Dodaj do ulubionych

8,5 m-czna córcia i za mało mleka :(

IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 03.01.12, 11:52
Pani Agnieszko proszę o radę - moja córcia pije za mało mleka, co prawda ratuję się deserkami mlecznymi i jogurtami ale czy to wystarczy? Na tą chwilę wygląda to u nas tak:
5-6 - mleczko na 180ml wody (wychodzi ok 200ml mleka) i łyżka kaszki zbożowej glutenowej, pije w łóżeczku na śpiocha
ok 9 - deserek owocowy z jogurtem 160-190g (ostatnio dałam mleczko modyf. na 150ml wody i jakoś wypiła ale troche marudziła, będę próbowała co dwa dni tak robić)
ok 12 - zupka warzywna lub z mięskiem (120g lub 190g) i do tego łyżka kaszki manny (tą łyżkę dopiero rozrabiam z wodą)
ok 14:30 - obiadek z mięskiem lub rybką (2x w tyg) z połową żółtka co drugi dzień
ok 17:30 - jogurt lub deserek mleczny 100g i jedna lub dwie chrupki kukurydziane
ok 19:30 - mleczko modyf. na 180ml wody i do tego 3 łyżki kaszki zbożowej glutenowej
w ciągu dnia pije ok 100ml słabiutkiej herbatki rumiankowej

czy odżywia się dobrze? czy ma wystarczająco mlecznych posiłków? kiedy mam zwiększyć ilość żółtka? czy sześć posiłków to nie za dużo? czy mam wprowadzić więcej owoców? bo w sumie to bardzo mało jest ich w diecie...
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka