Dodaj do ulubionych

10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaratonu ...

IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.12, 12:20
Czy trzeba blokować centrum wielkiego miasta, aby grupa pasjonatów sobie pobiegała ???
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.play-internet.pl 23.03.12, 12:36
      prawie 10 tys ludzi to nie grupka, zreszta na taki bieg przyjezdza sporo ludzi z poza RP i tez zostawi tu swoje dodki, wiec impreza napewno sie oplaca, jest to najwiekszy bieg w Europie Wschodniej. Dodatkowo moze jak ktoś zobaczy taka chmare ludzi, sam zacznie biegac i dbac o zdrowie
    • Gość: gość Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.12, 14:56
      ale czy za każdym razem muszą biegać przez Sielce ? niech z raz przez żoliborz pobiegną albo na wolę
    • Gość: hopeless Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.home.aster.pl 23.03.12, 15:01
      Co za ludzie.
      Tak, trzeba blokować, żeby promować zdrowy tryb życia.
      Zresztą nie wiem o co Wam chodzi, bo i tak Warszawa w weekendy pustoszeje. Ludzie są albo w marketach albo w rodzinnych stronach. Bardzo dobrze, gdy miasto odpocznie od codziennego smogu i hałasu.
      Ja nie biegnę, ale pozdrawiam wszystkich biegaczy!
    • Gość: gosc Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.home.aster.pl 23.03.12, 15:15
      nn
    • Gość: pilkarz Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.home.aster.pl 23.03.12, 15:18
      a ja gram co tydzien na agrykoli w niedziele w piłkę rano i znów będę musiał kombinować jak dojechać z białołęki bo nie można choć raz nie przez agrykole poprowadzic trasy biegu
    • koko63 Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton 23.03.12, 16:38
      a mnie żal po ciężkiej kontuzji nie wiem czy kiedyś jeszcze będę biegał / a kocham to i żal mi serce ściska że nie mogę , pozdrawiam wszystkich na starcie i w komplecie na mecie :)
    • Gość: makda Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: 172.25.254.* 23.03.12, 16:58
      Półmaraton jest raz w roku, drugi raz zamyka się ulice z okazji maratonu, trzeci raz z okazji Biegnij Warszawo, czwarty z okazji Biegu Niepodległości. To cztery razy do roku. Trzeba przyznać - nie za dużo ;-) Jak zamykają ulice z powodu remontów trzeba sobie jakoś poradzić i robią to na zdecydowanie dłużej. Dlatego - damy radę!
    • Gość: gość Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.mroczna.waw.supermedia.pl 23.03.12, 19:39
      "Czy trzeba blokować centrum wielkiego miasta, aby grupa pasjonatów sobie pobiegała ???" Tak, trzeba. Wszystkie wielkie miasta na całym świecie tak robią i nikt tam nie zadaje podobnie idiotycznych i prostackich pytań.
    • krasusek Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton 24.03.12, 17:37
      @pilkarz, Agrykola jest przy metrze, tunelem metra nikt nie biegnie.
    • mrtaddy Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton 24.03.12, 17:37
      no to w koncu wiem ze cala polska stolica to az ponad
      7000 ludzi a mi sie wydawalo ze zbliza sie do 2000000.
    • Gość: Mariusz Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.acn.waw.pl 24.03.12, 23:25
      Ranking wszystkich zawodników ze wszystkich edycji można zobaczyć na stronie i-run.pl/polmaraton-warszawski-2012.php. Po biegu mają też być zdjęcia.
    • Gość: Mariusz Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.acn.waw.pl 24.03.12, 23:26
      i-run.pl/polmaraton-warszawski-2012.php
    • Gość: jogger Re: 10 wyjątkowych miejsc na trasie 7. Półmaraton IP: *.dynamic.chello.pl 27.03.12, 02:50
      dazycie i snicie by Polska byla Zachodem, wiec w czym problem? tam to standard, w taki sposob promowac miasto...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka