Dodaj do ulubionych

Jak szybko schudnąć???

08.03.13, 13:19

Czy jedząc do 1500 kcal na dzień. Robiąc brzuszki i średnio co dwa dni biegając 5km schudnie sie szybko 6-8 kg ?
Obserwuj wątek
    • jo-an-na-29 Re: Jak szybko schudnąć??? 18.03.13, 19:52
      Zależy czy nie będziesz podjadać no i co będzie wchodzić w skład tych 1500 kcall ;) Ja polecam zumbę i dietę życia, czyli umiejętnego łączenia skłądników pokarmowych. To recepta na idealną sylwetkę.
      • anialeszno Re: Jak szybko schudnąć??? 19.03.13, 02:05
        Możesz schudnąć nawet ponad 1 kg tygodniowo, lecz z dietą która ogranicza się do 1500 kalorii jest ten problem, że nie możesz nagle później przejść na standardową czyli taką jaką masz do tej pory powyżej 2000 kalorii. Więc jeśli już naprawdę chcesz szybko schudnąć to podejdź do tego poważnie, zaplanuj kolejne etapy przechodzenia na dietę, stopniowo zmniejszaj kalorię. Efekty przyjdą lecz musisz naprawdę uważać gdyż takie gwałtowne zmiany w przyjmowaniu ilości kalorii nie wpływają korzystnie na naszą sylwetkę i grozi to efektem jo-jo, a niestety czasami o tym zapominamy i później są tego opłakane skutki. Ja jednak wolę tego uniknąć i zostać przy swom spalaczu tłuszczu
        • bookarnia Re: Jak szybko schudnąć??? 13.05.13, 16:48
          Jeśli chcesz zdrowo i trwale stracić zbędne kilogramy przyjdź dzisiaj (13.05. o 19:00) na bezpłatne zajęcia próbne wyzwanie-na-odchudzanie.psychorada.pl/aff/e-kurs

Już 13 maja o 19:00 bezpłatne zajęcia.

Dzisiaj porozmawiamy o roli i znaczeniu białka w odchudzaniu.
          Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły programu:
          * 12 tygodniowy program prawidłowego odżywiania, zdrowego i skutecznego odchudzania
          * 1-1,5 godziny zajęć tygodniowo on-line - prowadzonych na żywo
          * materiały edukacyjne do każdych zajęć
          * indywidualna opieka trenera
          * do 20 osób w grupie
          * Skuteczne Programy Odchudzania - indywidualnie dobierane dla każdego
    • kamiue Jak szybko schudnąć??? 28.03.13, 09:32
      Podstawą jest oczywiście trening fizyczny. Jednak ćwiczenia takie jak brzuszki czy bieganie nie dadzą Ci takich efektów bez odpowiednio ułożonej diety. Polecam zasięgnąć rady specjalistów w dziedzinie odżywiania.
          • Gość: gazeciarka Re: Jak szybko schudnąć??? IP: *.centertel.pl 29.08.13, 02:08
            Moim zdaniem lepsza od diety Dukana jest dieta oparta na piciu koktajli proteinowych, czyli Dieta1. Przynajmniej możesz być na urozmaiconej i dobrze zbilansowanej diecie, możesz jeść owoce i praktycznie prawie wszystko, tylko w mniejszych ilościach. Wbrew pozorom to w tym przypadku nie jest takim trudnym warunkiem do spełnienia, ponieważ koktajle odchudzające wspaniale zapychają żołądek i zmniejszają apetyt.
      • Gość: gibulek Re: Jak szybko schudnąć??? IP: *.lucka15.waw.supermedia.pl 01.05.14, 00:22
        Ja też kombinowałem z dietami ale rodzaj diety nie ma takiego znaczenia, oczywiście trzeba wyeliminować pewne składniki ale ważniejsze jest systematyczność i pewne nawyki jedzeniowe. Ja schudłem 10 kilo w ciągu 4 miesięcy (jest to mało ale dlatego bo czasem sobie pofolgowałem) tylko byłem trochę bardziej systematyczny (np. nie jeść po 20) i zmieniłem pewne nawyki, a jadłem prawie wszystko bez żadnych diet mięsnych czy nie mięsnych. Podpowiadała mi znajoma (dietetyk) która teraz zaczęła pisać fajnego bloga, gdzie są przepisy na potrawy i jednocześnie porady dietetyczne, poza tym można pytać ją indywidualnie o porady. mydiet . blog . pl , facebook . com / mydietkl
    • dzikistaw Re: Jak szybko schudnąć??? 15.04.13, 00:54
      Zerknij na to(nie jest duzo do czytania, za to sensownie) zdrowa-sylwetka.blogspot.com/ Jak przeczytasz ..tu podaję link gdzie obliczysz dla siebie indywidualnie ,ilosć kalorii ile Twój organizm potrzebuje jekyllhyde.kakadoo.pl/?p=919. To jeśli chodzi o ZDROWO.
      Natomiast jesli chodzi o "SZYBKO" ...w tym pierwszym linku też znajdziesz diety, które szybko działają:)
      Ja jestem na owsianej.Efekt piorunujacy..tyle ,że kosztem wody i mięśni.Tak działaja wszystkie szybkie diety....Jak zgubię tyle ile zaplanowałam ,zamierzam przejść na tyle kalorii , ile powinnam dziennie dostarczać.No i wskazany ruch;)
    • wiu3li Re: Jak szybko schudnąć??? 15.04.13, 14:55
      Oczywiście, że tak postaraj się tylko o to, aby w Twojej diecie pojawiły się odpowiednie produkty. Same liczenie kalorii to jeszcze nie wszystko. Tabele kaloryczne wykorzystuj więc również do tego, by sprawdzać zawartość poszczególnych składników odżywczych danych produktów.
      • atram18 Re: Jak szybko schudnąć??? 15.04.13, 15:04
        Ja chce naturalnie schudnac poprzez cwiczenia. Wole nie truc organizmu :)

Ciekawe kiedy beda efekty. Teraz jak jest cieplo to oprocz rowera i biegania zaczne jezdzic na rolkach. Tylko szkoda ze samemu bo nikogo wyciagnac nie moge hehe Lenia maja hhe
        • Gość: Rowerzysta Re: Jak szybko schudnąć??? IP: *.play-internet.pl 20.04.13, 13:56
          Rower jest dobry, ale chudnie się dopiero od godziny solidnego wysiłku, przy bieganiu, spalanie tłuszczu zaczyna się po półgodzinnym biegu, o rolkach nie wspomnę, trzeba by było chyba cały dzień jeździć. :-)
          Czasami wybieram się na dwa tygodnie dużego wysiłku rowerem i jestem wtedy w stanie schudnąć 10 kg, przy turystyce z plecakiem trochę mniej. Do takiego wysiłku trzeba się wcześniej przygotować.
    • kaska2228 Re: Jak szybko schudnąć??? 13.05.13, 19:22
      Chcesz ogólnie schudnąć ? Czy chcesz aby Ci np w taki ubyło kilka centymetrów?
      Bieganie ogólnie pomaga w zrzuceniu kilogramów ale raczej nie zmniejszy Ci się talia czy wystający brzuch. Każda część ciała wymaga innych ćwiczeń.

Nie uważam też, że istnieje coś takiego jak efekt jo - jo. Jeśli przestawisz organizm na inną dietę to zmuszasz go aby pracował inaczej. Gdy osiągniesz wymarzony cel, zaczniesz znowu zaczniesz jeść tak jak wcześniej przestaniesz regularnie ale już mniej intensywniej ćwiczyć to wrócisz do punktu wyjścia. To nie jest efekt jo -jo tylko zmiana na gorsze trybu życia. :)

atram18 napisała:

>
      > Czy jedząc do 1500 kcal na dzień. Robiąc brzuszki i średnio co dwa dni biegając
      > 5km schudnie sie szybko 6-8 kg ?
      • nymi78 Re: Jak szybko schudnąć??? 07.06.13, 22:53
        informacje o najpopularniejszych dietach www.diety-diety.net Ja osobiście, gdy chce zrzucić kilka zbędnych kg stosuje kilka dni diety kopenhaskiej, a potem przerzucam się na dukana lub south beach. wiem, ze to niezgodne z zaleceniami diety kopenhaskiej, ale na mnie działa!
    • naruta Re: Jak szybko schudnąć??? 28.05.13, 20:42
      Jeśli zależy ci na szybkich wynikach to polecam stronę vitalia.pl/kalkulatory.html . Znajduje się tam między innymi możliwość automatycznego policzenia i straci się kalorii, obliczenia wskaźnika BMI, wskaźnika Broca i Lorenza oraz wiele innych. Uważam, że naprawdę warto tam zajrzeć. To chyba pierwsza strona, która tak bardzo pomaga dbać o szczupłą sylwetkę.
    • nie_tylko_ja To zależy 04.06.13, 11:29
      od tego z jakiego pułapu startujesz. Przy wyższej nadwadze więcej kilogramów spada, bo jest z czego. Zależy też od Twojego zapotrzebowania energetycznego, bo być może potrzebujesz 1300 kcal, więc wtedy 1500 będzie za dużo. No i pojęcie szybkości jest względne.
    • forencka Re: Jak szybko schudnąć??? 19.06.13, 11:41
      Nie wiem, ale wiem, że jedząc do 50 g węglowodanów dziennie, schudnie się na pewno. Polecam dietę LCHF, Atkinsa, Kwaśniewskiego, paleolityczną i podobne. Są zdrowe i działają. Powodzenia.
      Ula Forenc
      dietetyk
    • Gość: fatima szabanowicz Re: Jak szybko schudnąć??? IP: *.docsis.tczew.net.pl 15.07.13, 13:00
      Od WRZEŚNIA zaczynamy w Trójmieście warsztaty COACHING PSYCHO-DIETETYCZNY. Oferta skierowana jest do osób, które :

- walczą z nadwagą, otyłością,
      - mają problem z samokontrolą,
      - szukają motywacji związanej z odchudzaniem ,
      - brak im "silnej woli"

Pokażemy Ci jak wiele możesz zyskać dzięki zmianie myślenia, wiedzy, naszej motywacji i wsparciu grupy.

Na warsztatach nauczysz się:
      - podstaw zdrowego odżywinia,
      - mechanizmów psychologicznych leżących u podłoża braku kontroli, motywacji,
      - świadomego podejścia do żywienia,
      - lepiej poznasz siebie
      ...a przede wszystkim, że dchudzanie to przyjemność i ogromna satysfacja z siebie z dnia na dzień

W ramach warsztatów oferujemy Państwu :
      - spotkania grupowe ( 1 x na tydzień)
      - spotkania indywidualne ( 1 x na tydzień )
      -Redukcyjny Plan Żywieniowy , dostosowany indywidualnie do każdego uczestnik
      - monitoring psycho - dietetyczny

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 sierpnia
      Więcej informacji
      odchudzamykilogramy@gmail.com

ZNajdziesz nas na FB - Odchudzamy Kilogramy
    • k.koral Re: Jak szybko schudnąć??? 29.07.13, 12:59
      Ciekawe ale zależy od organizmu i tego skąd bierzesz kalorie. Takie licznie to bzdura totalna. Szubko schudnąć 6 kilogramów to proste. Bokserzy do swoich walk chudną dużo więcej w krótkim czasie odwadniając się bo tylko tak można schudnąć szybko. Piją bardzo mało wody przez 4 dni z rzędu. Ale pamiętej że to niebezpieczne i tak naprawdę głupie.
      • k.koral Re: Jak szybko schudnąć??? 29.07.13, 13:03
        6 kilo to niby dużo ale wahanie wagi u dorosłego człowieka to około 3 kilo dziennie. Jeżeli będziesz głodować trzy dni i malo pić to raczej nie będzie problemu. Mnie udaje się czasem wytrzymać 6 dni bez jedzenia i wpływa to dobrze na mój organizm.
    • Gość: gosiaczek Re: Jak szybko schudnąć??? IP: *.centertel.pl 12.08.13, 15:26
      Na każdego działa coś innego. Mam koleżankę, która stosowała pierwszą lepszą dietę, którą znalazła w necie i schudła w miesiąc 5 kg! Ja po kilku dietach (Dukana, kapuściana) ważyłam tyle samo co przed dietą. Myślałam, ze może ćwiczenia coś pomogą, zapisałam się na siłownię, kupiłam karnecik na basen... efekty mizerne :( już się załamałam że dla mnie nie ma dobrej rady, trzeba być grubą i tyle... poratowały mnie zabiegi medycyny estetycznej w Laperla w Warszawie, piszę o liposonixie, który mi mąż zafundował (nie miałam mu za złe, że chce mnie odchudzić, w końcu sama tego chciałam). Jestem bardzo zadowolona z efektów, które są bardzo widoczne, już po pierwszym masażu głowicą i pomiarze po centymetr pokazywał dobitnie, że ubyło 2,5 cm (sama mierzyłam się przed i po:) ). To jest jednoznaczny dowód :D:D cieszę się jak dziecko :)
    • lukerne Re: Jak szybko schudnąć??? 12.08.13, 18:19
      Generalnie, jeśli chcesz zdrowo chudnąć, to nie możesz mówić o szybkim chudnięciu. Podchodziłam do sprawy podobnie, aż wreszcie poszłam do poradni, w która zajmuje się leczeniem otyłości, do dietetyka w Szczecinie. Ta poradnia, to poradnia dietetyczna Slimer, tam dopiero uświadomili mnie, że to nie czas a efekty są ważne. Oczywiście, Twój plan ma jakiś sens, tylko jeśli nie utrzymasz odpowiedniego trybu, to spotkasz się z efektem jo-jo.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka