Dodaj do ulubionych

Wudu winne klęski Lecha? Brożek przełamany, Wis...

IP: 217.140.4.* 17.08.09, 08:58
nie podobały mi sie chamskie przyśpiewki kiboli Lecha na Polonię.
Dlatego wynik podoba mi się tym bardziej :)
Obserwuj wątek
    • Gość: KKK Wudu winne klęski Lecha? Brożek przełamany, Wis... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 09:01
      Zastanawiacie się Panowie, co się wydarzyło. Otóż wydarzył się w końcu
      normalny sędzia, który nie dawał Lechowi karnych z kapelusza i nie uznawał
      bramek ze spalonych.
    • Gość: WKP Sędzia był... nieprzekupiony, stąd Wrony przejeb.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 09:19
      przy polskim arbitrze pewnie by wygrali, kasa ze słynnego przecież funduszu
      opisanego w "Mafii fryzjera" a mającego swoją siedzibę we Wronkach właśnie a
      obecnie w Poznaniu. Zresztą kogo Prusy obchodzą w Polsce.
      • Gość: iuo sam jestes przekupiony... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 10:40
        w zeszlym sezonie nijaki... Yuichi Nishimura prowadzil mecz z
        Górnikiem i Lech wygrał 3:0, także te twoje spiskowe teorie mozesz
        wyrzucic do kosza...
      • Gość: poznańczyk Re: Sędzia był... nieprzekupiony, stąd Wrony prze IP: *.wcpit.pl 17.08.09, 11:39
        Poznań jest kolebką polskości! Przeczytaj dzieje Polski i nie
        obrażaj prawdziwych patriotów. A Lech - bez Smudy - przykry widok!
    • Gość: lol Re: Wudu winne klęski Lecha? Brożek przełamany, W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 09:27
      dramatyczne sa te intonacje na samym poczatku magazynu w wykonaniu pana
      pola...niechze pan ma litosc, z takim glosem w ogole to panu nie wychodzi...
    • ludwikowiec A co to jest WUDU? 17.08.09, 10:04
      No, napiszcie!
      • Gość: jaca Re: A co to jest WUDU? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.09, 10:10
        Jak publiczność - kibole - bandyterka takie przyśpiewki, jacy
        kopacze taki wynik.
        GRATULACJE KSP - DUMA STOLICY!!!!
        • Gość: mikiza Re: A co to jest WUDU? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 10:33
          Groclin Warszawa duma stolicy ? Prosze pokaz mi te tlumy dumnych
          warszawiakow ktorzy chodza na wasze mecze. Sorry, ale jak nie lubie
          Lecha to kibicowsko jestescie od nich 10 lat wstecz.
          • Gość: Wujek Duze L lech=kibic=wiezienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.09, 14:28
            i co z tego? co to znaczy kibicowsko? to nawet Reali MU jest wstecz bo tam tylko
            pikniki i zero opraw!
            Dosc tekstow kibicowksko i kultury z zakladow karnych na stadionach!

sport dla ludzi, dla bandytow wiezienia
    • Gość: K6 Wudu winne klęski Lecha? Brożek przełamany, Wis... IP: *.chello.pl 17.08.09, 10:46
      bez sedziego nie ma przeciwnika , zakladam sie ze rewanz w wawie bedzie malek
    • Gość: baburiba Jeśli już to wódu. IP: *.acn.waw.pl 17.08.09, 10:59
    • czytelnik-2009 Wudu winne klęski Lecha? Brożek przełamany, Wis... 17.08.09, 11:55
      Jak można zorganizować takie Wudu. Bardzo by mi się przydało, bo mam kilka
      spraw na oku, że tak powiem. Sarkozy bardzo się boi Wudu, i stad wiem, że to
      działa.
    • Gość: o co common Voodoo jako rytuał mambo zespół wierzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 12:09
    • Gość: q1w2e3r4t5y6 [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 13:15
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: kibic Wudu winne klęski Lecha? Brożek przełamany, Wis... IP: 213.25.208.* 17.08.09, 13:25
      ale wymyślają powody, prawda jest taka ze Lech po prostu jest słaby!!
      • Gość: k6 Re: Wudu winne klęski Lecha? Brożek przełamany, W IP: *.chello.pl 17.08.09, 17:10
        albo polonia w formie, w kazdym ukladzie bez sedziego nie pograja
    • Gość: rwd7 "Dla Peszko"? Co to znaczy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.09, 03:05
      Co znaczy "kartka dla Peszko"? W jakim to języku? Bo w polskim nazwiska się
      odmieniają.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka