Dodaj do ulubionych

cykliczne wymioty

16.03.10, 22:08
U mojej 5 letniej córki ,cyklicznie co 64-68 dni powtarzają się wymioty.Zwykle
rano córka budzi się mówi że kręci jej się w głowie i że będzie wymiotować.W
tym dniu stolec jest kwaśny ,cuchnący.Wykonaliśmy badania w kierunku
pasożytów,lamblii(test ELISA),helicobacter,morfologie ,ogólne badanie
moczu-wszystkie wyniki są prawidłowe.Jakie jeszcze wykonać badania?Co to może
być?Lekarz pediatra twierdzi że wszystko w porządku,że ma tak wrażliwy
brzuszek,że z tego wyrośnie.
Obserwuj wątek
    • 25wiki Re: cykliczne wymioty 09.05.10, 17:40
      Mój 5 letni syn ma takie same cykliczne wymioty wyniki też ok na pasożyty też testy skórne alergia na wiele pokarmów i wziewna,panel też wiele pokarmów.Wielokrotne pobyty w szpitalu badania ct, eeg od strony neurologicznej też nic nie znaleziono wielu lekarzy,ścisła dieta dziecko nadal wymiotuje.Obecnie jesteśmy w takcie leczenia u homeopaty który stwierdził pasożyty bakterie i grzyby a alergie tylko na mleko i kakao.
      • monikag20066 Re: cykliczne wymioty 01.05.17, 22:32
        u nas córka wymiotowała przez prawie 1,5 roku minimum raz dziennie i teraz jest w porządku, podczas ostatnich wymiotów podawaliśmy jej przed każdym posiłkiem 20 ml siemia lnianego i tak przez kilka tygodni, nie wiem czy to pomogło czy coś samo się "naprawiło", ale teraz od 10 grudnia jest bardzo dobrze, nawet nie ma odruchów wymiotnych :)
    • renata123 Re: cykliczne wymioty 21.02.19, 14:37
      Pragnę podbić wątek cyklicznych wymiotów . Bardzo proszę o wypowiedzi na temat tej dolegliwości . Moja córka 12 lat ma podobne objawy do tego schorzenia od 2 lat , bezskutecznie szukam lekarza który by jej pomógł . Badzania wszystkie wykonane - prawidłowe Tk , RTG, MR, metaboliczne , refluks , wrzody , tarczyca , eeg. Już nie mamy siły , ja nie pracuje bo teraz już wymioty są po 20 dni potem przerwa 6-7 i znów ... proszę o wypowiedzi może ktoś , coś? Na początku bywały przerwy po 2-3 miesiące bez żadnych objawów. Dziecko nie ma żadnych innych chorób, ale nie chodzi do szkoły , życie nam się zawaliło . Mądra , wesoła dziewczynka niknie w oczach . Pomóżcie . Jak czytam publikacje na temat CVS z USA to jak bym patrzyła na Olę , ale lekarze nas od jednego do drugiego przezucają. Ja myślę że mały procent przypadków tego schorzenia powoduje że lekarze nie potrafią zdjagnozować i leczyć. Proszę o informacje , może ktoś słyszał a może doświadczył?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka