Dodaj do ulubionych

Przerażliwy krzyk 3,5 miesięcznego dziecka

IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.12, 19:32
Witam serdecznie
Bardzo proszę o rade i pomoc bo brak mi już sił
Mój synek ma 3,5 m. i od kilku dni każdorazowo jak się budzi ze snu lub drzemki z ogromnym krzykiem nie jest przy tym głodny i ma suchą pieluszkę jego rytm dnia też nie uległ zmianie i nie pomaga branie go na ręce bo jeszcze wtedy krzyczy z 5-10 minut i w końcu przestaje takie ataki miewa również leżąc jak się bawi nagle jest ogromny krzyk
synek miał wcześniej kolki ale od 2 tygodni był już z nimi spokój czy to możliwe że wróciły ?
początkowo był karmiony bebilonem pepti jednak byl problem z kupą więc przeszliśmy na bebilon comfort który je już ok miesiąca z kupką nie ma już problemu czy to możliwe że nie toleruje tego mleka bądź spowodowalo ono powrót kolkek
dodam że od tych kilku dni synek ma ogromny problem z zasypianiem czasem nie pomaga nawet kołysanie bywa też tak że już zaśnie i nagle zaczyna energicznie machać rączkami i nogami i zaczyna płakać
synek bardo się ślini ale rączek nie pcha do buzi za to jak złapie mnie za rękę od razu pcha ją do swojej buzi i jakby gryzie , temperatury nie ma
pomóżcie proszę co to może być
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka