Dodaj do ulubionych

Muzyka do biegania- podzielcie się swoją!

02.10.14, 19:14
Czego słuchacie podczas biegania? :) Szukam inspiracji na nowe energetyczne playlisty :))) podzielcie się swoimi ulubionymi kawałkami :)
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 02.10.14, 20:40
      proszem bałdzo :), przy okazji można potańczyć albo rozgrzać
    • kitty29 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 02.10.14, 21:53
      Od kilkunastu tygodni Daft Punk album "Discovery"
      Wcześniej "God is a DJ" Faithless - zapętlona przez cały trening.😊
      Jeszcze wcześniej LCD Soundsystem "Soundsystem of silver"
      Próbowałam biegać przy rocku i jazzie, ale to nie to.
    • rosemary84 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 03.10.14, 10:44
      u mnie w słuchawkach przeważnie jakieś audiobooki :) przyjemne z pożytecznym ;) a na cięższe treningi i zawody to już muzyka, z tym, że ja to cięższe klimaty- AC/DC, Acid Drinkers, Black Sabbath ;) dobre riffy dają kopa nie mniej jak rytmiczne kawałki ;)
      • designing Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 14.10.14, 21:04
        Mam podobnie - robię sobie "audiobooki" z Big Bang Theory w oryginale. I też mam przyjemne z pożytecznym :) Z muzyką jakoś gorzej mi się biega, trudniej utrzymać stałe tempo. Ale może tylko ja tak mam?
    • budzik11 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 07.10.14, 12:39
      Ja słucham zwykłego radia, bo nie ogarniam elektroniki w telefonie, ale w domu do ćwiczeń słucham radia internetowego RMF Fitness www.rmfon.pl/play,117 . Na RMF On jest też RMF Fitness Rock. Jest też "Zet do biegania", ale "mnie nie urzekło" www.radiozet.pl/sluchaj/online/ZET-Do-Biegania.html - można sobie, jeśli nie słuchać bezpośrednio radia podczas biegania, zainspirować się tym, co tam mozna usłyszeć.
      Mnie ostatnio wpadło w ucho "Say Geronimo" :)
    • aszuelka Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 08.10.14, 10:11
      Kurcze, a ja sie boję tak trochę odcinać od świata słuchawkami. Mam wtedy wrażenie, że nie wiem co się dzieje, szczególnie za plecami. Boję się, że mnie coś rozjedzie, albo ktoś napadnie. Nie macie takich obawów wcale?
      • kitty29 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 08.10.14, 14:14
        Nie słucham muzyki na tyle głośno żeby nie słyszeć co się dzieje.
        A ostatnio mój telefon sam zadbał o moje bezpieczeństwo. Zepsuło się złącze i działa tylko jedna słuchawka. Więc biegam z jedną. Oczywiście jakość muzyki mocno spadła, ale mnie ona służy tylko jako tło i zagłuszać sapania więc ma to dla mnie drugorzędne znaczenie.
        Mam plan treningowy w komórce, a do niego audio trenera. Poza tym lubię wiedzieć z jakim tempem biegnę i ile jeszcze zostało a zegarka nie mam więc słuchawkę i tak muszę mieć w uchu.
      • budzik11 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 08.10.14, 16:15
        aszuelka napisała:

> Kurcze, a ja sie boję tak trochę odcinać od świata słuchawkami.

Głośność można regulować :) Ja mam na tyle cicho, że mogę rozmawiać, słyszę też szczekające psy, jadące samochody itp.
        • jadowita71 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 13.10.14, 13:39
          też, muzykę mam tyle cicho, że wszystko dookoła słyszę.

Kitty29, nie słuchaj na jednym uchu :) mam wrażenie, że to niezbyt dobre dla słuchu. Ale mogę się mylić :)
    • dalekswife Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 08.10.14, 11:08
      passion pit, imagine dragons, arcade fire, arctic monkeys.........
    • anikssa Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 12.10.14, 12:16
      dzięki dzięki :D już odświezyłam nieco playlistę swoją :D ale dalsze propozycje też mile widziane :D
      • nn33 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 13.10.14, 00:33
        A ja mam na razie tylko dwa ulubione utwory i słucham je w kółko podczas biegu .To jest Najlepszy przekaz w mieście i ,, zawsze do celu" oraz ,, uwierz w siebie" Bardzo mnie teksty motywują , szczególnie jak słabnę a w słuchawkach leci do celu masz nie wiele tak. Haha . No i rytm pozwala mi utrzymać na stałym poziomie , ale muszę jeszcze coś dokooptować bo mi się znudzą a nie chciałbym są fajne więc czekam na wasze propozycje.
        • rosemary84 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 13.10.14, 17:49
          Kurde zwariowałabym z dwoma utworami lecącymi w kółko ;) lecąc w ogóle z muzyką w słuchawkach to wytrzymuję maks godzinę, później nudzę się jak mops (mówię oczywiście to długim, spokojnym wybieganiu ;)).
          • nn33 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 14.10.14, 11:46
            No na razie mi się nie znudziły bo korzystam z nich od nie dawna wcześniej biegałem bez muzy. Te dwa utwory trwają jakieś 7 min więc dwa razy w kółko 14 min i z powrotem biegnę to jakieś pół godziny więc pomaga mi też czas mierzyć ale oczywiście muszę znaleźć więcej nagrań i to najlepiej polskich i takich , które będą motywować
            • rosemary84 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 14.10.14, 13:56
              A tak to rozumiem ;) moje treningi obcenie trwają co najmniej 70minut, więc musiałabym je przesłuchać około 10 razy, więc trochę zmieniałoby to postać rzeczy ;) na pół godzinki to jestem w stanie sobie to wyobrazić :)
              • nn33 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 15.10.14, 07:00
                O rany 70 min? To jakiś kosmos . Mój rekord to jakieś 58min. I ciężko było
                • rosemary84 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 15.10.14, 13:13
                  Spokojnie :) wszystko w swoim czasie ;) ja teraz trenuję pod półmaraton, więc widadomo, że trening musi byc dłuższy ;) w swoich początkach też przeważnie biegałam koło 40-50 minut łącznie z marszami. Przy czym od razu zaznaczę, że w bieganiu jestem zdecydowanie typem długodystansowca, więc kiedy już doszłam do jako-takiej formy na początku to wydłużenie biegu nie było już trudne, natomiast łapanie szybkości to była i nadal jest już zupełnie inna bajka ;)
    • anna090481 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 16.10.14, 22:37
      Ja słucham spotify. Nie wyobrażam sobie na razie biegania bez muzyki. kilka razy mi się zdarzyło że zapomniałam naładowac baterii w telefonie i było mi cięzko. Na spotify słucham list gotowych: run tempo 140/170 oraz mam własną listę. ja raczej cięższe kawałki typu iron maiden :-) uwielbiam biec przy "im running free"
      • nn33 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 17.10.14, 18:47
        A ja bez muzy też lubię biegać , wtedy mam czas na przemyślenia
    • donmarek Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 18.10.14, 07:48
      A mnie szlag trafia, kiedy "biegacz" biegnie DROGĄ DLA ROWERÓW - mimo tego, że obok jest chodnik - , słuchawki w uszach i nie reaguje na nic. Na dzwonek, na mój krzyk. Kiedyś mijając takiego IDIOTĘ krzyknąłem mu do ucha, to mało mnie nie pobił. Bieganie z 2 słuchawkami w uszach to IDIOTYZM !!!
      • nn33 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 18.10.14, 19:32
        Wcale nie wystarczy być rozsądnym biegaczem , jak ma uszy zatkane to niech biegnie na stronie dla pieszych i tyle
    • jak.z.nut Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 20.10.14, 21:48
      Masz owczarka;) moj tez tak robił, zaprzestał po otrzymaniu dużej, kamionkowej michy na wodę.
      • nn33 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 21.10.14, 00:11
        ???????????????? Chyba ktoś fora pomylił.
    • aron2004 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 24.10.14, 07:19
      www.youtube.com/watch?v=nrQcd_vRREg
      www.youtube.com/watch?v=--OPwaOvjC4
    • madziulka987 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 24.10.14, 15:45
      mój facet zgłał sobie ostatnio "planetki" mówi że mu odpowiada. Dla mnie jest to czas relaksu i najczęściej wybieram muzkę taneczną lub nieco starszego polskiego rocka ale tego energetycznego :)
      • doral2 Re: Muzyka do biegania- podzielcie się swoją! 25.10.14, 17:44
        daje dobrą kadencję
        motywuje na 30 kilometrze, zwłaszcza refren

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka