Dodaj do ulubionych

Startujemy 1 czerwca - intensywne 4 fazy! Dołącz!

28.05.16, 18:39
Hej słuchajcie!
Postanowiłam zrobić sobie małe wyzwanie z oxy. Od 1 - 28 czerwca, w 4 tygodnie, po raz pierwszy w życiu, na 100%, bez żadnych odstępstw i wyjątków zamierzam trzymać się diety.
Tylko to co w planie, nic a nic ponadto.
Do tego chcę dołączyć aktywność fizyczną codzienną! (nawet zwykły spacer, ale każdego dnia).

1 lipca jest piątek. Zamierzam iść na imprezę, na której będę wyglądać dużo lepiej niż dziś.
A to TYLKO 4 tygodnie!
Obserwuj wątek
    • ewasam83 Re: Startujemy 1 czerwca - intensywne 4 fazy! Doł 28.05.16, 23:12
      Cześć. Ja chętnie dołączę, potrzebuje robić to z kimś razem, bo przymierzam się do oxy chyba od początku roku i jakoś wciąż nie rozpoczęłam dietki.
      Jak przeczytałam Twój wpis, to aż mnie tak coś... nie wiem, ale strasznie motywująco to napisałaś, wiesz?
      Faktycznie, to tylko 4 tygodnie, a tak wiele można zmienić jeśli by się uprzeć :D
    • gabinca Re: Startujemy 1 czerwca - intensywne 4 fazy! Doł 29.05.16, 23:29
      Hej, możesz mnie też zapisać. Mam już oxy i już miałam zaplanowaną na czwartek kurcze, ale rozpoczynanie diety w długi weekend, to pomimo dobrych chęci nie jest dobry pomysł dla kogoś z moją słabą "silną" wolą. Za dużo znajomych ma ogrody i grilla :P
      W środę jestem z Wami, już sobie ustawiłam.
      Fajnie jakby więcej osób do nas dołączył :D
    • papruszka Re: Startujemy 1 czerwca - intensywne 4 fazy! Doł 30.05.16, 21:59
      Dołączam również do tego planu!!!
      Dziś zamówiłam Oxy na razie na miesiąc (robiłam już kiedyś oxy, nie mam dużo do zrzucenia). Jutro zrobię zakupy no i czerwiec zaczynamy fit! Na 4 tygodnie wyłączam wszystkie pokusy, przysmaki i inne takie. Plan 3-4 kg dla mnie to będzie dużo, ale wiem, że do zrobienia!
    • musi_sie_udac Re: Startujemy 1 czerwca - intensywne 4 fazy! Doł 30.05.16, 23:35
      Witajcie! Ja również bardzo chciałabym schudnąć. Muszę wręcz... Mam do zrzucenia prawie 20kg i 36 lat na karku :/ No nie jestem już dzierlatką ;)
      Oxy wygląda mi na coś nowego (w stosunku do diet, które próbowałam) dlatego też się na nią zdecydowałam. Liczę też na Wasze wsparcie, myślę, że w takiej grupie musi nam się udać! ! !
      • musi_sie_udac Re: Startujemy 1 czerwca - intensywne 4 fazy! Doł 28.06.16, 23:54
        Witajcie! Ja dopiero wczoraj rozpoczęłam. Pomimo mojego nicku tutaj, nie udało mi się wcześniej i jestem teraz strasznie na siebie o to zła.
        Mam naprawdę dużo do zrzucenia i już dosyć długo się z tym tematem wożę... Ostatnio rodzina zaczyna popychać mnie w kierunku operacji zmiejszenia żołądka. Bardzo nie chciałabym się czemuś takiemu poddawać, więc jest to dla mnie kolejna motywacja. Mam oxy na 3 miesiące i chrzanić, że są wakacje. Pogodziłam już się, że zero lodów i podobnych przyjemności, ale wolę to niż iść pod nóż...
        • quentinca Re: 1-28 czerwca LECIMY Z OXY! 10.06.16, 00:00
          Ja również rozpoczęłam. Jestem na pierwszym poziomie - dobry start i mam ok 1400 kcal (to się waha w zależności od dnia). Po tygodniu już był ładny spadek, ale ja tak mam zawsze jak rozpoczynam nową dietkę, więc się tym nie sugeruje. Rozumiecie może o co chodzi w trójkącie mocy? Co zaznaczyłyście?
          • samdy Re: 1-28 czerwca LECIMY Z OXY! 14.06.16, 18:12
            Drugi tydzień kończymy drogie Panie!
            U mnie 2,8kg mniej na wadze i zastanawiam się czy nie mam za mało kcal w oxy. Tylko, że kurcze w ogóle nie chodze głodna, czuję się super.
            Wszystko przez ten rower chyba, dużo jeżdżę ostatnio ;]
    • samdy Re: Startujemy 1 czerwca - intensywne 4 fazy! Doł 29.06.16, 18:27
      "1 lipca jest piątek. Zamierzam iść na imprezę, na której będę wyglądać dużo lepiej niż dziś.
      A to TYLKO 4 tygodnie! "

Takie postanowienie miałam pod koniec maja i udało się! Przez 4 tygodnie sumiennie na Oxy, bez wygłupów i grzeszków na boku. Pojutrze idę na imieniny koleżanki ważąc mniej o 5.2kgg!!!!
      Kompletnie inaczej ubrałabym się miesiąc temu, a zupełnie inaczej się ubiorę pojutrze. Jeżeli o mnie chodzi, to wystarczy, cel osiągnięty odpuszczam dietę na razie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka