Gość: agata
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.06.11, 19:22
Dzień dobry,
Moja córeczka 3 dni temu skończyła 8 miesięcy. Waży 6700 i mierzy 68 cm - należy do tych drobnych (oboje z mężem jesteśmy niscy). Poza tym jest radosnym dzieckiem, pełnym energii, rozwija się prawidłowo. Od 2 tygodni jest na mleku modyfikowanym (wcześniej była karmiona piersią).
Oto rozkład dnia:
7.30-8.00 - mleko + 2 łyżeczki kleiku kukurydzianego (ok. 160 ml) - pije z butelki (z niekapka wypija niewiele - dobrze, że w ogóle zechciała pić MM :))
ok.12.00 obiadek (robię sama) - 200-220 ml - codziennie mięsko + 1/2 żółtka, warzywa: ziemniak, marchewka, pietruszka, seler + burak lub por lub brokuł lub fasolka szparagowa, z dodatkiem masła lub oliwy z oliwek. Raz w tygodniu rybka ze słoiczka
ok.15.00 - jogurcik z owocami (np. HiPPa lub Nestle) lub surowe owoce: tarte jabłka z gruszką bądź banan do ręki w całości
17.30-18.00 - kaszka glutenowa lub bezglutenowa - 170 ml - nie zawsze tyle zje
20.00-20.30 - mleko + 2 łyżeczki kaszki - ok. 180 ml (z butelki)
W ciągu dnia do picia dostaje przegotowaną wodę z niekapka, raz w tygodniu przecierowy rozcieńczony soczek. Chrupki kukurydziane do przegryzania (zwykle po posiłkach).
Wydaje mi się, że troszkę mało tego mleczka dostaje ale nie mam już gdzie go wcisnąć.
W nocy już nie je. Śpi od 20.30/21.00 - 7.30 - z kilkoma pobudkami w nocy - ale szybko ponownie zasypia.
Proszę o opinię