Dodaj do ulubionych

Uporczywe swędzenie

23.05.19, 14:24
Witam. Otóż od około pół roku mam problem. Raz na dwa tygodnie przez kilka dni odczuwam uporczywe swędzenie a gdy sie drapię to zaczyna też piec, zwłaszcza przy oddawaniu moczu. Byłam juz 3 razy u ginekologa. Za pierwszym razem powiedzial, że to podrażnienia od zbyt czestego mycia i płynów do hignieny intymnej. Ok przestałam się czesto myć i uzywać kobiecych płynów ale problem nie zniknął. Poszłam drugi raz i stwierdził grzybicę, przepisał maść ale za kilka tygodni problem znów sie pojawil. W poniedziałek byłam po raz kolejny u ginekologa i tym razem powiedział, że może to być zbyt częste golenie albo uczulenie na proszek do prania. Piorę teraz w delikatnym środku ale obawiam się, że za tydzień lub dwa problem wróci. Śluz jest koloru białego czasem lekko żółtego.
Nie wiem, czy to ma znaczenie ale przed miesiącem miałam robioną konizacje.
Czy spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim?
Albo ma ktoś jakieś rady na takie uporczywe swędzenie? Jak łagodzić itp.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • bigglutes Re: Uporczywe swędzenie 08.07.21, 13:00
      Witam! Jak ktoś tu trafił przez przypadek i szuka pomocy w candidzie czy innych problemach intymnych, to chińska medycyna naprawdę działa cuda! Na infekcje polecam "Yu Dai Pian/Wan" - nie wiem czy da się kupić z Polsce, bo ja mieszkam w UK, ale można sobie stąd sprowadzić albo ze Stanów, co właśnie sama robię, bo chcę wypróbować. A na problemy przy menopauzie czy suchości albo nawet jak ktoś chce poprawić sobie florę to "Zhi Bai Di Huang Pian" - biorę to zioło od 2 tygodni i moje swędzenie pochwy i odbytu zmniejszyło się o jakieś 50%! Dla mnie to przełom, bo wybrałam mnóstwo leków i żaden lekarz czy ginekolog nie wie co mi dolega, bo ani to grzybica ani inne bakterie nie wychodzą w posiewach, nie badałam jeszcze pasożytów, ale jeśli mam jakieś to te zioła również pomogą. Jedna ważna uwaga - CZAS! Nie liczmy, że jeśli zmagamy się z problemem długi czas to zniknie w przeciągu tygodnia, to długa droga. Trzeba zadbać o siebie, sen, stres, dieta. Odrzuciłam wszystkie płyny intymne, probiotyki, bo to po prostu nie działa! Używam samej wody do podmywania i jest mi dobrze. Na otarcia pochwy w czasie okresu używam czerwony linomag z kwasem borowym. Z partnerem się kocham bez gumy, żadnych sztucznych tworzyw, jemu nic nie dolega o dziwo. Najlepiej iść do Chińskiego lekarza, on będzie wiedział gdzie leży problem, mi powiedziano że mam wrażliwy system immunologiczny i muszę uważać na siebie. POWODZENIA WSZYSTKIM!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka