Dodaj do ulubionych

Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszczu...

26.06.12, 00:27
Tekst o suplementach a napisaliście raptem o dwóch. Jest jeszcze masa innych odżywek (nie)pomocnych w spalaniu tłuszczu.
Obserwuj wątek
    • facelift Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc 26.06.12, 08:54
      Suplementy diety są bardzo pomocne w spalaniu tłuszczu - wystarczy żreć suplementy zamiast normalnego jedzenia, prawda? Żreć i dawać zarabiać wspaniałomyślnym koncernom farmaceutycznym, co nie?
    • morpheus77 Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc 26.06.12, 09:07
      Sama sobie Pani przeczy - bieganie to jest trening kardio i nijak sié ma do spalania tluszczu, jogging badz szybki chód jest treningiem na spalanie gdzie wlasnie utrzymuje sie tétno na poziomie 65% wiéc tu l-karnityna juz moze pomóc jako srodek wspomagajácy spalanie tluszczu. Druga sprawa, ze dzieki L-karnitynie podnosi sie wydolnosc organizmu - dluzszy, bardziej intensywny trening =wiecej spalonych kalorii. Termogeniki - ma Pani racje zazyczaj magiczne srodki reklamowane w tv majá za niskie stézenia termogenikow, ale juz suple dla sportowcow maja dawki ktore naprawde potrafia dac kopa i rozgrzac.
    • morpheus77 Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc 26.06.12, 09:10
      @facelift
      Tutaj kolego/kolezanko jestes w duzym bledzie od wielu lat koncerny farmaceutyczne chcialyby lape polozyc na swiecie supli ale jak na razie na szczescie im sie to nie udaje :-)
    • Gość: morpheus77 Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc IP: 109.77.1.* 26.06.12, 11:04
      szkoda że komentarze ludzi, ktorzy biorą takie środki i mają coś na ten temat do powiedzenia zostają usuwane :/ artykuł beznadziejny, merytorycznie pusty
    • Gość: makda Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc IP: 10.203.53.* 27.06.12, 12:55
      lanou - tutaj jest tylko tekst o tych suplementach, które mają rzekomo pomagać w spalaniu tłuszczu. A na samym początku masz link do drugiego artykułu, w którym jest więcej. Zachęcam Cię do jego przeczytania.
      @ morpheus77 - jakie komentarze są usuwane?
    • Gość: krawcowa Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc IP: 83.142.186.* 17.09.12, 09:36
      najlepiej sprawdzają się naturalne składniki, zielona herbata choćby. ja odkryłam niedawno połączenie zielonej herbaty i zielonej kawy w kapsułkach - slimgreen. wygląda to całkiem sensownie, no i teraz jest w promocji, do opakowania suplementu można dostać kosmetyczkę gratis. aż się chce zacząć odchudzanie :)
    • Gość: Truskaweczka Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.13, 09:11
      Polecam zakupy na stronie www.twoje-odzywki.pl

a szczególnie zakup ekstraktu z zielonej herbaty od Olimp Labs:
      twoje-odzywki.pl/olimp-zielona-herbata-p-1551-36-36.html
      Mi bardzo pomógł także i wam polecam. Pamiętajcie że prócz diety przydaje się także ruch - choćby codzienne spacery.
    • tomaszsobczyk Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc 30.03.13, 19:13
      Można równiez wykorzystac l-karnitynę stosując ją przed wysiłkiem fizycznym , ale oczywiscie po ok. miesiącu stosowania nalezy ja odstawic na kilka tygodni aby się nie uzależnic i nie mieć kłopotów z woreczkiem żólciowym
    • tadeuszk12 Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc 11.05.13, 20:33
      Świetne suplementy sportowe, bardzo dobre ceny i błyskawiczna dostawa www.workout24.pl
    • ifniner Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc 20.10.14, 21:58
      Ja najczęściej wybieram odżywki, które są dostępne w G-Supplements. Mogę tutaj bez obaw wybrać suplementy na masę, a także wybrać te, które zawierają białko serwatkowe. Moim zdaniem droższe suplementy to lepsza jakość, ale też bezpieczeństwo.
      • fasolaaaa Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc 01.12.14, 21:41
        Ja sie wspomagam suplementami z Bs Supple np. Power Bomb lub Redux Max. Naprawde widze efekty.
    • lukaszkowalewski43 Re: Suplementy sportowe pomocne w spalaniu tłuszc 19.01.21, 23:45
      Hej,
      ja proponuje przede wszystkim kretynę oraz bialko. Pamiętaj również o nawadnianiu poprzez np. izotoniki. Tutaj polecam fajny artykuł na ten temat proeats.pl/suplementacja-przy-bieganiu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka