Dodaj do ulubionych

Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy sport

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.11, 17:00
Nie chce mi się czytać słabego wywiadu z mało znaną mi panią, ale chętnie potwierdzę prawdziwość tytułu. Co prawda zazwyczaj trenuję kolarstwo ale nie wszędzie mogę zabrać rower, za to buty do biegania jak najbardziej :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: le Ming Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: 178.73.49.* 13.04.11, 17:12
      Tylko nie zaczynajcie od biegania przy duzej nadwadze, bo kolan nic nie uratuje. Najpierw dieta i rowerek.
    • Gość: marcin Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.ar.wroc.pl 13.04.11, 18:00
      bieganie nad morzem istotnie niesamowite (+ kąpiel w zimnym morzu zaraz po) :)
    • Gość: gość Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.suwalki.vectranet.pl 13.04.11, 18:35
      Wywiad wcale nie jest słaby, a to, że Pani mało znana, to plus!Wolę mało znaną Panią (która ma tyle samo wzrostu co ja i podobny wiek -:)) niż bez przerwy te same przereklamowane twarze oglądać. Zazdroszczę wyniku (ilość zrzuconych kilogramów) i podziwiam za systematyczność!!! Mam nadzieję, że kiedyś do tego dojdę
    • Gość: felek Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.dyn.optonline.net 13.04.11, 18:38
      w USA wszyscy biegaja ! to styl i moda ! wspaniale spala cukier i caly syf(toksyny) MIN. 3KM to najwspanialszy relaks !
    • rx55 Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor 13.04.11, 19:41
      Najskuteczniejszy sport to...spacer. Nie obciaza organizmu, nie powoduje kontuzji, nie trzeba do jego uprawiania specjalnych akcesoriow np. butow, mozna go praktykowac w kazdym terenie (asfalt, piach, bloto, kamienie, bruk, trawa). Ponadto spacerowac moze kazdy bez wzgledu na obciazenia chorobowe, np. osoby z chorym sercem.
      Natomiast przepis na utrzymanie w ryzach wagi ciala to: dieta wegetarianska, rezygnacja ze slodyczy i cukru (np. cukier jedynie do porannej kawy), umiarkowane posilki (porcje bez nadmiaru) i ostatni posilek max. o godzinie 20:00. Gwarantuje ze w krotkim czasie mozna stracic zbedne kilogramy bez obciazania organizmu i ryzyka niedozywienia.
    • Gość: autor Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: 2.102.128.* 13.04.11, 19:53
      Niestety bieganie niszczy kolana, w moim przypadku nie ma mowy nawet o bieganiu bo miękkiej trawie.
    • Gość: gosc Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.ipt.aol.com 13.04.11, 20:14
      Felek, pojecia nie masz o czym mowisz. W USA wcale wszyscy nie biegaja- wiekszosc lubi siedziec i zrec, a brzuchy wisza im na wysokosci kolan.
    • Gość: misiaczek Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.lublin.hypnet.pl 13.04.11, 21:27
      Lepsza jest chyba jednak jazda na rowerze. Bieganie jak już parę osób zauważyło, autorka artykułu zresztą też, mocno obciąża kolana. 90% osób, które biega nie wie jak to poprawnie robić, rower nie ma chyba żadnych wad.
    • Gość: obserwator Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.11, 22:27
      rower nie ma wad?
      nie niszczy kolan tylko kręgosłup..
    • marqiz87 Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor 13.04.11, 22:53
      Próbowaliście pobiegać z mapą?
      www.biegajzmapa.pl/
      www.rajdkonwalii.pl
    • dpp.maketing Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor 13.04.11, 23:07
      A ja ostatnio nie lubię biegać bez celu. Dlatego bieganie ogranicza się do biegania na dworzec kolejowy lub do innego pośpiechu, Takie bieganie miejskie :).
    • yggdrasill Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor 13.04.11, 23:14
      Z tym nieuchronnym rozwalaniem kolan to chyba bajki jakieś. Mnie zawsze kolana pobolewają na wiosnę, pod koniec zimowej przerwy w bieganiu. Po pierwszym wiosennym treningu problem znika. Magia.
      • Gość: Daria Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.bstnma.fios.verizon.net 14.04.11, 04:41
        W zeszlym roku w maratonie bostonskim startowal 82-latek, byl to jego n-ty maraton, biega od 60 lat. Chcialabym bym z takiej formie w jego wieku.
        W moim klubie wiekszosc to 50+, zaliczaja 1-2 maratony w roku, po drodze inne biegi, srednio wybegaja ok 200km w samych biegach ulicznych rocznie, biegaja caly rok, od 30+lat, kolan do wymiany nie maja.
    • Gość: Gość Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.146.17.125.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.04.11, 09:10
      Zgadzam się w 100% z tytułem i z Panią z artykułu:-) Też jestem kobietą, która zaczęła biegaćo urodzeniu dziecka i wiem, że pomimo tego iż biegam wcześnie rano to zawsze dotlenię się i wystarcza mi energii na cały dzień. Biegam już nawet z endomondo.pl co uważam już za wyższy poziom zaawanowania;-) Polecam serdecznie:-)
    • Gość: le Ming Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: 178.73.49.* 14.04.11, 10:56
      > Z tym nieuchronnym rozwalaniem kolan to chyba bajki jakieś
      Zależy, ile ważysz. Jeśli masz 15 i wiecej kg nadwagi i rzucisz się z entuzjazmem na bieganie, to kolana prawdopodobnie nie wytrzymają. Najpierw trzeba trochę schuść ;-)
    • Gość: gosc Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.motorola-solutions.com 14.04.11, 11:58
      a jak mam inne pytanie strasznie spodobaly mi sie buty te czarne na drugim zdjeciu, ktos wiec co to za marka i gdzie mozna takie znalezc?
    • bullmastif Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor 15.04.11, 12:49
      ja mam 40 na karku, ważę 110 kilo, w ciągu 1,5 roku zżuciłem 19 kilogramów, biegam od 6 miesięcy , moje kolana znoszą to bardo dobrze, wogóle mam się bardzo dobrze :)
    • Gość: Gość Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 13:50
      rx55. nie zgadzam się z dietą wegetariańską.Większość diet niestety eliminuje pewne związki organizmowi potrzebne prawie do 0, a to nie wychodzi na dobre.
      Owszem polecam zastąpienie wszystkich napojów wodą mineralną i odstawienie słodyczy, ja już na samej tej operacji schudłem 5kg w półtora miesiąca, obecnie zacząłem biegać i bardzo jestem zadowolony, czuje niesamowity przypływ energii. Oczywiście bieganie zacząłem od porządnych butów.
    • reger75 Re: Bieganie to najtańszy, najskuteczniejszy spor 20.10.12, 19:22
      Znam Tę panią i wiem , że zawsze lubiła sport:))Swoją sylwetką nie przypominała typowego sportowca. Mało tego, lubiła jeść bardzo tłusto i paliła!!! To duży sukces jak na 40tkę. BRAWO! Fotki są 100% prawdziwe. Można Gosiu?......... można:)Trzymam kciuki.Niech rodzina będzie dla Tej sympatycznej dziewczyny wsparciem.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka