dla chorobliwej otylosci wiec tak samo powinienes byc wyrozumialym dla zachowan spowodowanych andropauza.Nie ma tu na forum lekarzy zeby Ci potwierdzili co jest powodem jego zachowania stad moj komentarz.
              • beata_z_rudy Re: Czy to skutek andropauzy? 09.05.12, 15:31
                Generalnie nie jest za dobrze, gdy się starzejemy i hormony biorą górę. Tak jak mnie jest chwilami średnio z myślą o menopauzie, tak pewnie mężczyznom musi być nie za dobrze z myślą, że "to już".
                ps. nie znoszę dni, gdy mam dni "na mokrym miejscu". Sama nie mogę wtedy ze sobą wytrzymać, a co dopiero otoczenie.
                Oczekiwałabym jedynie od męża, że podobnie spojrzy na swoje ograniczenia i kiedyś przyzna się, że miewa gorsze chwile, a nie tylko ja się "czepiam". Marzenie ściętej głowy? wink
          • loczek62 Re: Czy to skutek andropauzy? 09.05.12, 15:20
            Różnicę pomiędzy andropauzą , a menopauzą znam.
            Co do wyrozumiałości dla "chorobliwej otyłości" jak widać słowo chorobliwa wnosi pierwiastek że jest to coś co można nabyć , a nie jest obligatoryjne dla przedstawiciela danej płci jak menopauza/andropauza.
            A co do tematu wątku to przywołanie andropauzy było tylko z lekka ironicznym odwołaniem do podejrzenia o przypadłość zatruciem "Jadem Nienawistnika". Swoją drogą to ja mu szczerze współczuje. Znalazł się w ugrupowaniu w którym trzeba się nieźle wyrabiać by nadążać w swych wypowiedziach za humorami prezesa. I by się "utrzymać na fali" wskazane jest reprezentować większy radykalizm niż prezes i Antoni...

I jeszcze wracając do andropauzy, wiem że mnie to nie ominie i nie ucieknę od tego...
            • skiela1 Re: Czy to skutek andropauzy? 09.05.12, 16:40
              "A co do tematu wątku to przywołanie andropauzy było tylko z lekka ironicznym odwołaniem do podejrzenia o przypadłość zatruciem "Jadem Nienawistnika"."

W ten sposob tworzy sie idiotyczne stereotypy.
              Tym bardzie jezeli wierzyc lekarzom ,ze andropauza zaczyna sie w wieku 45+ i trwa przez nastepne 10 lat(podobnie jak u kobiet) to ten pan juz jest dawno po.
              • nioma Re: Czy to skutek andropauzy? 09.05.12, 18:58
                Politycy PO - Jagna Marczułajtis i Zbigniew Pacelt - zaapelowali do Jana Tomaszewskiego (PiS), aby zrzekł się świadczeń, które otrzymuje jako medalista olimpijski. To reakcja na słowa Tomaszewskiego, który powiedział, że wstydzi się, że grał w reprezentacji Polski.
                - Apelujemy do Jana Tomaszewskiego, że jeżeli tak bardzo mu wstyd, że jest olimpijczykiem, srebrnym medalistą (na igrzyskach w Montrealu w 1976 roku - red.), aby może zrzekł się świadczeń, które pobiera z tego tytułu - powiedziała Jagna Marczułajtis (PO), polska snowboardzistka.
                Dodała, że Tomaszewski pobiera takie świadczenie od 2002 roku, co oznacza - według niej - że otrzymał w sumie około ćwierć miliona złotych. - Jeżeli tak mu wstyd, to niech zwróci te pieniądze do budżetu i dalej ich nie pobiera - stwierdziła Marczułajtis.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka